Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wiązanka ślubna  (Przeczytany 25657 razy)

syntia

  • Gość
Wiązanka ślubna
« dnia: Maja 27, 2010, 14:46:36 »
W której kwiaciarni u nas w Policach robią śliczne i niedrogie wiązanki ślubne?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2010, 14:56:07 »
Cytat: "syntia"
W której kwiaciarni u nas w Policach robią śliczne i niedrogie wiązanki ślubne?


Moja siostra wychodząc za mąż we wrześniu zamawiała wiązanki w kwiaciarni przy hotelu "Dobosz". Miałem okazję je odbierać osobiście i powiem, że byliśmy mile zaskoczeni. Kwiaty świeże, kolorystycznie ładnie skonfigurowane, bez przepychu ale z elegancją. Cenowo pamiętam też było znośnie. Ostatnie wiązanki dowieziono nam nawet do domu (opóźniła się dostawa kwiatów do samej kwiaciarni), jednak nie miało to większego znaczenia, gdyż mieliśmy jeszcze parę godzin rezerwy. Myślę, że możesz tam spróbować. My byliśmy bardzo zadowoleni (a siostra jest bardzo wymagająca.   ;D ).

Offline kika

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2010, 16:18:04 »
Również polecam, w tej kwiaciarni włascicielka robi przepiękne i niespotylane wiązanki ślubne

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 27, 2010, 20:10:45 »
Wczoraj widziałam kobietę wychodzącą właśnie z kwiaciarni w Doboszu z piękną wiązanką kilkunastu róż zrobioną naprawdę profesjonalnie (wiem coś o tym :)) Nie był to wprawdzie  bukiet ślubny, ale jak ktoś robi w taki sposób różne wiązanki to ze ślubną nie będzie problemu. Także mogę chyba polecić. Dobra jest też kwiaciarnia obok Oskara.

Odradzam kwiaciarnię na Grzybowej, wszędzie tylko nie tam  :shaking: wiecznie stare kwiaty i brak profesjonalizmu.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 01, 2010, 12:40:20 »
Ale obok Oscara-Lawenda ma dość drogie wiązanki ślubne. Ceny zaczynają się od 250 zł i za tą cenę to nic specjalnego nie proponują.
Kwiaciarnia Oleńka jest jeszcze droższa. Krzyknęła mi za wiązankę ślubną, o którą pytałam 45o zł.
U Pani Irenki w kwiaciarni Omega (pryz hotelu Dobosz) wiązankę można zrobić już od 130 zł i są piękne.
Kwiaty zawsze świeże, pięknie ułożone, ozdobione ...
Zawsze jestem zadowolona.
Równie dobra i tania kwiaciarnia, którą poleciła mi sama Pani Irenka (na wypadek gdyby jej nie było) to kwiaciarnia Arabeska w Starych Policach.
Kobietki miłe i bez problemów pomogą, doradzą.
Dla mnie nie ma lepszych od Omegi i Arabeski.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

karolina

  • Gość
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 01, 2010, 13:46:13 »
ja wiazankę bede miała właśnie z kawiacarni Omega przy Doboszu. Polecam,

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2010, 09:19:00 »
Polecam także Arabeskę. Piękna wiązanka ślubna, ceny nie są wysokie. A i wiązanki na inne okazję też bardzo piękne. Warto się wybrać, choć to nie na terenie nowych Polic.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 02, 2010, 09:48:12 »
Kupcie po prostu wiązankę - samo słowo "ślubna" kosztuje 200zł więcej :) Garnitur - 700zł, garnitur ślubny - 1500zł, skarpetki - 10zł, skarpetki ślubne - 50zł..., itd. ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 02, 2010, 10:52:51 »
Cytat: "robert1995"
Kupcie po prostu wiązankę - samo słowo "ślubna" kosztuje 200zł więcej  Garnitur - 700zł, garnitur ślubny - 1500zł, skarpetki - 10zł, skarpetki ślubne - 50zł..., itd.
i taka jest prawda. wystarczy powiedzieć jaką sie chce wiązankę i nie mowić, że do ślubu i odrazu cena leci w dół. wszystko co ślubne ma wyższą cenę i zdzierają z Młodych.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

mysza007

  • Gość
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 02, 2010, 12:01:25 »
Cytat: "grubcia1982"
i taka jest prawda. wystarczy powiedzieć jaką sie chce wiązankę i nie mowić, że do ślubu i odrazu cena leci w dół. wszystko co ślubne ma wyższą cenę i zdzierają z Młodych.


Gdyby co niektórzy zdawali sobie sprawę co jest potrzebne do takiej wiązanki, czyli jakie elementy są potrzebne do jej wykonania i jakie są ich ceny w hurtowniach, oraz ile czasu się taką wiązankę robi, to by od razu zmienili zdanie co do cen takich wiązanek...

Ardilla

  • Gość
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 02, 2010, 12:03:43 »
Ja swoją wiązankę z racji zamieszknia kupywałam w Trzebieży. Cena wiązanki 100 zł, zresztą zamawiałm tam wiazanki na różne okazje i zawsze byłam zadowolona :)  co prawda było to ponad 1,5 roku temu ale  Wiązanka była idealna w każdym calu, a kwiaciarnia mieści się  w "centrum" w Trzebież  prawie na wprost sklepu wielobranżowego "Muszelka" i "starej szkoły" dziś jest tam fryzjer i siłownia.

Róża

  • Gość
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 02, 2010, 12:16:54 »
A ja polecam kwiaciarnię na Grunwaldzkiej, niedaleko  Pogotowia.Gosia- właścicielka ma artystyczną duszę a ceny przystępne.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 03, 2010, 22:48:53 »
Cytat: "Kamil Police*"
Post usunięty


Cytat: "EwelinaKL"
Post usunięty


Rozdwojeniu płci i osobowości oraz reklamie mówimy stanowcze "Nie". Urlop na obydwóch kontach - w tym na jednym z biletem w jedną stronę.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 04, 2010, 08:14:15 »
Ja zamówiłam w Doboszu :) Przyznaję że zrobiłam to pod wpływem Waszych opinii. Pani zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. A jak wrażenia z samej wiązanki, dam znać za 10 dni :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

syntia

  • Gość
Wiązanka ślubna
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 07, 2010, 15:05:10 »
Czekam na Twoją opinię caarola! Ja również po Waszych opiniach skorzystam z kwiaciarni przy Doboszu. dzięki za podpowiedzi.