Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87444 razy)

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 05, 2010, 22:20:38 »
Cytat: "Mariusz1989"
PSL jest zdecydowanie niezależną partią. W przeciwieństwie do LPRu i Samoobrony, które bez PiSu by nie istniały.


Chyba odwrotnie, kolego! Gdyby nie obecność PiSu właśnie, a dalej pewne posunięcia Kaczora, to Samoobrona i LPR nadal by istniało. To dzięki Kaczyńskiemu nie musimy dziś oglądać Leppera. Nie zapominaj o tym!

PS. To dalej nie odnosi się do tego co opisałem w pierwszym poście. Ale nie musi. To być może jest za poważny temat, żeby sobie go wyklepać na pierwszym lepszym forum, nie uwłaczając oczywiście :> Ogólnie to lubie sobie poklepać z Wami na forum  :lol2:
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 05, 2010, 22:23:13 »
Poklep się po twarzy... Może się obudzisz  ;D

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 05, 2010, 22:30:24 »
Cytat: "Mariusz1989"
To już byś musiał spytać głosujących... Ale sądząc po ich poparciu dla Kaczyńskiego, nie byłbyś ciepło przez nich przyjęty raczej


Więc skoro łączysz preferencje wyborcze ogólnokrajowe z tymi lokalnymi, to skoro głosowałeś na Komora, Kardziejonki i inni platformiarze z naszego podwórka również mogą na Ciebie liczyć? Jesli tak, to gratuluję takich autorytetów...

[ Dodano: 2010-07-05, 22:31 ]
Cytat: "Mariusz1989"
Poklep się po twarzy... Może się obudzisz ;D


No! To jest argument.
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 05, 2010, 22:34:19 »
Cytat: "Mariusz1989"
To już byś musiał spytać głosujących... Ale sądząc po ich poparciu dla Kaczyńskiego, nie byłbyś ciepło przez nich przyjęty raczej  


Wiem o tym i czuję się zaszczycony, że mój kandydat nie jest przedstawicielem polskich kryminalistów. Niestety nie chodzę do pierdla na widzenia, więc z tego źródła się nie dowiem. Za to ciebie przyjęliby pewnie cieplutko :rotfl:

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 05, 2010, 22:34:35 »
Gdzie tu łączenie ?  Napisałem, że już by musiał spytać tych głosujących w zakładach karnych... Chyba nie zrozumiales. Dobranoc :)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 05, 2010, 22:36:08 »
Cytat: "Mariusz1989"
Do mnie też czujesz Sekator pogardę jeżeli chodzi o wiek


Nie wiek jest tutaj kryterium, ale poprawna polszczyzna.

[ Dodano: 2010-07-05, 22:38 ]
Cytat: "Mariusz1989"
Dobranoc  


Dobranoc. Niechaj przyśni ci sie słońce Peru, którego jasnego oblicza sie zasłoni już żadna pisowska chmura.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 05, 2010, 22:44:41 »
Cytuj (zaznaczone)
Dobranoc. Niechaj przyśni ci sie słońce Peru, którego jasnego oblicza sie zasłoni już żadna pisowska chmura.


 :rotfl:
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 05, 2010, 22:53:14 »
Już chyba wiem skąd ta POpularność. Pewnie z tej piosenki :

,,Złoty pierścionek pi.....ł Bronek z wystawy
za ten pierścionek posiedzi Bronek do sprawy,
złoty pierścionek, taki miedziany dziecinny,
pi....ł Bronek, bo myślał, że to jest inny"

Tylko co się stało z pierścionkiem, bo w kampanii nie widziałem go już na paluszku Bronka ?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 05, 2010, 22:53:31 »
Cytat: "sekator"
W aresztach i zakładach karnych Bronisław Komorowski zdobył 91,9 proc. poparcia.


Zgodzisz sie sekatorze :) iż nie ma się co dziwić? Facet, który nie liczy się z wyższym poziomem kultury w swoich wypowiedziach, w takim środowisku jakie wyżej przytoczyłeś, uchodzi za swojego.
hubalczyk

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 05, 2010, 22:56:33 »
Cytat: "Mariusz1989"
Mówisz, że mamy wpływ na to kto jest w Europarlamencie i koniec... A dlaczego ? Dlatego, że między innymi tacy politycy jak pan poseł Kurski nie przywiązują do tego większej wagi. Kursi był najczęściej nieobecnym na posiedzeniach Europarlamentu posłem. Więc jak do jasnej cholery pod ich nie obecność mamy o czymkolwiek decydować, skoro nie ma kto nas reprezentować.


Uwaga godna podkreślenia. Wspominasz Kurskiego. Ja do listy mogę dorzucić jeszcze kilka nazwisk osób które w Parlamencie Europejskim chodzą na ......kursy języków.
Pytam się. Czy w naszym kraju nie ma osób wykształconych?
Nie będę polemizował z  zarzutami hubalczyka. Nie znam na tyle dobrze specyfiki rządzenia w Unii aby o tym dyskutować. Mogę jedynie podkreślić co napisałeś. Nikt nas nie uczy demokracji w szkołach. Jeżeli jesteś spostrzegawczy, zaproponowałem administracji forum aby otworzyć dział o samorządzie. Można by się doszkolić i posłuchać tych co mają doświadczenie. I co ? Cisza. Nikogo to nie interesuje. Dlatego nie miej pretensji że w Przęsocinie ludzie głosują bez świadomości. Z mediów też zbyt wiele się nie nauczysz. Oni piszą za pieniądze. A w życiu prywatnym mamy Wykidało :)

[ Dodano: 2010-07-05, 23:00 ]
Cytat: "speedbax"
Zdecydowała większość obywateli, która wzięła udział w wyborach. Jestem przeciwny politycznemu monopolowi, teraz nikt nie będzie miał większego wpływu na państwo POza rządzącymi (także opozycją).


Nie bardzo wiem czy dobrze Ciebie rozumiem. Bo w obecnym układzie to właśnie monopol na rządzenie. Dlatego moim kandydatem nie był p.Komorowski.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 05, 2010, 23:03:25 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Ja do listy mogę dorzucić jeszcze kilka nazwisk osób które w Parlamencie Europejskim chodzą na ......kursy języków.


To jest hicior:


a przy okazji widać poczucie humoru śp Lecha Kaczyńskiego :)

[ Dodano: 2010-07-05, 23:06 ]
Cytat: "Zdanowicz.J"
Bo w obecnym układzie to właśnie monopol na rządzenie.


A ja nie mam nic przeciwko monopolowi władzy, o ile, władza sprzyja rozwojowi kraju i dba o sprawy Narodu. By, żyło się lepiej... rzeczywiście wszystkim. A nie tylko Mirom, Zbychom, Grzechom czy też innym Sobiesiakom.
hubalczyk

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 05, 2010, 23:19:03 »
Cytat: "hubalczyk"
To jest hicior:


a przy okazji widać poczucie humoru śp Lecha Kaczyńskiego :)


Czy wskazujesz na smiech z lewej strony ?

Mi jednak bardziej podoba się ten wywiad :)

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 05, 2010, 23:20:56 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Mi jednak bardziej podoba się ten wywiad :)
http://www.youtube.com/wa...feature=related


I tam! Twoje to podróba. Ja dałem oryginał :D
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 05, 2010, 23:22:36 »
No i to jest właśnie ta subtelna różnica. Faktom ze strony PiSu są przeciwstawiane mity PO propagandy.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 05, 2010, 23:23:41 »
Cytat: "hubalczyk"
I tam! Twoje to podróba. Ja dałem oryginał :D


Ale w czym problem? Oby wszyscy w rządzie tak mówili. Co masz na myśli?