Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Pogoń Szczecin  (Przeczytany 53086 razy)

no_name

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 19, 2010, 15:53:23 »
No i z tematu o dumie pomorza zrobiło się oczernianie kibiców Pogoni. A do ciebie Kuba nie pisałem żebyś się nie odzywał w tematach o których nie masz zielonego pojęcia. To chyba jasne że jeśli emblematy znienawidzonej od 35 lat drużyny pojawią się w publicznym miejscu może to wywołać wzburzenie kibiców Pogoni, chociaż nie pochwalam zastraszania nie winnych ekspedientek. Dobrze że zarząd Galaxy zachował się dobrze i nakazał zniesienia tej marnej prowokacji. Dla tych co nie widzieli jak wspaniale kibice mogą wspierać swój zespól zapraszam do Bydgoszczy na finał RPP, lub ewentualnie dla "pikników" przed telewizory w TVP 2 (godz 15.15)

P.S Nie pseudokibice lecz fanatycy. Pseudokibice to we Włoszech gdzie jest burdel nieopanowany, Polska przy ich zachowaniu to "pikuś".

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 19, 2010, 15:57:26 »
Cytat: "no_name"
P.S Nie pseudokibice lecz fanatycy. Pseudokibice to we Włoszech gdzie jest burdel nieopanowany, Polska przy ich zachowaniu to "pikuś".

 :lol2:  :jupi:

no_name

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 19, 2010, 15:59:15 »
No a powiesz że nie?? Widziałeś co wyprawia się podczas derbów Rzymu czy też jak grają mafijne klubiki?? A fanatycy to lepsze słowo no można jeszcze "ultrasi"

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 19, 2010, 16:01:59 »
Nie, no zgadzam sie z Toba w 100% .
Nie zasmiecajmy tematu o Pogoni. Pozdr i do zobaczenia w Bydgoszczy  :faja:

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 19, 2010, 16:07:50 »
Cytat: "no_name"

P.S Nie pseudokibice lecz fanatycy. Pseudokibice to we Włoszech gdzie jest burdel nieopanowany, Polska przy ich zachowaniu to "pikuś".


To zapomniałeś o kibolach angielskich  czy holenderskich. I mylisz pojecie fanatyzmu. A że u nas pikuś? nie sądzę... wystarczy pooglądać ustawki niektórych ekip. To ma być normalność? Polsce daleko do normalności... Czemu w Polsce nie może być tak jak w Niemczech? Gdzie można spokojnie przyjść całą rodziną na mecz...
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

ktos_napewno

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 19, 2010, 16:17:51 »
Przeciez mozesz przyjsc z rodziną na mecz, nikt Ci nie broni. W Szczecinie na stadionie jest nawet wydzielony sektor rodzinny. Jezdzilbys na mecze, to bys wiedzial i widzial, ze już od wielu sezonow na mecze Pogoni przychodzą cale rodziny.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 19, 2010, 16:29:30 »
żadne oczernianie tylko pokazano,że wśród 90% super kibiców jest mała,acz hałaśliwa banda, która za kawałek materiału w innym, niż ona toleruje,kolorze potrafi bić. Do zobaczenia w Bydgoszczy z tymi normalnymi-czy są prawdziwi-guzik mnie to interesuje, ważne, że rozumieją, iż mózg jest człowiekowi do czegoś potrzebny

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 19, 2010, 16:33:43 »
Cytat: "no_name"
A do ciebie Kuba nie pisałem żebyś się nie odzywał w tematach o których nie masz zielonego pojęcia. To chyba jasne że jeśli emblematy znienawidzonej od 35 lat drużyny pojawią się w publicznym miejscu może to wywołać wzburzenie kibiców Pogoni, chociaż nie pochwalam zastraszania nie winnych ekspedientek.
Więc twierdzisz, że do ocenienia zachowania pseudokibiców trzeba mieć specjalną wiedzę. To może oświeć mnie tą swoją wiedzą. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo nosić takie emblematy jakie chce, oczywiście z pewnymi wyjątkami (chyba nie muszę tłumaczyć o jakie emblematy mi chodzi). Jeżeli S.Olivier jest sponsorem tej czy innej drużyny, to ma prawo się publicznie cieszyć  z sukcesu swojej drużny w każdym mieście i nic nie usprawiedliwia zachowania tych tępaków, którzy straszą ekspedientki.
Cytat: "ktos_napewno"
Przeciez mozesz przyjsc z rodziną na mecz, nikt Ci nie broni. W Szczecinie na stadionie jest nawet wydzielony sektor rodzinny. Jezdzilbys na mecze, to bys wiedzial i widzial, ze już od wielu sezonow na mecze Pogoni przychodzą cale rodziny.
Ale nie poszedł byś z dzieckiem na mecz pogoni i lecha, prawda?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

no_name

  • Gość
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 19, 2010, 17:35:10 »
Jeżeli sądzisz że można oczerniać kibiców nie pojawiając się ani razu (tak sądzę po wpisach) na stadionie przy Twardowskiego to jesteś w błędzie. Kultura w pewien sposób jest obecna na każdym meczu min. ograniczanie liczby wulgaryzmów w przyśpiewkach itp. wiem że to jest tylko mały krok ale zawsze. Co do kibiców angielskich sytuacja opanowała się po wprowadzeniu przez rząd  pani Margaret Thatcher takich sanckji karnych że zaprzestali burd itp bo kończyło się to bankructwem.

Jest to Szczecin, jeżeli nawet zarząd Galaxy i inni ludzie widzą w tym problem to chyba firma sponsorująca lecha nie ma racji. Wara od Szczecina i Pogoni. pzdr. dla kumatych

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 19, 2010, 17:56:16 »
Cytat: "ArieL"

Czemu w Polsce nie może być tak jak w Niemczech? Gdzie można spokojnie przyjść całą rodziną na mecz...

Już tak nie przesadzajmy, w Szczecinie jak już kolega wcześniej napisał jest sektor rodzinny, gdzie naprawdę można spotkać tatusiów ze swoimi pociechami i nie muszą się o nic obawiać. Po za tym w Szczecinie już od kilku ładnych lat nie było żadnych awantur na stadionie.

Ariel jeśli uważasz, że u naszych zachodnich sąsiadów jest tak pięknie to przypomnij sobie  tegoroczne spotkanie w Bundeslidze - Hertha vs. Nürnberg, a jakbyś nie wiedział o czym mówię oglądnij filmik:


Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 19, 2010, 17:57:50 »
Gadacie głupoty - wierzcie Głosowi daleko zajdziecie. Sprawa została załatwiona kulturalnie z szefostwem Galaxy. Po rozmowach reklama zniknęła i bardzo dobrze, ale że w mediach króluje taki stereotyp fanów, to trzeba było zrobić z kibiców debili i idiotów, a kupapolice ładnie podchwycił temat.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 19, 2010, 17:59:15 »
Cytat: "no_name"
Jeżeli sądzisz że można oczerniać kibiców nie pojawiając się ani razu (tak sądzę po wpisach) na stadionie przy Twardowskiego to jesteś w błędzie. Kultura w pewien sposób jest obecna na każdym meczu min. ograniczanie liczby wulgaryzmów w przyśpiewkach itp. wiem że to jest tylko mały krok ale zawsze. Co do kibiców angielskich sytuacja opanowała się po wprowadzeniu przez rząd  pani Margaret Thatcher takich sanckji karnych że zaprzestali burd itp bo kończyło się to bankructwem.

Jest to Szczecin, jeżeli nawet zarząd Galaxy i inni ludzie widzą w tym problem to chyba firma sponsorująca lecha nie ma racji. Wara od Szczecina i Pogoni. pzdr. dla kumatych


O chopie nie raz byłem na Twardowskiego. Zaliczyłem wiele wyjazdów( nie jako kibic Pogoni ). Byłem na wielu stadionach. W tym W Niemczech czy Danii. Wiec nie wyjeżdżaj mi z takimi tekstami. Tu nie chodzi o Szczecin czy o Pogoń a o wolność handlu i demokracje. wiec widzę, że ty nie kumaty...
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 19, 2010, 18:58:04 »
zawsze bawi mnie ten podpis-pozdr. dla kumatych  :rotfl:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 19, 2010, 19:31:28 »
Cytat: "ArieL"
Cytat: "no_name"
Jeżeli sądzisz że można oczerniać kibiców nie pojawiając się ani razu (tak sądzę po wpisach) na stadionie przy Twardowskiego to jesteś w błędzie. Kultura w pewien sposób jest obecna na każdym meczu min. ograniczanie liczby wulgaryzmów w przyśpiewkach itp. wiem że to jest tylko mały krok ale zawsze. Co do kibiców angielskich sytuacja opanowała się po wprowadzeniu przez rząd  pani Margaret Thatcher takich sanckji karnych że zaprzestali burd itp bo kończyło się to bankructwem.

Jest to Szczecin, jeżeli nawet zarząd Galaxy i inni ludzie widzą w tym problem to chyba firma sponsorująca lecha nie ma racji. Wara od Szczecina i Pogoni. pzdr. dla kumatych


O chopie nie raz byłem na Twardowskiego. Zaliczyłem wiele wyjazdów( nie jako kibic Pogoni ). Byłem na wielu stadionach. W tym W Niemczech czy Danii. Wiec nie wyjeżdżaj mi z takimi tekstami. Tu nie chodzi o Szczecin czy o Pogoń a o wolność handlu i demokracje. wiec widzę, że ty nie kumaty...


Ariel... każdy wie, że tu nie chodzi o wolność handlu i demokrację. Jesteś cięty na Pogoń i tyle. Bez odbioru.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Szczecin] Pogoń Szczecin
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 19, 2010, 19:43:12 »
Cytat: "Denver"
Gadacie głupoty - wierzcie Głosowi daleko zajdziecie. Sprawa została załatwiona kulturalnie z szefostwem Galaxy. Po rozmowach reklama zniknęła i bardzo dobrze, ale że w mediach króluje taki stereotyp fanów, to trzeba było zrobić z kibiców debili i idiotów, a kupapolice ładnie podchwycił temat.
Bo są tacy, którzy się jak idioci i kretyni zachowują. Nie możesz temu zaprzeczyć. Coś na mnie cięty ostatnio jesteś...
Cytat: "no_name"
Jeżeli sądzisz że można oczerniać kibiców nie pojawiając się ani razu (tak sądzę po wpisach) na stadionie przy Twardowskiego to jesteś w błędzie. Kultura w pewien sposób jest obecna na każdym meczu min. ograniczanie liczby wulgaryzmów w przyśpiewkach itp. wiem że to jest tylko mały krok ale zawsze. Co do kibiców angielskich sytuacja opanowała się po wprowadzeniu przez rząd pani Margaret Thatcher takich sanckji karnych że zaprzestali burd itp bo kończyło się to bankructwem.
Byłem na Twardowskiego. Kultura jest obecna w pewien sposób poprzez ograniczanie wulgaryzmów. No fajnie, ale to nie zawsze działa. Natomiast zawsze znajdzie się banda idiotów, którzy pragną "rozgrzać" atmosferę. Nie tylko na stadionie, ale także właśnie poprzez takie akcje, jak z tym sklepem, który tylko chciał się pochwalić tym, że świetnie zainwestował.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.