Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: czy na forum jest cenzura?  (Przeczytany 15843 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:26:54 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja zrozumiałem co autor miał na myśli.... a widze ze Kuba nie... Tam są przecinki, spacje itp... a wypowiedz, jak i cały temat, tyczyła sie Dr Kafara.


Jest tylko taki problem, że moderatorzy mają pod swoją opieką tylko niektóre działy. Te najbardziej zapalne (Sprawy bieżące i Polityka, czy Książka skarg i zażaleń) są pod opieką Administracji i tylko ona ma prawo do usuwania postów. I Dr. Kafar nie usuwał ŻADNEGO z postów. Więc proszę nie insynuować

Cytuj (zaznaczone)
Oczywiście, podnoszę kwestię notorycznego ingerowania w opinie użytkowników FORUM przez nie odpowiednich i nie odpowiedzialnych moderatorów. Mertium wątku.


Akurat grono moderatorskie ma niepodważalne prawo dodawać wszelkie uwagi techniczne. I taką uwagą był post o zakupie słownika. A meritum wątku dotyczyło całkiem czego innego.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrus^

  • Gość
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:32:03 »
Cytat: "Kuba"
Cytuj (zaznaczone)
Ja zrozumiałem co autor miał na myśli.... a widze ze Kuba nie... Tam są przecinki, spacje itp... a wypowiedz, jak i cały temat, tyczyła sie Dr Kafara.


Jest tylko taki problem, że moderatorzy mają pod swoją opieką tylko niektóre działy. Te najbardziej zapalne (Sprawy bieżące i Polityka, czy Książka skarg i zażaleń) są pod opieką Administracji i tylko ona ma prawo do usuwania postów. I Dr. Kafar nie usuwał ŻADNEGO z postów. Więc proszę nie insynuować


Nie neguje tego co piszesz. Tylko zwróciłem uwagę że opacznie zrozumiałeś w/w post. Czy malkontent w tym poście miał racje to juz nie mi osądzać ;] Wiem tylko jedno, wybór pewnego Pana na Moda to był błąd... i jak widzę, patrząc już na kilka topiców, nie jestem osamotniony w tej opinii:]

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:35:15 »
Cytat: "piotrus^"
Nie neguje tego co piszesz. Tylko zwróciłem uwagę że opacznie zrozumiałeś w/w post. Czy malkontent w tym poście miał racje to juz nie mi osądzać ;] Wiem tylko jedno, wybór pewnego Pana na Moda to był błąd... i jak widzę, patrząc już na kilka topiców, nie jestem osamotniony w tej opinii:]


Wszystko zostało dobrze zrozumiane ;). A wszystkie kulturalne i zamieszczone w odpowiednim miejscu uwagi zawsze bierzemy pod uwagę.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:37:19 »
Cytat: "Kuba"
Cytuj (zaznaczone)
Ja zrozumiałem co autor miał na myśli.... a widze ze Kuba nie... Tam są przecinki, spacje itp... a wypowiedz, jak i cały temat, tyczyła sie Dr Kafara.


Jest tylko taki problem, że moderatorzy mają pod swoją opieką tylko niektóre działy. Te najbardziej zapalne (Sprawy bieżące i Polityka, czy Książka skarg i zażaleń) są pod opieką Administracji i tylko ona ma prawo do usuwania postów. I Dr. Kafar nie usuwał ŻADNEGO z postów. Więc proszę nie insynuować

Cytuj (zaznaczone)
Oczywiście, podnoszę kwestię notorycznego ingerowania w opinie użytkowników FORUM przez nie odpowiednich i nie odpowiedzialnych moderatorów. Mertium wątku.


Akurat grono moderatorskie ma niepodważalne prawo dodawać wszelkie uwagi techniczne. I taką uwagą był post o zakupie słownika. A meritum wątku dotyczyło całkiem czego innego.


Wybacz Kuba, ale nie wyrabiam. Osoba pisząca o pomoc, być może potrzebuje pomocy bez znaczenia na ortografie. Ty jesteś ułomny fizycznie. Ona może umusłowo. A karanie za ortografie mija się z celem tego FORUM.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

piotrus^

  • Gość
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:39:58 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Nie neguje tego co piszesz. Tylko zwróciłem uwagę że opacznie zrozumiałeś w/w post. Czy malkontent w tym poście miał racje to juz nie mi osądzać ;] Wiem tylko jedno, wybór pewnego Pana na Moda to był błąd... i jak widzę, patrząc już na kilka topiców, nie jestem osamotniony w tej opinii:]


Wszystko zostało dobrze zrozumiane ;). A wszystkie kulturalne i zamieszczone w odpowiednim miejscu uwagi zawsze bierzemy pod uwagę.


Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:40:19 »
Cytat: "malkontent8"
A karanie za ortografie mija się z celem tego FORUM.


Nie mija się - trzeba równać w górę, a nie w dół. Szczególnie jeśli jest tyle programów, które sprawdzają ortografię. Dwa kliknięcia mniej, czy więcej, nikogo nie zbawią.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:41:10 »
Cytat: "piotrus^"
Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)


Jeśli będą uzasadnione, konstruktywne i kulturalne to tak.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:44:14 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "malkontent8"
A karanie za ortografie mija się z celem tego FORUM.


Nie mija się - trzeba równać w górę, a nie w dół. Szczególnie jeśli jest tyle programów, które sprawdzają ortografię. Dwa kliknięcia mniej, czy więcej, nikogo nie zbawią.


Zbyt "płytko" podchodzisz do sprawy. Dobranoc
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:46:42 »
Cytat: "malkontent8"
Zbyt "płytko" podchodzisz do sprawy. Dobranoc


Po prostu uważam, że notoryczne błędy ortograficzne są brakiem szacunku dla czytającego. Ot cała filozofia.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrus^

  • Gość
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:46:47 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)


Jeśli będą uzasadnione, konstruktywne i kulturalne to tak.


Ok. W takim razie pogrzebie troszke na forum i stworzę "Zbiór cytatów wybranych";-) Czy dziś to nie wiem czy się wyrobię... ale wkrótce zrobię to na pewno. Pewnie skończy się to tak ze Administracja stwierdzi "Kafar jest be ale nic mu nie zrobimy bo moze sie zmieni". No ale spróbować warto;-)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:49:25 »
Cytat: "piotrus^"
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)


Jeśli będą uzasadnione, konstruktywne i kulturalne to tak.


Ok. W takim razie pogrzebie troszke na forum i stworzę "Zbiór cytatów wybranych";-) Czy dziś to nie wiem czy się wyrobię... ale wkrótce zrobię to na pewno. Pewnie skończy się to tak ze Administracja stwierdzi "Kafar jest be ale nic mu nie zrobimy bo moze sie zmieni". No ale spróbować warto;-)


Tylko proszę o niewybieranie postów sprzed "psiej afery" - sprawa została już wtedy wyjaśniona przez PW.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrus^

  • Gość
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:53:50 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)


Jeśli będą uzasadnione, konstruktywne i kulturalne to tak.


Ok. W takim razie pogrzebie troszke na forum i stworzę "Zbiór cytatów wybranych";-) Czy dziś to nie wiem czy się wyrobię... ale wkrótce zrobię to na pewno. Pewnie skończy się to tak ze Administracja stwierdzi "Kafar jest be ale nic mu nie zrobimy bo moze sie zmieni". No ale spróbować warto;-)


Tylko proszę o niewybieranie postów sprzed "psiej afery" - sprawa została już wtedy wyjaśniona przez PW.


Czyli z "psiej afery" mogę? Bo tam były przykłady "światłych" poglądów w/w Pana Moderatora.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:55:19 »
Cytuj (zaznaczone)
Czyli z "psiej afery" mogę? Bo tam były przykłady "światłych" poglądów w/w Pana Mogeratora.


Właśnie chodzi mi o to, że po "psiej aferze" sytuacja została wyjaśniona. Więc ja tą sprawę jak i wcześniejsze uważam za zamkniete. Przepraszam za skrót myślowy.

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrus^

  • Gość
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 04, 2009, 23:58:15 »
Cytat: "Kuba"
Cytuj (zaznaczone)
Czyli z "psiej afery" mogę? Bo tam były przykłady "światłych" poglądów w/w Pana Mogeratora.


Właśnie chodzi mi o to, że po "psiej aferze" sytuacja została wyjaśniona. Więc ja tą sprawę jak i wcześniejsze uważam za zamkniete. Przepraszam za skrót myślowy.

Pozdrawiam


Ok. I tak dam rade zebrac pare "światłych" postów;-)

Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-12-05, 00:19 ]
Aaa i jeszcze jedno... wiadomo że użytkowników forum obowiązuje regulamin.
Pytanie... Czy Admini/Modzi tez maja jakis regulamin czy poprostu mogą sobie robić co chcą? Bo o banie cczy ostrzeżeniu dla moda to nie slyszalem;]

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
czy na forum jest cenzura?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 05, 2009, 10:10:14 »
Cytat: "piotrus^"
Aaa i jeszcze jedno... wiadomo że użytkowników forum obowiązuje regulamin.
Pytanie... Czy Admini/Modzi tez maja jakis regulamin czy poprostu mogą sobie robić co chcą? Bo o banie cczy ostrzeżeniu dla moda to nie slyszalem;]


Regulamin na Forum jest jeden. Jak na razie nie było żadnego powodu by karać Moderatora. A zbanowanie się sam siebie przez Administratora byłoby conajmniej dziwne :P

Pozdrawiam.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy