Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ford Probe II generacji,opinie  (Przeczytany 7556 razy)

Pieczka00

  • Gość
Ford Probe II generacji,opinie
« dnia: Czerwca 17, 2010, 20:02:36 »
Noszę się z zamiarem sprzedaży mojego Mondziaka,a jedyne auto które  (tanie,wygodne i ładne)jedynie na dzień dzisiejszy wpadło mi w oczy jest Ford Probe II .Może ktoś miał styczność z tym samochodem i napisze czy jest wart zakupu.Jak już bym sie zdecydował na zakup to na pewno z motorem 2.5 v6 166km i wiadome zagazowany:)

<

Offline fafix

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Ford Probe II generacji,opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 17, 2010, 20:55:40 »
Powiem tak kiedys tez bylem zainteresowany tym autem ale wiadomo ford jak juz zacznie szwankowac to juz trzeba sie nastawic na wydadki ale jezeli jest zadbane to calkiem niezle autko no i silnik tez robi swoje :)
,, Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni,,

Pieczka00

  • Gość
Ford Probe II generacji,opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2010, 22:44:56 »
Miałem Sierre rok czasu nic w niej nie wymienialem auto butowane katowane ,ogloszenie na Allegro bylo tylko 1 dzien auto sie sprzedalo,Scorpio rok czasu nic nie wymieniane żadnej awarii,auto ciagle deptane,Fordzina stała w miejscu i paliła gume ,dwa dni na Allegro sie sprzedala,teraz mam Mondeo i jezdzi jak ta lala ,jako wlasciciel Forda nie dam sobie wmówić ze Ford sie psuje itp itd.Każde auto sie psuje i trzeba sie z tym liczyć.

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Ford Probe II generacji,opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2010, 23:16:41 »
Z fordem ma on tyle wspólnego co nasz maluch z fiatem. Autko to mazda mx6 w fordowskiej budzie, motor zawieszenie itd made in japan. Zwracaj uwagę czy autko jest wersja USA czy na europe (na pw wyjaśnię co jest pięć i jak je rozróżnić), a ma to spore znaczenie. To samo tyczy się roczników, są znaczące różnice nawet w wyglądzie itp.
Generalnie jak trafisz na "zadbany" egzemplarz i będziesz dbal, będziesz zadowolony. Niestety trafić na dobrą Vkę jest bardzo ciężko i można lekko poplynąć ;).
Masz pytanka pisz na pw.

pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Manqt

  • Gość
Ford Probe II generacji,opinie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 18, 2010, 07:08:43 »
Tak jak przedmówca napisał to nic innego jak mazda. Kolega z pracy ma z 2.0 Pb plus lpg i sobie chwali te autko. Od czasu jak go kupił nic jeszcze nie naprawiał w nim tylko wymieniał to co naturalnie z czasem się zużyło. Gdybym nie miał dziecka to bym sobie kupił takiego. Wszyscy polecają silnik 2.0 ponieważ 2.5 V6 ma tendencję do przegrzewania się i chleje benzynę wiadrami. Ogólnie autko jest naprawdę udaną konstrukcją.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Ford Probe II generacji,opinie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 20, 2010, 21:18:51 »
Usunąłem posty niedotyczące tematu. Jeśli dalej pojawią się kolejne, zamknę temat. Kłócić można się do woli na PW.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.