Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: wróżka  (Przeczytany 22837 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2013, 11:33:09 »
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2013, 11:55:06 »
na prawde ludzie nie macie na co kasy wydawac?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2013, 12:02:54 »
Cytat: "m8z"
na prawde ludzie nie macie na co kasy wydawac?


Nie to żebym ich bronił czy coś, ale w końcu to ich pieniądze nie? :P

Fakt, trochę pierdoły, ale w końcu biznes, to biznes, może jakiegoś Abdula ($) za męża im wróżka przepowie ;D

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 03, 2013, 12:17:12 »
Cytat: "robert1995"
dobre:))

Cytat: "DEtonator"
Wróżbita Maciej jest de best, zawsze mam niezły ubaw, jak go widzę. :)

Nie czepiaj się. Pewnej bardzo długiej, nocy po kilkunastu godzinach jazdy, będąc już u kresu wytrzymałości i widząc już tylko na jedno oko, Wróżbita Maciej doprowadził mnie do takiej głupawki, że dzięki tamu dojechałam cało do końca naszego dnia pracy. Nie wiem jakie to było radio, wiem, że było to około godziny 2-3 nad ranem na północy Niemiec.

BTW, niezły sposób na zarabianie kasy:))

lola1234

  • Gość
wróżka
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 03, 2013, 14:04:20 »
Cytat: "Żaba"
Wróżka Irena - bardzo fajna babka, chodzę do niej od dłuższego czasu. Wszystko się sprawdza ....

A o numery lotto pytałaś? Za 50 zł to by się opłaciło jak by szóstkę podała.



Nie po takie porady do niej szłam, zresztą numer to raczej do jakiegoś numerologa trzeba iść :)

Pani Irenka to ze zwykłych kart wróży i nie powie Ci, że jutro będzie padać deszcz, ale jak ma się duże problemy to wtedy człowiek znajduje rozwiązanie i wiele razy dzięki temu podnosiła mnie na duchy, np. jak byłam chora i nie wiedziałam czy wyzdrowieje. W kartach wszystko wyszło

lola1234

  • Gość
wróżka
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 03, 2013, 14:05:37 »
Cytat: "bella20"
Cytat: "lola1234"
Cytat: "addicted"
Na starych policach podobno jest jakaś wrozka, ale narazie ani jej nie widać ani nie slychac :D


Wróżka Irena - bardzo fajna babka, chodzę do niej od dłuższego czasu. Wszystko się sprawdza co wywróży z kart zwykłych, a do tego pogada, doradzi, wysłucha. Wiele razy mi pomogła jak coś to na priv podam numer tele. I jest w stosunku do tych Szczecińskich tania 50zł bierze i nie ma jakiegoś takiego limitu czasowego.


Tylko wróży, czy można zamówić u niej też rytuały?

Polecam wróżkę Mirę ze Szczecina, pomimo że godzina to koszt 100-150zł to i tak jest jedna z najbardziej polecanych wróżek w Szczecinie.


Byłam kiedyś u tej Miry i osobiście źle ją odebrałam. Nie wiem co do rytuałów nigdy takiego czegoś potrzebowałam.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2013, 14:07:21 »
lola1234, korzystaj z opcji "Edytuj".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 03, 2013, 18:56:55 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Mira faktycznie jedna z najlepszych. Ogólnie trzeba uważać, łatwo trafić na zwykłego psychologa ;D


Jak nigdy muszę się z Tobą zgodzić.

Wróżka to nie żadna czarodziejka, to psycholożka i atrolożka w jednym. Można trafić na oszustów, bo talie kart może kupić każdy.
Tarot, chorskop i numerologia to nie jest od tak się nauczyć. Trzeba mieć ku temu predyspozycję.
Mira jest dobra i coraz droższa, ale w porównaniu z podobno najlepszą w Polsce  Marią Bucardi i tak bierze grosze.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 03, 2013, 19:24:00 »
Cytat: "bella20"
Cytat: "Dr.Kafar"
Mira faktycznie jedna z najlepszych. Ogólnie trzeba uważać, łatwo trafić na zwykłego psychologa ;D


Jak nigdy muszę się z Tobą zgodzić.

Wróżka to nie żadna czarodziejka, to psycholożka i atrolożka w jednym. Można trafić na oszustów, bo talie kart może kupić każdy.
Tarot, chorskop i numerologia to nie jest od tak się nauczyć. Trzeba mieć ku temu predyspozycję.
Mira jest dobra i coraz droższa, ale w porównaniu z podobno najlepszą w Polsce  Marią Bucardi i tak bierze grosze.


Psycholożka? Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie w tym kierunku, należy do PTP, poddaje się superwizji? Pytam, bo psychologia to nauka, a astrologia i wróżbiarstwo na takie miano nie zasługują i niezręcznie jest stawiać psychologię pośród wróżenia z kart, horoskopów i numerologii.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 03, 2013, 20:39:57 »
Wielu dobrych wróżbitów ma skończoną psychologię np. Slwester Chordecki ze Szczecina. Mira nie wiem czy ma konkretnie te studia ale ma wiele certyfikatów i kursów w tym kierunku. Człowiek bez takich predyspozycji będzie kiepskim wróżbitą, bo trzeba obcować z człowiekiem, zrozumieć i odpowiednio postawić karty. Astrologiem też trzeba być bo nie wyobrażam sobie aby choroskop stawiał ktoś kto nie ma tej wiedzy. Wtedy taniej kupić Tinę i przeczytać na ostatniej stronie :lol2:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 03, 2013, 22:23:10 »
Cytat: "bella20"
Wielu dobrych wróżbitów ma skończoną psychologię np. Slwester Chordecki ze Szczecina. Mira nie wiem czy ma konkretnie te studia ale ma wiele certyfikatów i kursów w tym kierunku. Człowiek bez takich predyspozycji będzie kiepskim wróżbitą, bo trzeba obcować z człowiekiem, zrozumieć i odpowiednio postawić karty. Astrologiem też trzeba być bo nie wyobrażam sobie aby choroskop stawiał ktoś kto nie ma tej wiedzy. Wtedy taniej kupić Tinę i przeczytać na ostatniej stronie :lol2:


To bardzo mi przykro. Skoro ktoś wykorzystuję wiedzę psychologiczną do zarabiania pieniędzy w taki sposób postępuje, w mojej ocenie, niezbyt etycznie.
No cóż, popyt kształtuje podaż.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 04, 2013, 04:46:08 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "bella20"
Wielu dobrych wróżbitów ma skończoną psychologię np. Slwester Chordecki ze Szczecina. Mira nie wiem czy ma konkretnie te studia ale ma wiele certyfikatów i kursów w tym kierunku. Człowiek bez takich predyspozycji będzie kiepskim wróżbitą, bo trzeba obcować z człowiekiem, zrozumieć i odpowiednio postawić karty. Astrologiem też trzeba być bo nie wyobrażam sobie aby choroskop stawiał ktoś kto nie ma tej wiedzy. Wtedy taniej kupić Tinę i przeczytać na ostatniej stronie :lol2:


To bardzo mi przykro. Skoro ktoś wykorzystuję wiedzę psychologiczną do zarabiania pieniędzy w taki sposób postępuje, w mojej ocenie, niezbyt etycznie.
No cóż, popyt kształtuje podaż.


Do wróżek przychodzą różni ludzie, najczęściej w ciężkich okresach życia i jak taka osoba ma nie mieć predyspozycji psychologicznych? Na pewno nie każda ma 5 lat studiów. Rozumiem, że chodzi tu aby wykluczyć manipulantów, jednak brak studiów psychologicznych też nie wyklucza manipulacji.

Tarocista to osoba, która potrafi poprawnie zinterpretować karty. Każda karta ma kilka oznaczeń w zależności do sytuacji i tą sytuację musi oszacować tarocista. Np. karta śmierci nie oznacza wcale śmierci, może mieć oznaczenie negatywne np. utrata pracy, a może mieć pozytywne np. koniec problemów. Na naukę wszystkich informacji potrzeba kilka lat i samo wykucie na pamięć nie pomoże.
Tarot to nie czary mary, to rozmowa nas z nasza podświadomością, gdzie łącznikiem jest tarocista. Dla racjonalistów nie zrozumiałe, dla osób, które doświadczyły, jak najbardziej.
Ważne żeby korzystać z usług sprawdzonych tarocistów, nie manipulantów typu wróżbita Maciej, który przynosi wstyd każdemu środowisku psychotroników.

Podsumowując-dobry tarocista powinien znać się na ludziach.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 04, 2013, 18:54:14 »
Cytat: "bella20"
aby choroskop stawiał ktoś kto nie ma tej wiedzy

...albo chociaż słownika. Chyba, że choroskop to coś do leczenia chorych?
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
wróżka
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 06, 2013, 12:32:22 »
Cytat: "robert1995"
Cytat: "bella20"
aby choroskop stawiał ktoś kto nie ma tej wiedzy

...albo chociaż słownika. Chyba, że choroskop to coś do leczenia chorych?


Mój błąd, zdarza się ;)

kinia

  • Gość
wróżka
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 06, 2013, 16:31:56 »
Polecam Mirę sto procent trafności jeżeli chodzi o  przeszłość i  teraźniejszość.Może jest osobliwą osobą i wali prosto z mostu nie wszystkim to odpowiada ale mi akurat nie przeszkadzała jej bezpośredniość.