Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] PO dba o swój eklektorat  (Przeczytany 10394 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« dnia: Czerwca 22, 2010, 14:10:44 »
Jako, że największe poparcie partia rządząca miała w komisjach obwodaowych zorganizowanych w zakładach penitencjarnych wprowadziła w życie ostre cięcia wydatków na policję (wszystko , aby wyborcom PO żyło się lepiej  :devil:  ). W ten sposób, jak donosi dzisiejsza Gazeta Prawna, obcięto wydatki na policję o 800 mln. Ciekawe kiedy skutki tego cudownego posunięcia odczujemy także w naszych kochanych Policach ? Głosujmy na Bronka, bez prezydenckiego veta, nie takie numery jeszcze zobaczymy !!!

[ Dodano: 2010-06-22, 15:45 ]
a oto wyczyny kolejnego, zdeterminowanego  przeciwnika PiS u :

Turyści, którzy w sobotę zwiedzali Wawel, przecierali oczy ze zdumienia. Wszystko to przez upojonego alkoholem mężczyznę, który zrobił striptiz i w samych slipach biegał po katedrze, obok sarkofagu z relikwiami św. Stanisława. A wcześniej zaatakował parasolką sarkofag prezydenta Kaczyńskiego i jego małżonki

gratulujemy i czekamy na dalsze ekscesy POpaprańców  :rotfl:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:49:37 »
Sekator a miał on napisane PO na czole?Upraszczasz...Idiota i tyle a dorabianie ideologii do tego ...Jarek zrobił się lewicowy!i co ty na to?Nieprawdziwy jest

[ Dodano: 2010-06-22, 15:59 ]
To słodzeinie SLD i Napieralskiemu a wcześniejsza chęć delegalizacji SLD...Zero wiarygodności...Totak jak mariaż z Lepperem...Po palcu w d... Napieralskiemu...Csały PIS doznaje orgazmu na dzwięk nazwiska tego karierowicza ze Szczecina...I gdzie teraz te radykalne poglądy?Zwykły interes i tyle
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:25:31 »
no wiarygodny jest Donald Tusk z inwestorami z Kataru i deklaracjami dymisji Grada jeżeli prywatyzacja stoczni nie wypali, jak dotąd Grad na stanowisku trwa...

sekator

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 23, 2010, 09:58:33 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
To słodzeinie SLD i Napieralskiemu


Kaczyński wcale nie ,,słodzi" Napieralskiemu, ani polskiej lewicy (która nota bene nigdy nie pokazała swojej lewicowości jeszcze gdy był u władzy za co zapłącił rząd Leszka M. dwuprocentowym poparciem ) Kaczyński pragnie pokazać dużej części lewicowego elektoratu, że tak naprawdę to jego rząd troszczył się o interesy tych grup, które powinna reprezentować lewica (becikowe, obniżka składki rentowej, ulga podatkowa na dzieci, dostęp do tanich usług prawniczych, sądy 24 h dla chuligaństwa, likwidacja podatku spadkowego w obrębie najbliższej rodziny - to są między innymi dokonania rządu PiS)...a czym zajmowała się lewica - in vitro , geje i aborcja....to są ich zdaniem problemy polskiego społeczeństwa , a nie ubóstwo, bezrobocie i brak perspektyw.
Więc jeżeli ktoś czuje się wykluczony i niezadowolony ze swojej sytuacji, to tak naprawdę nie lewica go reprezentuje ( bo ona jak pokazało życie ma większość ludzi w d....) ale właśnie Jarosław Kaczyński.
pzdr sekator

[ Dodano: 2010-06-23, 13:12 ]
a tak swoje drogą, może powie mi któryś z POwskich mądrali na tym forum, co zrobił rząd Donaldinia dla zwykłych ludzi w tym kraju....czekam na konstruktywne odpowiedzi....

[ Dodano: 2010-06-23, 17:53 ]
wciąż czekam, czyżby nic nie zrobił ?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 23, 2010, 18:57:06 »
Jak ten flirt ma się do chęci delegalizacji SLD jako organizacji przestępczej w 2004 roku?Słowa Jarosława.PArtia be,ale jej eklektprat cacy,bo dzięki niemu dopjdzie się do pałacu...Żenada jak dla mnie..Prtia tak skrajnie różna w poglądach, a włazi w tyłek komuszkom byle dostać te 14 procent...Za PISu to ja pamiętam tylko teczki i IPN..JAkby tam była bolączka na wszystko...3 mln mieszkań i raj.PO nie lepsze-Irlandia-tylko coś jej nie widać,a może my ślepi?Człowiek jak głupi chodzi na wybory ,bo chce ,żeby było lepiej,a kraj nie zmienia się na- lepsze..Od 21 lat nieustający koncert życzeń nic więcej,ale pewnie i tak będę głosował dalej,wierząc,że będzie lepiej.Nie ma co się dziwić ludziom,że mają w nosie głosowania,bo i tak zawsze kolesie  u żłoba.Kłócą się przed kamerami,a jak one gasną to klepią się po plecach...Takie polskie piekiełko..Kiedy to się zmieni i jaka jest recepta na zmienienie mentalności naszych wybrańców narodu.Poczytajcie o rządzących w czasach międzywojnia.To są przykłady godne naśladowania.Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-23, 19:19 ]
danfan ja pytam o KAczyńskego a nie Tuska więc, albo konstruktywnie odpowiedz albo zamilcz...PIS z SLD?Zero wiarygodności...Dla pałacu zrobi się wszystko...Samoobrone i LPR już przerabiano,ciekawe co jeszcze?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 23, 2010, 19:25:10 »
jeden dla pałacu w 2005 roku wziął nawet ślub kościelny, po kilkunastu latach małżeństwa miał przypływ wiary...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 23, 2010, 19:25:32 »
Usługi prawnicze rzeczywiście bardzo tanie są...Za byle poradę prawną kancelarie prawnicze biorą po 200 najmniej...Dziekuje za takie TANIE usługi...Becikowe?Powiedz mi co ja za 1000 zł kupię?Na wózek mało...Ochrona życia?Owszem,ale od poczęcia do narodzin,a potem troszcz się sam.Wchodzenie do łózka..PArtia prorodzinna?Gdzie determinacja w posiadaniu dzieci nazywana jest kaprysem??Chodzi o dofinansowanie in vitro.Nie dziękuję za takich rządzących...2 lata wojen,wyciągania trupów z szafy.Ciekawe co teraz Kurski wyciągnie dla ciemnego ludu.Dziadka z Wermahtu?A może wujka z armii czerwonej?Bo napewno coś wyjdzie.Spindoktorzy czuwają.

[ Dodano: 2010-06-23, 19:30 ]
Czasami się zastanwiam jakby to było,jakby naród zrobił w ... darmozjadów i na prezydenta wybrał Korwina Mikke?Telewizja oczywiście też dawała równy dostęp wszystkim kandydatom:/Dlaczego nie było debaty między wszystkimi kandydatami?Dlaczego tylko Komorowski i Kaczyński?Gdzie Korwin,Ziętek,Morawiecki?Czy ludzie poznali ich,by wiedzieć co sobą reprezentują?Żenada dla mnie...

[ Dodano: 2010-06-23, 19:31 ]
DnFan a inny będzie starym kawalerem z kotem w domu i co z tego?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 23, 2010, 19:37:40 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Chodzi o dofinansowanie in vitro.


W Polsce zle sie mowi o in vitro, to nie jest zadne dofinansowanie to jest inwestycja, osoba ktora zostanie w ten sposob poczeta bedzie jako dziecko napedzala wzrost konsumpcji a kiedy juz wejdzie w dorosle zycie zacznie placic podatki. Brzmi to dosc makabrycznie ale jesli mowimy o wydawaniu pieniedzy pokazujmy wszystkie aspekty naszego wydatku. W kwestii finansowej in vitro jest w moim przekonaniu jak najbardziej sluszne.

Co jest jeszcze dla mnie bardzo wazne w tej kampanii slowo "liberal" jest obelga nie wiem czemu skoro:
Liberalizm (z łac. liberalis – wolnościowy, od łac. liber – wolny) – ideologia, kierunek polityczny głoszący, iż szeroko rozumiana wolność jest nadrzędną wartością. Najogólniej mówiąc liberalizm odwołuje się do indywidualizmu, stawia wyżej prawa jednostki niż znaczenie wspólnoty, głosi nieskrępowaną (aczkolwiek w ramach prawa) działalność poszczególnych obywateli we wszystkich sferach życia zbiorowego. Ja sie pod tym podpisuje wszystkimi konczynami!!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 23, 2010, 19:45:16 »
Bezpłodnośc to choroba!!!!To nawoływanie do rodzenia dzieci i ich poczęcia to też interes tak?In vitro to ostatecznośc....Najwięcej do powiedzenia mają ludzie posiadający dzieci i stare baby...Syty głodnego nigdy nie zrozumie,tak jak kobiety z instynktem macierzyńskim...To nie jest polityka prorodzinna i jeśli tak to wygląda wg PIS to ja dziękuje im za uwagę...Dziecko kaprysem?Kaprysem może byc fura za milion zlotych lub złoty sedes,ale nie potomek.Cząstka nas,gdy już będziemy w innym świecie.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 23, 2010, 23:01:21 »
Tak jak napisałem powyżej, problem gejów i in vitro interesuje wąski wycinek społeczeństwa...problemem prawdziwym jest bezrobocie, brak szans dla młodych ludzi, nepotyzm, korupcja, biurokracja, brak inwestycji, rosnący dług publiczny etc...to są rzeczy, które dają, lub będa dawać nam po d....e...ale tym się lewica i PO nie zajmuje, bo to są z trudne kwestie...paradoksalnie jedynym rządem który sobie jakoś radził z tymi problemami był rząd Kaczyńskiego.

[ Dodano: 2010-06-23, 23:02 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Za byle poradę prawną kancelarie prawnicze biorą po 200 najmniej


Dlatego, że z Ziobry zrobiono oszołoma i silne lobby prawnicze nie pozwoliło wprowadzić proponowanych przezeń zmian, a szkoda....

[ Dodano: 2010-06-23, 23:05 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Becikowe?Powiedz mi co ja za 1000 zł kupię?Na wózek mało

Znam wielu wyborców PO którzy wyśmiewali się z ,,becikowego", ale zaręczam ci że wszyscy poszli i odebrali te 1000 zł, choć wcale ich nie potrzebowali...a powiedz, który rząd po 1989 roku zrobił cokolwiek dla rodzin które maj dzieci, lub wprowadził jakikolwiek mechanizm wspierający przyrost naturalny ( co jest normą w większości krajów europejskich) . Czekam na odpowiedź.

[ Dodano: 2010-06-23, 23:11 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
yciągania trupów z szafy.Ciekawe co teraz Kurski wyciągnie dla ciemnego ludu.Dziadka z Wermahtu


Miałem cię za mądrego faceta, ale jak rzucasz takimi sloganami to naprawdę się dziwię. Człowieku jakie trupy z szafy ? Przez Michnika i grubą kreskę mamy w Polsce elytę postkomunistyczną w bankach, spóldzielniach mieszkaniowych, byłych firmach państwowych oddanym kolesiom za bezcen, sądach, prokuraturze, służbach mundurowych itp.... nie rozbawiaj mnie ....PO chroni to dziadostwo, które wcześniej chroniło SLD tylko przestało być skuteczne i ,,towarzystwo " przeskoczyło na platforme, która skutecziej chroni ich interesy......poczytaj Łysiaka, on ten mechanizm opisywał już w połowie lat dziewięćdziesiątych.....

[ Dodano: 2010-06-23, 23:25 ]
Dobra chłopaki, bo dalej nikt mi nie odpowiedział na pytanie...Co zrobił przez trzy lata rząd rudego cudaka żeby żyło się lepiej...wszystkim ? Czekam cierpliwie! Sypnijcie przykładami. :rotfl:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 23, 2010, 23:36:01 »
Sekator ja chcę poprostu żeby było NORMALNIE!Dla mnie nie ma znaczenia kto będzie rządził!Dla Ciebie też pewnie nie,byleby było normalnie i spokojnie.Może w końcu doczekamy się tej normalności,bez utarczek i kłótni,bo sam przyznaj,że to jest już nudne.Jak to jest,że ludzie ,którzy walczyli z poprzednim system,tak bardzo odeszli od siebie..Nie pojęte dla mnie wogóle.Ja nie neguję becikowego,ale oczekuję też,że państwo pomoże małzeństwom chcącym mieć potomstwo.Pomyśl,że to oni będą później pracowali na nasze emeryturyi nie marginalizuj tego problemu,bo nasze społeczeństwo starzeje się...Owszem ,są dzieci niczyje,ale nikt nie ma prawa bronić posiadania potomstwa ludziom.Pozdrawiam.Swoją drogą ciekawie będą wyglądały debaty.Jarosław złagodniał,byle nie miał głupich doradców.I moge obiecać,że nawet jeśli wygra,to pogratuluje.Normalności temu krajowi potrzeba...Normalności...

[ Dodano: 2010-06-23, 23:37 ]
Sekator ŻADEN rząd nie wspiera polityki prorodzinnej.PO chce dofinansowania metody in vitro,ale natrafia na opór ideologiczny.Tyle
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 24, 2010, 21:50:45 »
Cytat: "sekator"
Dobra chłopaki, bo dalej nikt mi nie odpowiedział na pytanie...Co zrobił przez trzy lata rząd rudego cudaka żeby żyło się lepiej...wszystkim ? Czekam cierpliwie! Sypnijcie przykładami


ja cały czas czekam na waszą odpowiedź, POdajcie choć kilka przykładów, proszę ....

[ Dodano: 2010-06-24, 22:57 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
bez utarczek i kłótni,bo sam przyznaj,że to jest już nudne


Dlatego nie głosuję na kolegę partyjnego Niesiołowskiego, Palikota, Kutza, Pitery, Nitrasa, Misiaka, Schetyny, Drzewieckiego i innych Mirów, Zbychów i Zdzichów i Tobie radzę to samo........pzdr sekator

wtrych

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 26, 2010, 21:30:33 »
na razie muszą się douczyć czym różni się NATO od ZOMO bo nawet tego nie wiedzą, co ostatnimi czasy udwodnił Bronisław Maria...

sekator

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 26, 2010, 23:31:01 »
Jeszcze lepsza była wypowiedź Bronka, że cyt.,, że jest jak Światowid o pięciu twarzach" :rotfl: .....może szczecińska PO zafunduje kandydatowi wycieczkę do muzeum w Wolinie, żeby policzył twarze Światowida......widocznie zabrakło ściągi z internetu....był elektryk, potem prawie magister, a teraz szykuje się nieuk....O tempora, o mores!!!!

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] PO dba o swój eklektorat
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 27, 2010, 05:55:25 »
Cytat: "sekator"
Dlatego nie głosuję na kolegę partyjnego Niesiołowskiego, Palikota, Kutza, Pitery, Nitrasa, Misiaka, Schetyny, Drzewieckiego i innych Mirów, Zbychów i Zdzichów i Tobie radzę to samo........pzdr sekator


Ja też na nich nie głosowałem. Więc wytłumacz mi, cieniasowi, kto tych ludzi wyniósł tak wysoko?