Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Ponownie zawiedli.  (Przeczytany 47513 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 07, 2010, 00:26:39 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Odnoszę wrażenie, że powyższe wnioski wyciągnąłeś zbyt pochopnie, nie wyjaśniając spraw do końca. Natomiast z jednym wnioskiem absolutnie zgodzić się nie mogę. Jeżeli ktoś uważa, że ja, dla pozyskania głosów wyborczych podporządkuję się presji wywieranej przez jakąkolwiek „drużynę”, to jest w całkowitym błędzie. Jak już kiedyś wspomniałem, wszelkie funkcje pochodzące z wyboru nie są dla mnie receptą na życie, dlatego mam ten komfort, że nie muszę robić z siebie błazna (z wyłączeniem Stańczyka). Dlatego ci, którzy na mnie będą głosować, mogą być pewni, że będę realizował ich oczekiwania ujęte w programie, bez względu na ilość i jakość pokus.


Wojtku, odniosę się tylko do tej sekwencji.

Cytuj (zaznaczone)
Let's Make a Deal. Bo domyślam się że gdy poddamy się formie dyskusji Bill'a, on pozostanie sam na ringu.

Ty uznasz że problem leży nie koniecznie po stronie amerykańskiej
Ja przyznam że nie wszystkie procedury są fair wobec Polaków
Bill uzna że "dla chcącego nic trudnego" jak chce się być godnym Polakiem.


Wydawało mi się że wiesz co to kompromis. Przynajmniej w dyskusji. Bo chciałem doprowadzić do końca tą niepotrzebną dyskusje. Niepotrzebnie też "przypinasz " do swojej godności błazna, bo ja go postawiłem za słowem "drużyna"
No i popatrz, a wydawało mi się że po polsku nie zapomniałem pisać :)
Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-07-07, 00:35 ]
Cytat: "Wykidajło"
To Ty zapominasz, że to nie film, w którym Polonusa z walizką dolarów wita na Okęciu góralska orkiestra i pokazuje telewizja. Czasy się zmieniły, nawet „Bajki” już nie ma. Chcesz tu robić interesy? Zapraszamy, ale musisz przestrzegać naszego prawa. Chcesz wrócić i żyć z nami? Witamy serdecznie. Chcesz nam mówić, jak mamy żyć? Zabieraj swoje dutki i wracaj skądś przyszedł. Proste.
Oczywiście tu też znajdziesz takich, którzy za Twoje dolary wyczyszczą Ci buty swoimi krawatami. Tak jak w Stanach. I tak jak w Stanach kopną Cię w tyłek, gdy dolary się skończą. Normalne.


Wyobraź sobie że nie zapominam. I nie przypominam sobie też abym komukolwiek mówił co ma robic. Wykidajło, to nie gazeta.
Jeżeli napiszesz to w "Swojej" gazecie, to  uwierzę w to o czym tu piszesz. W jednym z postów napisałeś że nie znam "rzeczywistości" Więc zadałem Tobie pytanie jaka ta rzeczywistość jest. Oczywiście uznałeś że nie musisz nikomu odpowiadać. Oczywiście, w ogóle nic nie musisz.  :ble:

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 07, 2010, 17:20:22 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
 Wydawało mi się że wiesz co to kompromis.

Oczywiście, że wiem! Tyle tylko, że w niektórych sprawach odstępowanie od własnych zasad i poglądów nie jest wskazane. Zwłaszcza wtedy, kiedy cel, dla którego miałby być zawarty ów kompromis, nie niesie za sobą oczekiwanych korzyści. Tak np. jest w sprawie wiz amerykańskich. W tej sprawie naprawdę nie widzę powodów, dla których musiałbym rezygnować z własnego zdania, ponieważ uznając postępowanie urzędników USA za właściwe, działałbym na własną niekorzyść. Poza tym, nie każda sprawa wymaga od razu zawierania kompromisów. Są też takie, które mogą a niekiedy nawet muszą funkcjonować z zachowaniem różnic w ich ocenie.

Cytat: "Zdanowicz.J"
Bo chciałem doprowadzić do końca tą niepotrzebną dyskusje.  

Moim skromnym zdaniem nie ma niepotrzebnych dyskusji. Przecież dyskusja to jedna z form komunikacji między ludźmi. Ja osobiście nie czuję potrzeby unikania tej komunikacji. Wręcz przeciwnie. Niektórzy nawet mówią, że jestem aż nadto gadatliwy. Chyba mają rację!  :rotfl:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 08, 2010, 13:27:27 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
I nie przypominam sobie też abym komukolwiek mówił co ma robic.

To przejrzyj swoje posty. Daleko szukać nie trzeba, wystarczy ten wątek poczytać.
Cytat: "Zdanowicz.J"
Jeżeli napiszesz to w "Swojej" gazecie, to  uwierzę w to o czym tu piszesz.

Eee??? Możesz to przełożyć na polski? Chodzi o krótki kurs z rzeczywistości dla tych, co patrzą i nie widzą? Napisz do naczelnego i zaproponuj. Sezon ogórkowy się zaczął, może stwierdzi, że warto.
Cytat: "Zdanowicz.J"
W jednym z postów napisałeś że nie znam "rzeczywistości" Więc zadałem Tobie pytanie jaka ta rzeczywistość jest. Oczywiście uznałeś że nie musisz nikomu odpowiadać.

Akurat w tym przypadku uznałem, że szkoda klawiatury. Bo gdybym napisał, że jest normalna, to i tak byś nie zrozumiał.
Cytat: "Zdanowicz.J"
Oczywiście, w ogóle nic nie musisz.  :ble:

Widzę, że powoli do niektórych dociera, jaka jest ich rzeczywista moc sprawcza.
"W ogóle" to jednak pewne rzeczy muszę. Ale nie na tym forum.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 09, 2010, 03:49:26 »
Cytat: "Wykidajło"
Zdanowicz.J napisał/a:   
W jednym z postów napisałeś że nie znam "rzeczywistości" Więc zadałem Tobie pytanie jaka ta rzeczywistość jest. Oczywiście uznałeś że nie musisz nikomu odpowiadać.   

Akurat w tym przypadku uznałem, że szkoda klawiatury. Bo gdybym napisał, że jest normalna, to i tak byś nie zrozumiał.


Ok, normalne jest że człowiek umierający na zawał pod bramą szpitala musi być dowieziony karetką?

Że kobieta po wylewie ma sama dojechać do szpitala bo ............jest przytomna?

Kilka dni temu w moim mieszkaniu nastąpił wybuch bojlera gazowego. Mieszkanie było spowite parą i smrodem gazu. Samotna kobieta z dzieckiem waliła po 23 do dzwi sąsiadów ale nikt nie otworzył. Więc uciekła na podwórko i dzwoniła po pomoc.
Straż odmówiła przyjazdu bo ......nie ma pożaru.
Pogotowie gazowe też nie bo nie maja nikogo pod ręką ??? polecono jedynie natychmiast zakęcić zawory !!?? i zadzwonić po pogotowie lokatorskie ??

Czy to uważasz za polską normalność??
Faktycznie. Czegoś tu nie rozumiem.

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Ponownie zawiedli
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 10, 2010, 20:27:58 »
Los Angeles,

Do Zdanowicza:
Tej uwagi o "pisaniu po pijanemu" nie mozesz brac doslownie. To tylko znane
powiedzenie okreslajace dezaprobate otoczenia na czyjes postepowanie.
Moze sie odnosic rownie dobrze do formy, jaka stosujesz w postach, jak i
agresywnego stylu.
Wkoncu nie wiem, czy wogole uzywasz alkohol, wiec nie moglem czegos
takiego wymyslec.
A jak dlugo jestesmy na e-mail'u, to moge Ci powiedeziec, ze uzywana przez
Ciebie sztuka prowokacji, (co sam dwukrotnie przyznales) mi nie odp[owiada,
bo troche za blisko jest tej rzeczywistosci, z ktorej przed laty zwialem !
Nie przypuszczam, ze powinna byc uprawiana na forum,.
Pozdrawiam - Bill

Do Wykidajly:
Spodziewajac sie od Ciebie kolejnego "rozbioru" mojego postu, zamiescilem
uwage, ze na kilkanascie dni nie bede na forum obecny. Ta nota musiala ujsc
Twojej uwadze, bo nie chce przypuszczac, iz celowo napisales to dopiero  na
okres mojej przerwy.

Odnosnie wiz i paszportow, to przjmujac Twoje oswiadczenie, ze nie zmienisz
subjektywnej opinii, rezygnuje z prob przekonania Cie.,dlaczego stanowisko
Ameryki w kwestii wiz jest takie, jakie hest. Poddaja sie, na zasadzie, ze kopac
sie z mulem nie nalezy.
Tylko dodam, ze sprawdzilem dane Urzedu Immigracyjnego. W USA jest w tej
chwiliu 70,000 nielegalnych Polakow i wg. liczebnosci,. plasujemy sie (Polska)
na 10-tym miejscu. Co jest specjalnie interesujace, to ze procz sasiadow USA,
czyli Meksyku i Canady - Polske na tej liscie otaczaja kraje tylko III-go swiata !

Ksenofobem nie jestem, wiec w zasadzie nie interesuje mnie Twoja narodowosc,
ale chcac byc grzecznym, wiec pozdrawiam - Szalom!
Oczywiscie domyslam sie, ze to byla ironia, ale czy na pewno, to tylko Ty wiesz.

Zapoznalem sie tez z Zelmerem. Srednia firma, jakich w USA wiele.
Produkuja dobry sprzet domowy, bardzo dodatnie opinie uzytkownikow do r.2006,
pozniej sporo dostatecznych i negatywnych (do 30%). Przyjmuje Twoje twierdzenie,
ze w rankingu, Zelmer goruje nad ? Wlasnie, nad kim ? Nie USA, bo to byloby zbyt
ogolne. Wiec chyba nad produktem podobnych firm amerykanskich ?
Tylko tutaj nalezy rozroznic, ze w Ameryce wiekszosc wszelakiej produkcji ma
dwa zasadnicze asortymenty: rynkowy (commercial) i zawodowy (profesional).
Produkty Zelmer’a naleza do tej pierwszej kategorii, ale co jest przykre, to fakt
ze w USA sprzedawane sa pod firma Kitchen Aid i Cuisinart.Podobnie, jak owe
koszule Wolczanki dla Armaniego.
Tutaj bardziej by pasowal fragment z jednego z Twoich postow: „A najgorsze, ze
robimy za frajer...”
A w 20-leciu po wojnie domowej (1865 - 1890 ), Ameryka rzeczywiscie za wiele
nie dokonala ! Zbudowano c'a 100 tys mil szlakow kolejowych, wprowadzono
elektryczne oswietlenie, wymyslono telefon, fonograf, czy maszyne do pisania.
W r. 1890 Ameryka zdystansowala Wielka Brytanie w ogolnej produkcji.
Czyli klapa ! To sa info z Internetu, bo nie zawsze moge scisle pamietac dane.

Nie wiem, czy przed  przystapieniem do UE wyjazdy na "saksy" nazywaly sie
zebrami, ale slyszalem ze wyjezdzajacych do Szwecji nazywali "popychaczami
nocnikow". A z czasow PRL-u musialy pozostac jeszcze swietne maszyny,do
liczenia, tez ze Szwecji -  firmy"Facit".
Zreszta tutaj znow nie trafiles z ironia, bo umiejetnosc poslugiwania sie
 liczydlami, jest dzisiaj rzadka sztuka, podobnie jak kowalstwo.
Oczywiscie mowie o warunkach amerykanskich. Czyli znow niewypal !

I wreszscie ta niemadra uwaga o szpanowaniu rzekomym bogactwem.
Zupelny wymysl, bez zadnych podstaw. Do Twojej wiadomosci na przyszlosc:
od 8-miu lat nie place zadnych podatkow, stanowych czy federalnych.
Zeby takie bogactwo osiagnac, trzeba miec dochod "ponizej poziomu ubostwa".
Wiec znow kula w plot !
Na pocieszenie dodam, ze Twoja kalkulacja wycieczkowa jest zupelnie poprawna.
Jeden do dwoch tysiecy dolarow, moze starczyc na tydzien niezaleznego bytu
w USA, lub bardzo oszczedzajac - na dwa tygodnie.
Tylko po takiej wycieczce, turyscie nie wypada mowic, ze zwiedzal Ameryke !
Najwyzej moze powiedziec, ze ja "zaliczyl"
.
Ostatniego fragmentu Twojego postu nie moge skomentowac, gdyz zupelnie nie
rozumiem, co chciales powiedziec ?

Na zakonczenie, zeby nie pisac oddzielnego postu, wyloze Ci, co sadze o Twojej
"zaleszczyckiej" wypowiedzi do Zdanowicza :

   "Ja rozmawiam o tym, o czym chce rozmawiac. W tym przypadku mowie
   o tej czesci godnosci i honoru, ktora wiala, zeby uchronic wlasne tylki. Ty
   tworzysz jej dzisiejsza wersje, nie ja. Ja zostalem zbierac chleb w naszym
   malym kraju"

Pierwsza pomylka, to sprawa godnosci i honoru.Podobnie jak uczciwosci, tych
wartosci na czesci dzielic nie mozna ! Albo sie je posiada, albo nie.Podobnie,jak
z macierzynstwem – nie mozna byc „:troche w ciazy”. Co prawda w psychiatrii
istnieje termin „ciazy urojonej”, ale nie przypuszczam by to porownanie moglo
sie odnosic do Twojego pojecia honoru.
Z drugiej strony, biorac pod uwage, ze zastosowales to pojecie do ucikinierow z
zaleszczyckiej szosy.....?
To juz nie jest ironia, czy kiepska proba dowiedzenia swojej racji ! Ta sama szosa
(i dwoma innemi) szly na emigracje tysiace ludzi i czesc ocalalej armii polskiej,
ktora wypelniala ostatni rozkaz dowodztwa.
Ty, zarzucales ze Ameryka „pakuje wszystkich do jednego worka”. A co Ty robisz ?
Ci ludzie uciekali potem z obozow Rumunii i Wegier, walczyli we Francji i bronili Anglii.
Tylko dlatego, ze ta sama szosa szly na Rumunie dziesiatki cywilow, glownie zony
(czy kochanki) wyzszych oficerow, urzednikow ministrstw, itp. Tej „smietanki” bylo
Moze 10% i pzewaznie uciekali wlasnymi samochodami. Inn szli na emigracje,
by moc walczyc dalej. I walczyli ! Po wojnie zostali zagranica, wiedzac czego
moga sie spodziewac po powrocie do kraju.
A ci nieliczni, ktorzy odwazyli sie powrocic, szli do PeeReLowskich wiezien, jak
plk.Skalski ! I Ty masz czelnosc tak mowic o swoich rodakach, ktorych wielu pozniej
w walkach poleglo. Leza na cmentarzach w 27 krajach swiata !
Takiego tekstu nie powstydzilby sie zaden aparatczyk z PRL-u.
Boje sie myslec, jak bys nazwal Kosciuszke i Pulaskiego, albo gen Bema i wielu
innych, ktorzy emigrowali do Turcji, gdzie  - o grozo! - przeszli na islam ! Jak np.
Sadyk Pasza.

Twoja dzialalnosc na polickim forum charakteryzuje brak wiarygodnosci, nadmiernie
rozdeta  zarozumialosc i raczej bardzo powierzchowna wiedza szczegolnie gdy chodzi
o znajomosc historii. W dyskusji jestes nudny, operujesz odwracaniem argumentow
przeciwnika, a gdy Ci ich zabraknie, ratujesz sie grubianstwem.
Mnie moze nie wiele lat pozostalo, wiec nie mam zamiaru trwonic ich nadal na
jalowe dyskusje z Toba.
Wiem, ze odpiszesz i moge zgadnac jak, ale z mojej strony to jest finalowy post
do Ciebie, wiec ciesz sie, ze bedziesz mial „ostatnie slowo”. Zegnam. - Bill

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Re: Ponownie zawiedli
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 12, 2010, 13:16:22 »
Krótko (w porównaniu z objętością materiału wyjściowego), bo przekonałeś mnie ostatecznie, że nie dyskutujesz ze mną, tylko ze swoim wyobrażeniem tego, co napisałem. A skoro i tak nie ma znaczenia, co napiszę, to równie dobrze kolejne "moje odpowiedzi" możesz sobie napisać sam i z nimi popolemizować.

Cytat: "billkronos"

Do Wykidajly:
Spodziewajac sie od Ciebie kolejnego "rozbioru" mojego postu, zamiescilem
uwage, ze na kilkanascie dni nie bede na forum obecny. Ta nota musiala ujsc
Twojej uwadze, bo nie chce przypuszczac, iz celowo napisales to dopiero  na
okres mojej przerwy.

Uszła jej część mówiąca o dwóch tygodniach, dlatego odczekałem tylko dwa dni po weekendzie.
Cytat: "billkronos"
A w 20-leciu po wojnie domowej (1865 - 1890 ), Ameryka rzeczywiscie za wiele
nie dokonala ! Zbudowano c'a 100 tys mil szlakow kolejowych, wprowadzono
elektryczne oswietlenie, wymyslono telefon, fonograf, czy maszyne do pisania.
W r. 1890 Ameryka zdystansowala Wielka Brytanie w ogolnej produkcji.
Czyli klapa ! To sa info z Internetu, bo nie zawsze moge scisle pamietac dane.

Fajnie. Gdybyś tak jeszcze przy okazji sprawdził, że mowa była o dwudziestoleciu po odzyskaniu niepodległości...
Cytat: "billkronos"
Ostatniego fragmentu Twojego postu nie moge skomentowac, gdyz zupelnie nie
rozumiem, co chciales powiedziec ?

Chciałem przez to powiedzieć, że Polakom zarzucasz roszczeniowość, a sam domagasz się wdzięczności za amerykańskie konwoje z dostawami w czasie wojny.
W rozważania, czy była to pomoc w słusznej sprawie, czy zwyczajny biznes, wdawać się nie zamierzam. Miałbym do wyboru albo się z Tobą zgodzić, albo czytać kolejne mniej lub bardziej zawoalowane inwektywy. Na taką "dyskusję" szkoda mi czasu. A odpowiadać Ci pięknym za nadobne nie będę - ze względu na Twój wiek.

Cytat: "billkronos"
Na zakonczenie, zeby nie pisac oddzielnego postu, wyloze Ci, co sadze o Twojej
"zaleszczyckiej" wypowiedzi do Zdanowicza :

   
Cytat: "Wykidajło do Zdanowicza"
Ja rozmawiam o tym, o czym chce rozmawiac. W tym przypadku mowie o tej czesci godnosci i honoru, ktora wiala, zeby uchronic wlasne tylki. Ty tworzysz jej dzisiejsza wersje, nie ja. Ja zostalem zbierac chleb w naszym malym kraju.

[ciach to, co bez związku - w.]
Ty, zarzucales ze Ameryka „pakuje wszystkich do jednego worka”. A co Ty robisz ?
Ci ludzie uciekali potem z obozow Rumunii i Wegier, walczyli we Francji i bronili Anglii.
Tylko dlatego, ze ta sama szosa szly na Rumunie dziesiatki cywilow, glownie zony
(czy kochanki) wyzszych oficerow, urzednikow ministrstw, itp. Tej „smietanki” bylo
Moze 10% i pzewaznie uciekali wlasnymi samochodami.

A Zdanowicz zrozumiał. Wystarczyło zamiast oceniać moją znajomość historii sprawdzić, czego symbolem jest u nas szosa na Zaleszczyki (w tym pokoleniu, dla którego II wojna światowa nie była równie zamierzchłą przeszłością jak powstanie styczniowe). Właśnie tych 10 procent.

Podsumowując: jesteś dobrym Amerykaninem. Takim, dla którego liczy się tylko amerykański punkt widzenia, a inne mogą istnieć, jeżeli są z nim zgodne. Jeżeli nie są, trzeba je zmienić na zgodne, a tych, którzy je mają, przerobić na amerykańską modłę - jak się nie da perswazją, to siłą. I bez pytania, czy w ogóle tego chcą. Taka współczesna odmiana krucjaty. Dlatego macie Al Kaidę i Bin Ladenów (świadomie używam tu liczby mnogiej). Sami ich produkujecie.
Życzę miłego życia.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
Re: Ponownie zawiedli
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 12, 2010, 14:57:24 »
Cytat: "wykidajło"
Podsumowując: jesteś dobrym Amerykaninem. Takim, dla którego liczy się tylko amerykański punkt widzenia, a inne mogą istnieć, jeżeli są z nim zgodne. Jeżeli nie są, trzeba je zmienić na zgodne, a tych, którzy je mają, przerobić na amerykańską modłę - jak się nie da perswazją, to siłą. I bez pytania, czy w ogóle tego chcą. Taka współczesna odmiana krucjaty. Dlatego macie Al Kaidę i Bin Ladenów (świadomie używam tu liczby mnogiej). Sami ich produkujecie.
Życzę miłego życia.

Bardzo trafnie opisałeś amerykańskie marzenia o panowaniu nad światem i ich politykę.Szkoda ,że już dawno zapomnieli jak wspierali finansowo i logistycznie afgańskich talibów, w czasie kiedy walczyli z nimi Rosjanie.A może wcale nie zapomnieli?????

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 13, 2010, 12:01:14 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Cytat: "Wykidajło"
Zdanowicz.J napisał/a:   
W jednym z postów napisałeś że nie znam "rzeczywistości" Więc zadałem Tobie pytanie jaka ta rzeczywistość jest. Oczywiście uznałeś że nie musisz nikomu odpowiadać.   

Akurat w tym przypadku uznałem, że szkoda klawiatury. Bo gdybym napisał, że jest normalna, to i tak byś nie zrozumiał.


Ok, normalne jest że człowiek umierający na zawał pod bramą szpitala musi być dowieziony karetką?

Musi? To może w USA jest normalne, u nas nie. Że bywa dowożony? A może ma to sens? Wysyłasz karetkę i pacjent w 10 minut jest na stole, a kilka minut wcześniej ma już specjalistyczną pomoc. Uważasz, że lepiej niech lekarz ze stetoskopem goni do bramy kilkaset metrów (tak, takie szpitale też u nas są), a za nim pielęgniarki z noszami? Po co, żeby pacjenta za rękę potrzymać?

Cytuj (zaznaczone)
Że kobieta po wylewie ma sama dojechać do szpitala bo ............jest przytomna?

A może sama dojechać? Bo jeśli może, to w czym problem? Że karetką wygodniej? Karetek jest w całym województwie coś ok. 80, mniej więcej po 4 na powiat, i rolę taksówek powinny pełnić jak najrzadziej. Nie stać nas na to.

Cytuj (zaznaczone)
Kilka dni temu w moim mieszkaniu nastąpił wybuch bojlera gazowego. Mieszkanie było spowite parą i smrodem gazu. Samotna kobieta z dzieckiem waliła po 23 do dzwi sąsiadów ale nikt nie otworzył. Więc uciekła na podwórko i dzwoniła po pomoc.
Straż odmówiła przyjazdu bo ......nie ma pożaru.
Pogotowie gazowe też nie bo nie maja nikogo pod ręką ??? polecono jedynie natychmiast zakęcić zawory !!?? i zadzwonić po pogotowie lokatorskie ??

Nie wiem, dlaczego nikt nie otworzył, w mojej okolicy sąsiadce otworzyliby na pewno. Może sobie zapracowała, może dzielnica taka i ludzie się boją?
Wiesz, ja rozumiem, że gdy sprawa dotyczy bliskich, to człowiek się trzęsie i wysłałby gwardię narodową na pomoc albo brygadę antyterrorystyczną. Ale z tego co piszesz wynika, że jedyna pomoc, jaka tam była potrzebna, to przytulić panią, żeby się uspokoiła, i zakręcić kurek.
Cytuj (zaznaczone)
Czy to uważasz za polską normalność??
Faktycznie. Czegoś tu nie rozumiem.

No przecież mówiłem, że nie zrozumiesz. Trzeba zacząć od mierzenia rzeczy ich właściwą miarą, a to bywa trudne. W Baltimore w styczniu 2001 r. uczeń został postrzelony przed szkołą (pierwsze lepsze wyguglane) - to ma być normalność?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 14, 2010, 10:22:06 »
Cytat: "billkronos"
Twoja dzialalnosc na polickim forum charakteryzuje brak wiarygodnosci, nadmiernie
rozdeta zarozumialosc i raczej bardzo powierzchowna wiedza szczegolnie gdy chodzi
o znajomosc historii. W dyskusji jestes nudny, operujesz odwracaniem argumentow
przeciwnika, a gdy Ci ich zabraknie, ratujesz sie grubianstwem.
Mnie moze nie wiele lat pozostalo, wiec nie mam zamiaru trwonic ich nadal na
jalowe dyskusje z Toba.
Wiem, ze odpiszesz i moge zgadnac jak, ale z mojej strony to jest finalowy post
do Ciebie, wiec ciesz sie, ze bedziesz mial „ostatnie slowo”. Zegnam. - Bill


Bardzo trafna charakteryzacja.  Z ciekawości zajrzałem do tego wątku i widzę, że nasze dwa forumowe trolle, nawet bez mojej obecności, zajadle toczą walkę z amerykańskim imperializmem jak za dawnych czasów robili ich przodkowie (sic!) i oni sami. Panowie, nie przejmujcie się ujadającym lewactwem, dyskutujcie dalej. Te dwa osobniki nie mogą odnaleźć się w nowym, postkomunistycznym świecie i miotają się gryząc i plując jadem dookoła. Pozdrawiam, sekator

jezat

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 14, 2010, 13:29:22 »
Cytat: "sekator"

Bardzo trafna charakteryzacja.  Z ciekawości zajrzałem do tego wątku i widzę, że nasze dwa forumowe trolle, nawet bez mojej obecności, zajadle toczą walkę z amerykańskim imperializmem jak za dawnych czasów robili ich przodkowie (sic!) i oni sami. Panowie, nie przejmujcie się ujadającym lewactwem, dyskutujcie dalej. Te dwa osobniki nie mogą odnaleźć się w nowym, postkomunistycznym świecie i miotają się gryząc i plując jadem dookoła. Pozdrawiam, sekator

Nie wiem jak dzisiaj ale dawniej o takich yntelygentach jak ty mówiło się ,że mają w sobie coś z rycerza.Twoje bezmyślne ujadanie potwierdza,że nic się nie zmieniło.Możesz dalej siedzieć w swoim okopie i modlić się np.do świeżo wypuszczonego ze smyczy Bredzińskiego.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 14, 2010, 14:32:38 »
Cytat: "sekator"
 Z ciekawości zajrzałem do tego wątku i widzę, że nasze dwa forumowe trolle, nawet bez mojej obecności, zajadle toczą walkę z amerykańskim imperializmem jak za dawnych czasów robili ich przodkowie (sic!) i oni sami. Panowie, nie przejmujcie się ujadającym lewactwem, dyskutujcie dalej. Te dwa osobniki nie mogą odnaleźć się w nowym, postkomunistycznym świecie i miotają się gryząc i plując jadem dookoła.

Zapytam tak z ciekawości. Jako że jestem - po „Wykidajle” - drugim najczęściej wypowiadającym się w tym wątku forumowiczem, dlatego pytam: czy jednym z tych trolli, którym wystawiłeś powyższą opinię, jestem również ja? Pytam, bo chciałbym się upewnić zanim odpowiem, a ja lubię jasne sytuacje.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 14, 2010, 16:31:42 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "sekator"

Bardzo trafna charakteryzacja.  Z ciekawości zajrzałem do tego wątku i widzę, że nasze dwa forumowe trolle, nawet bez mojej obecności, zajadle toczą walkę z amerykańskim imperializmem jak za dawnych czasów robili ich przodkowie (sic!) i oni sami. Panowie, nie przejmujcie się ujadającym lewactwem, dyskutujcie dalej. Te dwa osobniki nie mogą odnaleźć się w nowym, postkomunistycznym świecie i miotają się gryząc i plując jadem dookoła. Pozdrawiam, sekator

Nie wiem jak dzisiaj ale dawniej o takich yntelygentach jak ty mówiło się ,że mają w sobie coś z rycerza.Twoje bezmyślne ujadanie potwierdza,że nic się nie zmieniło.Możesz dalej siedzieć w swoim okopie i modlić się np.do świeżo wypuszczonego ze smyczy Bredzińskiego.


tak nic się nie zmieniło, PO ma teraz pełnię władzy i dalej nic nie robi, oprócz zlecania kolejnych śledztw najlepszej  :rotfl: prokuraturze w kraju w Rzeszowie, a już raport komisji hazardowej, który Sekuła napisał przed zakończeniem prac komisji to swoiste kuriozum, nawet Łukaszenka lepiej by tego nie rozegrał  :rotfl:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 14, 2010, 16:48:24 »
Cytat: "dnfan1"

tak nic się nie zmieniło, PO ma teraz pełnię władzy i dalej nic nie robi, oprócz zlecania kolejnych śledztw najlepszej  :rotfl: prokuraturze w kraju w Rzeszowie, a już raport komisji hazardowej, który Sekuła napisał przed zakończeniem prac komisji to swoiste kuriozum, nawet Łukaszenka lepiej by tego nie rozegrał  :rotfl:

Nie wiedziałem ,że ty tez należysz do tych co mają w sobie coś z rycerza.Ciekawi mnie o której dostałeś SMSa z treścią do powielania w internecie?No tak ,przypomniałeś,że jesteś wyznawcą Łukaszenki w przeciwieństwie do Jarkacza,który zaczął wielbić Gierka i lewicę a może nawet lewactwo jak sugeruje nieustannie sekator.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 14, 2010, 17:40:32 »
największym wielbicielem J. Kaczyńskiego na tym forum jesteś Ty jezacie, bo inaczej przecież nie cytowałbyś jego słów  :rotfl: może nawet w podświadomości jest on Twoim idolem, praktycznie w każdym swoim poście o nim wspominasz, a może to kompleksy? bo chyba nie śnisz o nim co noc? a może to stąd Twoje ciągłe wypociny?  ;D

jezat

  • Gość
[Ogólne] Ponownie zawiedli.
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 14, 2010, 20:47:28 »
Cytat: "dnfan1"
największym wielbicielem J. Kaczyńskiego na tym forum jesteś Ty jezacie, bo inaczej przecież nie cytowałbyś jego słów  :rotfl: może nawet w podświadomości jest on Twoim idolem, praktycznie w każdym swoim poście o nim wspominasz, a może to kompleksy? bo chyba nie śnisz o nim co noc? a może to stąd Twoje ciągłe wypociny?  ;D

Jak ty możesz tak brzydko wyrażać się o moich hymnach pochwalnych na cześć Kłamczyńskiego?A,fe szambo się wylewa.Odmienne zainteresowania seksualne to zdaje się domena konserwatystów w rodzaju sekatora ale również bardzo konserwatywnych chłopaków w czarnych sukienkach.Chociaż trafiają się wyjątki....np mgr Zero vel Zbyszek .Ale jeśli chcesz to moge zacząć drukować listę konserwatystów,którzy bardzo ślinią się na widok dzieci.Aktualnie są w Faktach i Mitach na topie.