Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu  (Przeczytany 38311 razy)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 15, 2010, 17:14:50 »
Cytat: "lariksi"
inwektywy w rozmowie z kobietą


Jednak kobieta  ;D

Cytat: "torcik1002"
Ludzie co przez Was przemawia chyba jeszcze żadnego z Was nie spotkała żadna życiowa tragedia i nie życzę nikomu ale zastanówcie się nad sobą i nad tym co Wy tu wypisujecie .Masakra !!!!!


Uwierz mi, że spotkała mnie tragedia. Zauważ, że odniosłeś się do wszystkich forumowiczów udzielających się na forum, a może 1/4 wypowiedziała się w tonie nie odpowiadającym tobie na temat tej sprawy. Więc z szacunku do pozostałych podarował byś sobie takich komentarzy, albo umieścił cytat, do którego się odnosisz...

torcik1002

  • Gość
Re: Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 15, 2010, 17:34:42 »
Cytat: "lariksi"
Jestem zbulwersowana, że Marta Kaczyńska do zakończenia drugiej tury wyborów, do 2 w nocy, mieszkała w Pałacu Prezydenckim ze swoim mężem.
Przecież bozia dała, że jej ojciec w "męczeńskiej" śmierci 10 kwietnia poległ, powinna się po tym wydarzeniu natychmiast wynieść stamtąd, bo to nie hotel tylko miejsce dla prezydenta i jego rodzina za życia prezydenta. Marta Kaczyńska z mężem i dziećmi miała tam wszystko za darmo, czyli za kasę nas wszystkich, pytam dlaczego, czy ona nie ma swojego domu? Mogła się do stryja wynieść, czego ona tam szukała w Pałacu? Ducha rodziców?
To jest po prostu skandaliczne i niesmaczne, ciekawe czy wytłumaczyła żonie posła Grzegorza Dolniaka, żonie Jerzego Szmajdzińskiego, mężowi Izabeli Jarugi-Nowackiej i tym wszystkim, którzy zostali osieroceni, dlaczego jej rodzice są o kilka milionów drożsi w odszkodowaniach niż ich bliscy. To jest plucie w biały dzień w oczy zwykłym ludziom, bezczelność i rozbój w biały dzień, bo co, bo matka i ojciec błękitną krew mieli?
Żałuję śmierci wszystkich w tej katastrofie, ale salonka prezydencka winna była wyparować...


[ Dodano: 2010-07-15, 17:37 ]
To się tyczyło najbardziej tej lariksi!!!!!!

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 15, 2010, 17:42:05 »
A to ona występuje w liczbie mnogiej ?

Cytat: "torcik1002"
Ludzie co przez Was przemawia

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 15, 2010, 17:49:14 »
Wyprowadzała się długo bo zakładała, że wuj wygra wybory i dalej będzie tam mieszkać.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

jezat

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 15, 2010, 19:26:17 »
Cytat: "babadraba"
Wyprowadzała się długo bo zakładała, że wuj wygra wybory i dalej będzie tam mieszkać.

Jak pewnie zauważyłeś patrioci PiSu w przekrętach nie widzą nic niestosownego ale tylko wtedy jak oni je robią.Oni nawet nie wiedzą co to jest mentalność Kalego,takie mają geny.
Kto nie z nami ten przeciwko nam i to wlaśnie palikot okreslił g......em ,które się z pisuaru wylało.

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 15, 2010, 21:47:34 »
Lariksi,co ciebie to obchodzi ?nie masz czym się zająć to ugotuj chłopu lepiej obiad,a nie zajmujesz się polityką.

[ Dodano: 2010-07-15, 21:51 ]
Cytat: "torcik1002"
Ludzie co przez Was przemawia chyba jeszcze żadnego z Was nie spotkała żadna życiowa tragedia i nie życzę nikomu ale zastanówcie się nad sobą i nad tym co Wy tu wypisujecie .Masakra !!!!!
 na tym forum to piszą sami d....e  kiedyś juz to napisałem zajmują się samymi pierdołami
piecia

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 15, 2010, 22:26:19 »
Cytat: "krych"
na tym forum to piszą sami d....e kiedyś juz to napisałem zajmują się samymi pierdołami

Masz rację. Jak tak czytam niektóre wypowiedzi na tym forum to zaczynam być wrogiem równouprawnienia, a co dopiero parytetów w sejmie. Proponuję lariksi jakiś wątek gastronomiczny,jednak jak najdalej od ognia.

"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem
millena

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 15, 2010, 22:28:14 »
ktos tu jest oburzony, że Marta Kaczyńska mieszkała w pałacu prezydenckim, aż do konca drugiej tury wyborów....a ja sie pytam, jakim prawem owa Marta , kobieta dorosła, zamęzna, mająca swoja rodzinę...zamieszkała w tym palacu, gdy jej ojciec został prezydentem?
Czy urząd prezydenta daje prawo życia na koszt państwa całej rodzinie...nawet , gdy ta rodzina jest samodzielna i do tej pory , żyła na własny koszt i rachunek?
Czy urząd prezydenta , to dożywocie dla rodziny?....
Jakos nie było problemów z rodziną Lecha Wałęsy, gdy stacił prezydenturę...a rodzine miał liczną...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 15, 2010, 23:00:00 »
Cytat: "krych"
Lariksi,co ciebie to obchodzi ?nie masz czym się zająć to ugotuj chłopu lepiej obiad,a nie zajmujesz się polityką.
na tym forum to piszą sami d....e  kiedyś juz to napisałem zajmują się samymi pierdołami

A co robi yntelygentny inaczej w towarzystwie samych d.....li na forum?????

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 16, 2010, 07:50:34 »
A Ty jezat się lepiej nie odzywaj,po Twoich wpisach widać ze jesteś największym mądralą na tym forum
piecia

sekator

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 16, 2010, 10:49:38 »
Cytuj (zaznaczone)
A Ty jezat się lepiej nie odzywaj,po Twoich wpisach widać ze jesteś największym mądralą na tym forum
_________________


Zostaw go, on ma swój cel w tym, aby Marta wyprowadziła się z Pałacu Prezydenckiego.
Jutro w Warszawie będzie paradował ze swoimi kolegami z lewicówki w czerwonych stringach po stolicy z wytatułowanym napisem ,,Nie lękajcie się". Po co dziewczyna i jej małe dziecko ma być narażona na taki mało apetyczny widok ? :faja:

[ Dodano: 2010-07-16, 10:52 ]
ty jezat, walnij pare fotek i wrzuć w poniedzialek na forum, chętnie popatrzymy jak bronicie toleracji w Polsce....w tym czasie jak jedni będą w żelaznych zbrojach męczyć się na polach Grunwaldu oddając hołd polskiej historii i tradycji, wy będziecie w negliżu śmigać po Warszawie tworząc nowe oblicze naszej ,,dumy narodowej" :rotfl:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 16, 2010, 10:54:09 »
Cytat: "jasia"
ktos tu jest oburzony, że Marta Kaczyńska mieszkała w pałacu prezydenckim, aż do konca drugiej tury wyborów....a ja sie pytam, jakim prawem owa Marta , kobieta dorosła, zamęzna, mająca swoja rodzinę...zamieszkała w tym palacu, gdy jej ojciec został prezydentem?
Czy urząd prezydenta daje prawo życia na koszt państwa całej rodzinie...nawet , gdy ta rodzina jest samodzielna i do tej pory , żyła na własny koszt i rachunek?
Czy urząd prezydenta , to dożywocie dla rodziny?....
Jakos nie było problemów z rodziną Lecha Wałęsy, gdy stacił prezydenturę...a rodzine miał liczną...


A czy Ty po zamążpójściu dostałaś zakaz mieszkania z rodzicami?

I jeszcze do Ciebie i do autorki tematu - proszę o podanie podstawy prawnej, która zakazywałaby rodzinie/znajomym prezydenta mieszkania w pałacu.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 16, 2010, 11:11:25 »
Cytat: "KrP"
proszę o podanie podstawy prawnej, która zakazywałaby rodzinie/znajomym prezydenta mieszkania w pałacu


Nie podnoś tak wysoko POprzeczki w dyskusji, bo dziewczyny mogą sobie nogi  POłamać.
Oni są tylko dobrzy w plotkach , pomówieniach, kalumniach, pluciu jadem, wyszydzaniu, bezpodstawnym oskarżaniu, mitologizowaniu etc. Wykraczanie poza ten teren jest dla zwolenników PO swoistym spacerem po polu minowym.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 16, 2010, 11:13:43 »
Cytat: "KrP"
I jeszcze do Ciebie i do autorki tematu - proszę o podanie podstawy prawnej, która zakazywałaby rodzinie/znajomym prezydenta mieszkania w pałacu.


A czy ktoś mówi o podstawie prawnej ? Ja mówię o zasadach moralnych, dobrym wychowaniu. Jeżeli zięć Kaczyńskich traktował to jako hotel i nocował tam przy okazji każdej wizyty w Warszawie, to chyba coś nie halo. Polacy wybierali prezydenta a nie jego rodzinę.
Inna sprawa, że nie wiem co przeszkadza teraz ludziom to, że Marta Kaczyńska mieszkała tam do końca II tury wyborów. Przecież jakoś musiała spakować rzeczy rodziców, a na pewno mało ich nie było.

[ Dodano: 2010-07-16, 11:15 ]
Cytat: "sekator"
Cytat: "KrP"
proszę o podanie podstawy prawnej, która zakazywałaby rodzinie/znajomym prezydenta mieszkania w pałacu


Nie podnoś tak wysoko POprzeczki w dyskusji, bo dziewczyny mogą sobie nogi  POłamać.
Oni są tylko dobrzy w plotkach , pomówieniach, kalumniach, pluciu jadem, wyszydzaniu, bezpodstawnym oskarżaniu, mitologizowaniu etc. Wykraczanie poza ten teren jest dla zwolenników PO swoistym spacerem po polu minowym.


Jak to dobrze, że to jest tylko twoje zdanie (gdybyś zapomniał to przypominam) i nie muszę się z tobą zgadzać :) Gdybym ja oceniał wyborców PiSu na podstawie jednego z nich to dzięki tobie nie mieli by dobrej opinii ;)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 16, 2010, 11:33:27 »
Cytuj (zaznaczone)
A czy ktoś mówi o podstawie prawnej ? Ja mówię o zasadach moralnych, dobrym wychowaniu. Jeżeli zięć Kaczyńskich traktował to jako hotel i nocował tam przy okazji każdej wizyty w Warszawie, to chyba coś nie halo. Polacy wybierali prezydenta a nie jego rodzinę.


Moralność to pojęcie względne. Ja nie widzę nic niemoralnego w tym, że rodzina mieszka u siebie.

A skoro nie jest to prawnie zakazane to tym bardziej nie dostrzegam problemu. No chyba, że jest, ale to w takim razie czekam aż autorka tematu poda podstawę prawną.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln