Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka  (Przeczytany 79791 razy)

nelly

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 02, 2010, 15:24:28 »
Komentarze na nk na profilu podejrzanego - przesada!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 02, 2010, 15:46:06 »
No niestety dowodzą one tego, że Police z miastem nie mają nic wspólnego...
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

karolina

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 02, 2010, 16:08:06 »
ehh..
straszne to wszystko
na nk skasowali już profil "podejrzanego" , najbardziej szkoda mi jego dziecka i kobiety ogólnie rodziny.
Współczuję bratu MArcina , Kasi i wszystkim bliskim
[`]

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 02, 2010, 16:43:57 »
andrejpl,  Co tak naskakujesz na właściciela? W ogóle nie rozumiem takich oskarżeń. Jakby on był temu winien. To mogło się stać pod domem ofiary, czy w innym miejscu.
 Ja akurat znam właściciela. To bobry porządny człowiek. Sam wychowuje  dwóch synów. Kocha ich nad życie i jest mu bardzo przykro, że coś takiego się stało. Rozumie dramat rodziny. Chce aby ludzie mogli się dobrze bawić i aby jego zajęcie sprawiało mu satysfakcję.   Jak nie znasz ludzi, to ich nie oczerniaj.

Ja w ogóle nie rozumiem co ma klub do tego zabójstwa.
Nie można brać odpowiedzialności za czyny innych. Tym bardziej, że z całym szacunkiem dla zmarłego, ale podobno nie był bez winy.  Co oczywiście nie usprawiedliwia faktu użycie przez sprawcę noża.

Szkoda, że nikt  tego nie zauważył. Byłam na tej imprezie i sama widziałam, że policji było sporo. Chodzili i jeździli. W klubie 21 osób pilnowało porządku. Myślę, że nie jest to mało.
Winni są agresorzy a nie właściciele klubów. Bo tak to trzeba by było pozamykać wszystkie. A co powiesz na legalne punkty z dopalaczami? To jest dopiero porażka.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 02, 2010, 17:06:11 »
Uważasz że ktoś może zasłużyć sobie na taką śmierć ? To że nie był bez winy, nie znaczy że wogóle coś takiego musiało go spotkać... Dajmy sobie spokój z przypuszczeniami, dopóki nie ustali niczego prokuratura. Może i tam byłaś, ale może usłyszałaś tylko od kogoś że Marcin był winny. Nie usprawiedliwiając nikogo ale przez szacunek do zmarłego... Skończmy ten temat póki odpowiednie organy nie ustalą okoliczności zdarzenia.

nefretete

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 02, 2010, 17:23:34 »
Cytat: "Ciaciek"
Na powiecie polickim pisali, że to jakis Michał S....... Powinni od razu morde pokazac i pelne nazwisko




a co cię to obchodzi kto to był i tak ma wystarczającą karę znam go i wiem jaki jest bez powodu tego nie zrobił a ten Marcin też nie był święty jak mówi właściciel klubu to Marcin wrócił do klubu zeby się umyć a po drugie to nikt porządny z bruklinem się nie zadaje to mówi samo za siebie najlepiej zlinczować chłopaka który żyje i jego rodzinę ci którzy tam byli mogli temu zapobiec

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 02, 2010, 17:23:40 »
21 lat...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 02, 2010, 17:26:28 »
Mariusz1989, Nikt nie zasługuje na śmierć takich okolicznościach. Ty sam piszesz "prawdopodobnie". Jestem ostatnią osobą, która chce kogokolwiek oczernić i pomówić. Nie wiem co bym zrobiła gdyby zabili mi dziecko.
Ale nie mogę już czytać niesprawiedliwych opinii dotyczących klubu i samego właściciela. Wszyscy wszystko przeinaczają. Właściciel jest nowy i chciał żeby to wszystko było inaczej.

Bestialstwo jest na świecie i z tym trzeba walczyć.

Rozumiem ciebie. Znałeś chłopaka. Był młody i całe życie było przed nim. Nie można jednak szkalować ciągle klubu i z klubem wiązać tego zabójstwa. Wiem, że wczoraj dziewczyna Marcina wraz z grupka przyjaciół rozmawiali z właścicielem i stwierdziła , że nie ma do niego absolutnie żadnych pretensji.

lll

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 02, 2010, 17:40:15 »
Znałem tego chłopaka długo graliśmy razem w piłkę i powiem tylko tyle to kto był święty nie ma nic już wspólnego bo Marcin nie żyje a ten co zabił musi ponieść kare i tak na pewno nie tak surowa jak Marcin ale to jest nie istotne najgorsze jest to ze jeżeli on raz to zrobił to zrobi to kolejny raz ktoś kto nie potrafi walczyć rękoma tak jak przeciwnik( o ile od tego się zaczęło) powinien ponieść karę dożywocia a jego nazwisko razem ze zdjęciem powinno zostać opublikowane w każdej możliwej gazecie i innym przekazie publicznym. I tak jak większość pisze właściciele nie są winni [ciach!] bądź też chciał dorównać lub popisać się przed kolegami własną głupotą. Wszystko to co napisałem nie ma znaczenia Marcina już nie ma i ten kto go zabił powinien ponieść odpowiednią karę do swojego czynu. Współczuje Marcina bratu babci i dziewczynie

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 02, 2010, 17:47:01 »
lll, Zgadzam się zupełnie. Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego nie ma w ogóle mowy o ojcu tego chłopaka?

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 02, 2010, 17:52:00 »
Ojciec Marcina nie żyje z rodziną od kiedy Marcin był mały.

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 02, 2010, 20:31:48 »
o co by nie poszło, jak ostra byłaby kłotnia, nikt nie ma prawa odbierać życia drugiemu człowiekowi !!
A każdy kto zna Michała wie że on święty nie był, a tylko tchórz podczas awanury sięga po nóż !!

Nikt tutaj nie szykanuje czy nie ubliża rodziny zabójcy, wszystkie słowa kierowane są bezpośrednio do niego !!!

A ofiara choćby nie wiem co zrobiła na pewno nie zasłużyła na śmierć a zwłaszcza taką !!!

Offline Ania*

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 02, 2010, 20:35:08 »
Zgadzam się z kasią

klarcia

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 02, 2010, 21:45:02 »
Marcin był bardzo wartościowym człowiekiem, poznałam go gdy zaczął grać w piłkę w Chemiku. Byl zawsze uśmiechnięty, uprzejmy. W piątek o 16.30 zamieścił swoje ostatnie zdjęcie na nk. Pamiętajmy go takim, mimo przeciwności losu nigdy się nie poddał.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 02, 2010, 22:40:27 »
Cytat: "NICE"
Przestań co ty w ogóle piszesz?Jaki podejrzany?Ma już postawiony zarzut O ZABÓJSTWO.Zło trzeba napiętnować choćby w formie komentarzy na NK tyle tylko można zrobić .a zresztą komentarze już też nie wchodzą w grę bo jego przebiegła laska już usunęła jego profil.jak by to coś zmieniało w fakcie że zabił niewinnego chłopaka.Cieszę się że większość policzan obejrzała gębę tego mordercy.Oby prędko nie wyszedł z kicia.


Równie dobrze usunąć to konto mogła administracja n-k, bo treści zamieszczane w komentarzach były sprzeczne z prawem i spokojnie nadawały się do wyciągnięcia konsekwencji prawnych.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy