Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cytowanie  (Przeczytany 6809 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cytowanie
« dnia: Grudnia 05, 2009, 15:10:06 »
jezat, poczytaj wreszcie, jak się cytuje, bo już mam dość poprawiania po Tobie cytatów. Jeśli cierpisz na lenistwo wrodzone, podaję link, gdzie możesz sobie to poczytać: http://www.forum.szantymaniak.pl/viewtopic.php?p=96129
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jezat

  • Gość
Cytowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2009, 09:13:16 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "Kuba"
jezat, poczytaj wreszcie, jak się cytuje, bo już mam dość poprawiania po Tobie cytatów. Jeśli cierpisz na lenistwo wrodzone, podaję link, gdzie możesz sobie to poczytać: http://www.forum.szantymaniak.pl/viewtopic.php?p=96129

Kuba czy ja ciebie zmuszam do czytania czegokolwiek?Przy okazji,jak kasujesz post niewygodny dla siebie to zrób coś pożytecznego i wprowadz do regulaminu zasady pisania postów z cytowaniem włącznie.Nie bój się,katolicki bóg nad tobą czuwa.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cytowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2009, 09:34:54 »
Cytat: "jezat"
Kuba czy ja ciebie zmuszam do czytania czegokolwiek?


Tak ;].
Cytat: "jezat"
Przy okazji,jak kasujesz post niewygodny dla siebie to zrób coś pożytecznego i wprowadz do regulaminu zasady pisania postów z cytowaniem włącznie.


Już jest taki zapis, pod który można podciągnąć Twoje cytowanie (ponieważ one potrafią całkowicie zaburzyć czytelność posta):
Cytat: "Regulamin"
§11. Posty świadczą tylko i wyłącznie o użytkowniku, ale także o jego szacunku w stosunku do czytającego. Dlatego każdy jest zobowiązany do wyrażenia swojej myśli w sposób czytelny i logiczny. Błędy ortograficzne wpływają bardzo negatywnie na czytelność posta, co z kolei może zostać odczytane jako brak poszanowania czytelnika.

Nagminne ignorowanie polskiej pisowni i estetyki postów (wiadomości są całkowicie nieczytelne) podlega sankcjom wyszczególnionym w §12 i §13.


Koniec OT. Jak chcesz dalej dyskutować to zapraszam na PW. Posty nie na temat będą kasowane.


PS
Cytat: "jezat"
Nie bój się,katolicki bóg nad tobą czuwa.


Ty masz jakąś psychozę...
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jezat

  • Gość
Cytowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2009, 15:46:46 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: Kuba
Cytat: "jezat"
Kuba czy ja ciebie zmuszam do czytania czegokolwiek?


Tak ;].
Cytat: "jezat"
Przy okazji,jak kasujesz post niewygodny dla siebie to zrób coś pożytecznego i wprowadz do regulaminu zasady pisania postów z cytowaniem włącznie.


Już jest taki zapis, pod który można podciągnąć Twoje cytowanie (ponieważ one potrafią całkowicie zaburzyć czytelność posta):
Cytat: "Regulamin"
§11. Posty świadczą tylko i wyłącznie o użytkowniku, ale także o jego szacunku w stosunku do czytającego. Dlatego każdy jest zobowiązany do wyrażenia swojej myśli w sposób czytelny i logiczny. Błędy ortograficzne wpływają bardzo negatywnie na czytelność posta, co z kolei może zostać odczytane jako brak poszanowania czytelnika.

Nagminne ignorowanie polskiej pisowni i estetyki postów (wiadomości są całkowicie nieczytelne) podlega sankcjom wyszczególnionym w §12 i §13.


Koniec OT. Jak chcesz dalej dyskutować to zapraszam na PW. Posty nie na temat będą kasowane.

To w końcu jest gdzieś na Wirtualnych Policach instrukcja pisania postów czy tylko gumowy regulamin pozwalający takim Kubom interpretować/dawniej robiła to cenzura/teksty pod kątem logiczności i czytelności.Widzisz młody człowieku,z logicznością bywa róznie.W wyniku działania twojej logiczności zablokowałeś temat.Estetyka postów jest rzecza wzgledną.A jeśli chodzi o czytelność to kryterium względne.Nie każdy musi czytać to co ja piszę i jak do tej pory to tylko ty masz kłopoty z czytaniem albo ludzie wykonujacy partyjne
polecenia - czyli mieszanie w głowach forumowiczom.Ja mam ten luksus ,że do żadnej partii nie należę i na dodatek w rzymsko- katolickiego boga nie wierzę

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cytowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2009, 16:21:39 »
Cytat: "jezat"
To w końcu jest gdzieś na Wirtualnych Policach instrukcja pisania postów

Nie, ponieważ nie będę opisywał wiedzy powszechnie i łatwo dostępnej za pomocą Googli. Aż tak mi się nie nudzi. A umieszczenie fragmentu tekstu pomiędzy znacznikami:
[quote] i [/quote]
nie jest jakoś szczególnie skomplikowane.

Cytat: "jezat"
tylko gumowy regulamin pozwalający takim Kubom interpretować/dawniej robiła to cenzura/teksty pod kątem logiczności i czytelności.


Gdyby nie był elastyczny, byłby gdzieś z 10 razy dłuższy. Myślę, że nie byłbyś wtedy zadowolony ;].

Cytat: "jezat"
W wyniku działania twojej logiczności zablokowałeś temat.


Nie była to tylko moja "logiczność działania".

Cytat: "jezat"
Estetyka postów jest rzecza wzgledną.A jeśli chodzi o czytelność to kryterium względne.


Tu jednak obowiązują pewne standardy - m.in. język polski, a nie polskawy itd.

Cytat: "jezat"
Nie każdy musi czytać to co ja piszę i jak do tej pory to tylko ty masz kłopoty z czytaniem albo ludzie wykonujacy partyjne
polecenia - czyli mieszanie w głowach forumowiczom


Piszesz jednak na forum dostępnym publicznie. Czemu wolność słowa jest prawnie ograniczona, skoro nikt nie jest zmuszony by słuchać tego, o czym ktoś inny mówi?

Cytat: "jezat"
Ja mam ten luksus ,że do żadnej partii

Super.

Cytat: "jezat"
i na dodatek w rzymsko- katolickiego boga nie wierzę


To po co o nim wspominasz w każdym poście skoro nie wierzysz? Wiesz że za obrażanie uczuć religijnych grożą sankcje karne? Poza tym wg jednej teorii wiemy o istnieniu Boga z istnienia samego pojęcia "Bóg", które to pojęcie tak często nadużywasz i którego istnienie, jakby nie było, uznajesz... (dowodem są Twoje posty)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy