Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 83145 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 05, 2010, 14:12:56 »
Cytat: "Samson"
Mariusz sekator dobrze napisał. Jeśli się nie sprawdzą,jeśli ich obietnice to tylko puste słowa to jestem przekonany że wyborcy odwrócą się od nich. Dopiero teraz PO będzie pod ogromną presją bo nie będą mieli już żadnych usprawiedliwień że Prezydent i takie tam. Oddałem głos a teraz uważnie przyglądam się. I liczę na widoczne efekty. Pozdrawiam wszystkich.

Pozwolę sobie zwrócić uwagę,że PO nie ma pełnej władzy.Rząd jest koalicyjny.Radzę pamiętać o tym co reprezentuje i kogo, PSL.Najważniejsze ,że modły o cud nie zostały wysłuchane.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 05, 2010, 15:02:01 »
Cytat: "Samson"
Mariusz sekator dobrze napisał


Patologia odnosiła się do linku... I do postaci z filmiku. W momencie dodawania komentarza nie widziałem jeszcze posta Sekatora. Co do jego słów. Sam w podobnym tonie wypowiedziałem się wyżej. Więc w większości się zgadzam.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 05, 2010, 15:09:51 »
Cytat: "Mariusz1989"
Nie udała się moim zdaniem próba otrzymania współczucia od społeczeństwa po katastrofie w Smoleńsku z 10 kwietnia w postaci głosów w wyborach prezydenckich. Odnoszę też nieodparte wrażenie, że nie udała się w ostatecznym rezultacie próba wdania się w spokojniejszą osobowość Jarosława, tą zbliżoną zachowaniami do byłego prezydenta. Nie udała się w perspektywie końcowego rezultatu, ale umocniła PiS w sondażach i pokazała jak poprawiły się sondaże dla PiSu przed wyborami parlamentarnymi. I to teraz półtoraroczne rządy PO będą wpływały na wzrost lub spadek poparcia dla PiSu. Od nich w większości zależy to z jakiej pozycji wystartuje do następnych wyborów PiS.


Nie bardzo mogę się z tym zgodzić. Nie wyobrażam sobie wyniku Lecha Kaczyńskiego, gdyby nie katastrofa. Czyli inaczej - katastrofa uprzedziła katastrofę. Wprowadzenie śmierci brata do kampanii poprzez kościół, miało ogromne znaczenie dla wyników wyborów. Proszę spojrzeć na rozkład głosów w województwach. Wyraźny podział. Wschód za Kaczyńskim, zachód za Komorowskim. Czyli - odnowa idzie z  zachodu :)
Jarosław Kaczyński wygrał dzięki głosom rolników i ludzi mniej wykształconych. Uważam że gdyby nie presja, Jarosław wykorzystywał by "męczeńską śmierć brata" w każdej wypowiedzi.
A tak nawiasem, nawoływania do wyjawienia całkowitej prawdy o katastrofie mija się z celem.
Za katastrofę i śmierć brata, odpowiada całkowicie jego brat. Więc powinien być ostrożny z dochodzeniem prawdy.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 05, 2010, 15:14:06 »
Ooooooo... A takiego poglądu jeszcze nie słyszałem :) Uargumentuj proszę Zdanowicz czemu brat Lecha ponosi odpowiedzialność za katastrofę ?

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 05, 2010, 15:34:15 »
Cytat: "Mariusz1989"
Ooooooo... A takiego poglądu jeszcze nie słyszałem :) Uargumentuj proszę Zdanowicz czemu brat Lecha ponosi odpowiedzialność za katastrofę ?


A gdzie ja napisałem że "brat Lecha" ?? Gdybyś miał dalej wątpliwości. To Jarosław nawołuje do wyjaśnienia okoliczności katastrofy. Lech już nie żyje, więc nawoływać już raczej nie może :)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 05, 2010, 15:44:38 »
Aaaaaaa... Przepraszam :D Źle przeczytałem. Odczytałem z twojego wcześniejszego postu, że Jarosław nawołuje do wyjaśnienia śmierci brata, a to on ponosi winę za jego śmierć. A tobie chodziło, że Lech sam ponosi winę za swoją śmierć. I tu się zgodzę :)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 05, 2010, 16:16:38 »
Cytat: "Mariusz1989"
Lech sam ponosi winę za swoją śmierć. I tu się zgodzę

Internet powinien być zakazany dla niektórych.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 05, 2010, 16:30:46 »
Przeczytaj parę postów wyżej to zauważysz, że to była ironia, sarkazm... Jeśli nic Ci te pojęcia nie mówią poproś o wytłumaczenie wujka Google  :google:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 05, 2010, 16:31:55 »
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 05, 2010, 16:58:30 »
Cytat: "Kuba"
Taka ciekawostka:

http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/321100.htm


Kuba, gdybyś jeszcze wyjaśnił intencje :) bo nie mogę napisać czy się z Tobą zgadzam czy nie.
Ale uprzedzając fakty. Wynik w pierwszej turze spełnia moje oczekiwania nie jako osoby prezydenta lecz koniecznych zmian. Wiatr dla Polski wieje z "dobrego kierunku"
Ciekawi mnie wynik policki w drugiej turze.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 05, 2010, 16:59:40 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Ciekawi mnie wynik policki w drugiej turze.


Właśnie pod tym linkiem są dane dla naszego powiatu ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 05, 2010, 17:04:29 »
Cieszę się ze sposobu rozmów na forum.Wygrała demokracja Panowie.Ja głosowałem w Dąbiu w Szczecinie.Normalnie kolejki do urn!Demokracja dojrzewa razem z obywatelami tylko się cieszyć.Ciekawym kandydatem na marszałka byłby kontrkandydat Komorowskiego.Co o tym sądzicie?Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 05, 2010, 17:27:29 »
Uczciwie napiszę, że mam obawy co do POwiązań  świeżego prezydenta z premierem. Niech rządzą jak najlepiej. Wracając z pracy słuchałem niemieckich wiadomości w aucie. Niemcy są bardzo zadowoleni z wyniku, upatrują w wyborze Polaków wielką możliwość przemiany stosunków Europa zachodnia - Polska. Chcą teraz bardziej się otworzyć na dialog, który przybliży nasze narody. Francja zareagowała podobnie. To dobry sygnał, Polsce i Polakom należy się partnerski układ z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Do elekta Bronka
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 05, 2010, 18:03:07 »
Do elekta Bronka

A zatem tobie Bronku winszować mi przyszło;
Poprzeczkę oczekiwań ustawiam ci nisko.
Rezultat twej kadencji będzie dla mnie klawy,
Gdy to co spieprzysz z Donkiem uda się naprawić.

PKW