Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.  (Przeczytany 42842 razy)

Mamabije

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 10, 2010, 11:55:48 »
Temperatura rośnie to i człowiek się drażliwy robi.
Palikot jaki jest to każdy widzi:mówi bez ogródek, wali prawdą po oczach i chyba jedynym, do czego można się przyczepić, jest forma jego wypowiedzi.Gdyby trochę złagodniał byłby bardziej wiarygodny.
Kaczyński za to jest napuszony, nadęty i zapatrzony w siebie a taka postawa udziela się wielu jego "współplemieńcom" z PiS.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 10, 2010, 14:16:42 »
Palikota mają wywalić z PO. Z polityki nie zniknie więc pewnie wyląduje w SLD. Tym bardziej że w ostatnio czytałem wywiad w którym mówił, że on sam jest lewym skrzydłem PO.

Jeżeli wyląduje w SLD to całkiem prawdopodobne, że notowania tej partii wzrosną. Tym bardziej, że póki co SLD nie ma charakteru, nie ma jaj.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 10, 2010, 14:52:39 »
Cytat: "C80"
Palikota mają wywalić z PO.


Nie z PO, tylko z władz klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. A wszystko dlatego, że koleś Schetyna został marszałkiem i teraz muszą na nowo wybrać ciało kierownicze. ;D

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 10, 2010, 15:41:58 »
Cytat: "Mamabije"
Palikot jaki jest to każdy widzi:mówi bez ogródek, wali prawdą po oczach i chyba jedynym, do czego można się przyczepić, jest forma jego wypowiedzi.Gdyby trochę złagodniał byłby bardziej wiarygodny.


Inaczej się nie daje :) Polskie społeczeństwo nie jest czułe na żadną dyplomacje i umizgi.
Rozmawiać trzeba z narodem jego językiem. A jaki on jest. Posłuchaj na ulicy.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 10, 2010, 15:46:36 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Polskie społeczeństwo nie jest czułe na żadną dyplomacje i umizgi.


A ja twierdzę wręcz przeciwnie, fałsz i obłuda (czyt. dyplomacja), są w Polsce na porządku dziennym. Jedenaście lat zajęło mi to, by osobiście i bezapelacyjnie się o tym przekonać.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 10, 2010, 16:39:25 »
Cytat: "speedbax"
Zdanowicz.J napisał/a:   
Polskie społeczeństwo nie jest czułe na żadną dyplomacje i umizgi.   


A ja twierdzę wręcz przeciwnie, fałsz i obłuda (czyt. dyplomacja), są w Polsce na porządku dziennym. Jedenaście lat zajęło mi to, by osobiście i bezapelacyjnie się o tym przekonać.


Speedbax, usiądz na chwilę z kuflem Weizen'a i pomysl co napisałeś. Zamień "dyplomacje" w moim zdaniu na Twoją wersję - fałsz i obłuda. A zobaczysz co miałem na mysli. I bardzo mi się to nie podoba, tak jak mojemu imiennikowi w temacie.
Pozdrawiam.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 10, 2010, 16:53:05 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Speedbax, usiądz na chwilę z kuflem Weizen'a i pomysl co napisałeś.


Ok, racja, myśleliśmy o tym samym, jednak częstotliwość fal niedopasowana. Społeczeństwo niestety łapię się na fałszywe obietnice, przykład - plastikowy, posłuszny Bronek. Nawiasem mówiąc - nie lubię Weizen'a wolę zwykłego Pilsner'a.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 10, 2010, 21:05:30 »
Powiedzmy szczerze, polskie społeczeństwo jest łatwowierne i nie potrafi myśleć samodzielnie. Obecne PO i PiS to po prostu dawne UW i AWS, które po kompromitacji zmieniły szyld. A ludzie dali się nabrać.

Wracając do tematu, to Palikot i np. Napieralski są wyjątkowymi osobami bo są w miarę nowi w polskiej polityce, w przeciwieństwie do Donalda czy Kaczora.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 10, 2010, 21:31:13 »
Dziennik Palikota. http://palikot.blog.onet.pl/ Polecam. Zdziwił mnie szczególnie list Kory :)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 11, 2010, 09:10:49 »
Cytat: "Mariusz1989"
Dziennik Palikota.
Ciekawe.Właśnie Palikot jest jedynym politykiem który walczy z obłudą i zakłamaniem :batman:
Cytat: "Mariusz1989"
Zdziwił mnie szczególnie list Kory
A mnie nie, też tak myślę i pewnie wielu Polaków,jak słusznie zauważyła ponoć cenzura dawno się skończyła ;D

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 11, 2010, 10:38:43 »
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/07/10/czy-palikot-sie-onanizuje/

Bardzo ciekawy, ostry artykuł w stronę Rylskiego i Palikota. Polecam. Zawsze to jakiś kontrast dla wyrażającvych tylko aprobatę wobec Palikota tekstów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 11, 2010, 11:36:55 »
Zwykle mi ten człowiek zwisał i powiewał - ot kretyn, który często palnie coś głupiego i jeszcze głupszy naród się tym jara.

Ale zaczął mnie irytować od czasu swoich, jakże dwulicowych jak się potem okazało, zapowiedzi, że po 10 kwietnia "nie ma już tamtego Palikota". Cóż, Palikot jaki jest każdy widzi, wyszło szydło z worka, wyszła hipokryzja i wyszły jeszcze bardziej debilne teksty.

Nie porównujmy Kaczyńskiego do Palikota. Ba, nie porównujmy żula spod Oskara do Palikota, tuż to ogromna przestrzeń intelektualna na niekorzyść tego ostatniego.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 11, 2010, 12:04:59 »
Cytat: "KrP"
Zwykle mi ten człowiek zwisał i powiewał - ot kretyn, który często palnie coś głupiego i jeszcze głupszy naród się tym jara.
Ale zaczął mnie irytować od czasu swoich, jakże dwulicowych jak się potem okazało, zapowiedzi, że po 10 kwietnia "nie ma już tamtego Palikota". Cóż, Palikot jaki jest każdy widzi, wyszło szydło z worka, wyszła hipokryzja i wyszły jeszcze bardziej debilne teksty.
Nie porównujmy Kaczyńskiego do Palikota. Ba, nie porównujmy żula spod Oskara do Palikota, tuż to ogromna przestrzeń intelektualna na niekorzyść tego ostatniego.


Właśnie niedawno genialna Kluzik -Rostkowska stwierdziła;"gdyby Tusk zabrał 7 kwietnia ze soba Lecha I to nie byłoby 10 kwietnia".Ja bym w tych odkryciach poszedł dalej np;gdyby Lechu się nie spóznił,gdyby I pilot nie zlekceważył wysokości decyzyjnej,gdyby do kabiny pilotów nie wchodziły osoby niepożadane,gdyby nie czekano na decyzję Lecha I .....itd,itp a w końcu gdyby nie wymyślono urządzenia zwanego samolotem nigdy by do katastrofy nie doszło.Ale dzięki katastrofie pisiory będą mieli przez najbliższe miesiące paliwo do ogłupiania swoich wyznawców.I O TO WŁASNIE CHODZI JARKACZOWI.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 11, 2010, 12:08:03 »
Z tym akurat się zgodzę, oczywiście nie w 100%. PiS będzie to wykorzystywał, ale też póki ciągle będę słyszał głupie komentarze typu: gdyby... a bo trzeba było itp. to nie będzie dialogu pomiędzy rządzącymi. Po co to gdybać. Tak można w nieskończoność...

sekator

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 11, 2010, 12:33:16 »
Ten post jest moim pierwszym i ostatnim w tym temacie. Chciałem tylko przypomnieć, że Stańczyk był królewskim błaznem, w związku z czym sam temat dyskusji jest bzdurnie napisany, co po raz kolejny źle świadczy o wiedzy ogólnej osoby która go założyła (ale czego wymagać od ludzi, którzy mają takie wzorce osobowe i ideały). Sprawa jest prosta, Palikot jest zwykłym chamem i prostakiem i do takich samych ludzi trafia ze swoją retoryką.
To na tyle w tym temacie, który właśnie ze swej strony wyczerpałem całkowicie. Pozdrawiam sekator.