Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] PO dba o swój eklektorat  (Przeczytany 10398 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 27, 2010, 10:07:28 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Ja też na nich nie głosowałem. Więc wytłumacz mi, cieniasowi, kto tych ludzi wyniósł tak wysoko?


Jak to kto, elektorat PO, ten sam który obecnie głosuje na hr. Bronisława......Proponuję ich zapytać, bo ja na tych ludzi także nie głosowałem i wstydzę się, że funkcjonują w polskiej polityce...Widocznie chamstwo, buta, arogancja, cwaniactwo są uważane przez część naszego społeczeństwa  za cechy pożądane u polityka który je reprezentuje......

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:51:29 »
Sekator mądrze piszesz:)

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 27, 2010, 12:43:50 »
Cytat: "sekator"
Proponuję ich zapytać, bo ja na tych ludzi także nie głosowałem i wstydzę się, że funkcjonują w polskiej polityce...Widocznie chamstwo, buta, arogancja, cwaniactwo są uważane przez część naszego społeczeństwa za cechy pożądane u polityka który je reprezentuje......


No to wskaż mi kto głosował, bo nie wiem kogo pytać :)

jezat

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:07:45 »
Cytat: "sekator"
Tak jak napisałem powyżej, problem gejów i in vitro interesuje wąski wycinek społeczeństwa...problemem prawdziwym jest bezrobocie, brak szans dla młodych ludzi, nepotyzm, korupcja, biurokracja, brak inwestycji, rosnący dług publiczny etc...to są rzeczy, które dają, lub będa dawać nam po d....e...ale tym się lewica i PO nie zajmuje, bo to są z trudne kwestie...paradoksalnie jedynym rządem który sobie jakoś radził z tymi problemami był rząd Kaczyńskiego.

Aktualnie Jarkacz kameleon domaga się intensywnie powrotu komuny;"zrównoważona solidarna Polska społeczna".Rozwijając ten patent należy dodać -"każdemu wg potrzeb,każdemu podług zasług".Tylko komunizm pod światłym kierownictwem charyzmatycznego Jarkacza zapewni wszystkim godziwą pracę, umożliwiającą coroczne wyjazdy na plaże Egiptu.Komunizm Jarkacza nazwany przez niego jw.da młodym ludziom szansę pracy w CBA,CBŚ,IPN.Tylko komuna pod światłym kierownictwem Jarkacza
będzie mogła budować 3 miliony mieszkań za ???????,no właśnie ,chyba za wszy.Tylko komuna pod światłym kierownictwem Jarkacza i z doradcami odmłodzonych towarzyszy z niezdelegalizowanego SLD natychmiast obniży dług publiczny,obniżając podatki dla bogatych ,w ramach kolejnego patentu pod nazwą"nie polityka dla bogatych ,ale bogactwo dla wszystkich"(krasnoludki z PiSu obniżyły podatki dochodowe z 40% na 32 i dla biednych z 19% do 18).Tylko komuna pod światłym kierownictwem Jarkacza polubi monopol władzy,pod warunkiem ,że jego doradcami zostaną J.Oleksy i L.Miler.A na koniec żeby wszyscy mieli się dobrze Jarkacz zapisze w konstytucji prawo do szczęścia dla każdego pod warunkiem ,że decyzje indywidualne będzie podejmował nieszczęśliwy Ziobro, mgr Zero zwany.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:11:42 »
Cytat: "sekator"
Dobra chłopaki, bo dalej nikt mi nie odpowiedział na pytanie...Co zrobił przez trzy lata rząd rudego cudaka żeby żyło się lepiej...wszystkim ? Czekam cierpliwie! Sypnijcie przykładami.


- ustawa abolicyjna dla polskich podatników pracujących za granicą
- w fazie wykonawczej jest blisko 400 inwestycji związanych z Euro, wartych 80 miliardów zł
- zdecydowanie ruszyło korzystanie z unijnych pieniędzy
- rozwiązanie konfliktu z Eureko o PZU
- emerytury pomostowe
- budowa dróg i autostrad idzie szybciej
- kontrakt gazowy z Katarem
- projekt reformy domów dziecka
- polska gospodarka stała podczas "kryzysu" jako jedna z najlepszych i najstabilniejszych na świecie

Oczywiście są i porażki... Ale pokaż mi, że rząd Kaczyńskiego nie miał porażek... Miał i to spore. Jak każdy rząd. Ale chyba bardziej zbliżającym nas do świata współczesnego jest obecny rząd. I jeżeli miałbym głosować w drugiej turze to nie przeciw PiSowi tylko przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. On nie odpowiada mi jak osoba... Nie odpowiada mi też to jakimi ludźmi się otacza.

sekator

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 28, 2010, 00:20:55 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
No to wskaż mi kto głosował, bo nie wiem kogo pytać


Jest tu paru takich, którzy głosowali, więc pewnie Ci odpowiedzą, ja niestety nie jestem w stanie choć Bóg mi świadkiem, że bardzo bym pragnął..

[ Dodano: 2010-06-28, 00:25 ]
Cytat: "Mariusz1989"
I jeżeli miałbym głosować w drugiej turze to nie przeciw PiSowi tylko przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu.


No to istnieje mimo wszystko jakaś nić porozumienia między nami...cieszę się. To pozwala mieć nadzieję, że mimo wszystko możemy się kiedyś dogadać, mimo że mamy inne poglądy na temat pana Kaczyńskiego.....

[ Dodano: 2010-06-28, 00:27 ]
Cytat: "ona"
Sekator mądrze piszesz


Dziękuję bardzo, jestem zaszczycony Twoją pochwałą....pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-28, 00:31 ]
Natomiast do ciebie ,,brzydalu"( wiadomo o kim piszę w tym momencie) nie będę się na razie odnosił, dopóki nie popracujesz nad stylem, dobrym wychowaniem i nie ograniczysz nadmiernej arogacji, która w twoim wieku już nie przystoi......

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 28, 2010, 22:11:17 »
Cytat: "sekator"


No to istnieje mimo wszystko jakaś nić porozumienia między nami...cieszę się. To pozwala mieć nadzieję, że mimo wszystko możemy się kiedyś dogadać, mimo że mamy inne poglądy na temat pana Kaczyńskiego.....


Być może, choć zaznaczam, że PiS to nie moja frakcja polityczna. W sumie to żadnej partii mocno nie kibicuję, ale jedynie ideom politycznym. A w każdej partii znajdzie się jakiś pogląd z którym się zgadzam. Akurat trafiło, że z PO najwięcej. A złodzieje są w każdej partii, więc ciężko powiedzieć, że ta lepsza a ta gorsza.
Nie odniosłeś się jednak do mojej wypowiedzi. Ja się tutaj rozpisałem co PO zrobiło podczas swoich rządów, chcąc nie chcąc odpowiedź na twoje pytanie (raczej nie retoryczne), a ty nie raczyłeś skomentować  ;D