Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Makijaż i fryzura ślubna  (Przeczytany 18662 razy)

moni2010

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« dnia: Maja 11, 2010, 18:15:59 »
Witajcie Policzanki:-)
W którym salonie w Policach robią ładny makijaż ślubny i fryzure???Krótko mieszkam w Policach bardzo proszę o podpowiedz;) Z gory dziękuję:)
pozdrowienia;)

[ Dodano: 2010-05-19, 11:54 ]
Dziewczyny czy w Policach naprawde brak salonu w którym robią ładne fryzurki i makijaż ślubny????

daisy81

  • Gość
MAKIJAŻ
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 21, 2010, 11:29:35 »
No własnie ja tez poszukuję  :szukaj:  ... ostatnio myślałam by wybrać się do p. Drzewieckiej, bo tam wszystko w jednym miejscu można wykonać, ale tez wolałabym porady niz eksperymentować!

aisak

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 21, 2010, 14:12:34 »
daisy81 Odpuść sobie p. Drzewiecką. Ja proponowałabym Ci Agnieszkę (fryzura) i Anię (makijaż, paznokcie) w hotelu od strony ul. Bankowej - salon chyba VENUS.
Pozdrawiam:)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 21, 2010, 14:13:30 »
Jeżeli chodzi o fryzurę to Sylwia w salonie LOOK (właścicielka) a paznokcie tylko i wyłącznie u Lucyny w salonie ANETTA koło Kościoła.


[ Dodano: 2010-05-21, 14:16 ]
Odradzam Roccoco. Masakra. Najpierw zrobiła mi Ewa (szefowa) denna fryzurę ślubną a potem obcięła mi do niej grzywkę. Jak już rozwinęłam koka po wszystkim przeżyłam szok. Wyglądałam jakbym wpadła pod kosiarkę! Długo nie mogłam poradzić sobie z doprowadzeniem grzywki do ładu.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

daisy81

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 15, 2010, 12:07:19 »
Aisak a gdzie to jest? W jakim hotelu Dobosz? Ten hotel jest na Wróblewskiego?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 15, 2010, 13:07:18 »
Cytat: "NIKA"
Jeżeli chodzi o fryzurę to Sylwia w salonie LOOK (właścicielka)
Polecam bardzo fajnie czesze tylko tam to kolejki na parę tygodni ;D

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:40:06 »
A ja serdecznie polecam p. Monikę z Evolution w Doboszu! Uczesała mnie dokładnie tak jak chciałam i fryzurka była meeeeega trwała :D Polecam i pozdrawiam!
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

aisak

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 15, 2010, 21:42:44 »
Chodziło o hotel "Chemik" tzw. hotel robotniczy. Wejście od strony Bankowej obok dawnego zegarmistrza, sklepu "Magda". Po drugiej stronie Bankowej jest pasmanteria, bank PKO BP. Pozdrawiam i zachęcam:)

Martek

  • Gość
Gdzie zrobić ładny makijaż slubny w Policach?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 22, 2010, 14:30:48 »
Proszę o opinie i porady zadowolonych "mężatek", które korzystały z usług polickich salonów:)
co myślicie o pani Agnieszce z Bankowej?? - salon mieści się w nowym bloku na ul. PCK róg Bankowej??

proszę o szczere porady:)


Przestań uparcie powtarzać wątek, skoro jak widzisz takowy istnieje. Dziękuję.

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 27, 2010, 10:36:53 »
Ja byłam na makijażu próbnym u pani Agnieszki na Bankowej i jestem bardzo zadowolona, oczywiscie zapisalam sie na makijaz slubny w sierpniu ;) Polecam bardzo miła Pani

moni2010

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 27, 2010, 12:38:06 »
Mam kilka  pytanie do PANI piotrch..:-)
Ile kosztule makijaż slubny u Pani Agnieszki na Bankowej?Ile próbny i na jakich kosmetykach pracuje Pani Aga?
Z gory dziękuję .Nie ukrywam ,że z niecierpliwością czekam na odpowiedz :)

Martek

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 27, 2010, 14:59:21 »
Z tego co się dowiedziałam (zapisałam się) próba makijażu u Pani Agnieszki kosztuje 30-40zł, tyle że to tylko makijaż oczu wykonywany jest na próbie, makijaż śłubny kosztuje 100 zł, w tym kosmyki rzęs jeśli jest taka potrzeba, paznokietki też polecam ślubne 95 zł (z kryształakmi) Pani Agnieszka robi je rewelacyjnie, sama z niecierpliwością czekam na próbę tyle że to dopiero 28.08.10.
Dzwoniąc musicie zaznaczyć że tylko do szefowej P.Agnieszki bo jest jeszcze jedna kosmetyczka, a ja polecam szefową:)

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 28, 2010, 09:45:44 »
Ja placiłam za makijaż próbny 30 zł , szczerze na jakich kosmetykach pracuje Pani Aga to nie wiem. Makijaz robilam po pracy koło godziny 16 do pory nocnej gdzies 23 wytrzymal :) , wiec mysle ze slubny bedzie jeszcze trwalszy :) Proponuje sie zapisac i sama Pani zobaczy koszt nie duzy, wiec nawet jak by sie nie podobalo to nie bedzie szkoda kaski. Pozdrawiam

Lagrima

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:16:56 »
Dziewczyny a czy wiecie moze ile kosztuje fryzura slubna probna i ta juz wlasciwa u Laury w Kindze?

kinia

  • Gość
Makijaż i fryzura ślubna
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 13, 2010, 06:49:26 »
Ja robiłam fryzurę ślubną u Laury i byłam bardzo zadowolona :rotfl: Fryzurka trzymała mi się do czasu,aż sama nie powyciągałam wszystkich wsuwek.Cena zależy chyba od tego co się chce ja płaciłam koło 100zl.Wszystkim dziewczynom polecam Laurę:)