Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Orange  (Przeczytany 52497 razy)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 18, 2010, 22:35:47 »
Cytat: "bodek"
Cytat: "xxpirat"
Cytat: "bodek"
Mimo że mam telefony w erze, to nie zgodzę się. W szatni w pracy (zakłady) mimo że wysoko, era gubi zasięg a orange nie.

Wiesz, nie wiem gdzie masz szatnie ale ja praktycznie poruszam sie po całym zakładzie i naprawde nie mam najmniejszego problemu. Może pora pomyśleć o zmianie aparatu tel.?  :ble:  Korzystam również z telefonu służbowego właśnie w sieci orange i z nim na zakładzie różnie bywa dlatego często korzystam z prywatnego, no ale może po prostu mam farta  :faja:

Mam dwa aparaty SE, ale nie tylko ja mam ten problem, inne w tej sieci również.

No to widocznie mam farta ;D

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Orange
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 19, 2010, 09:44:23 »
w POP-ie jest teraz promocja za 6zł masz do wygadania 1000 minut na orange i stacjonarne ale pakiet ważny tylko 14 dni.Nie wygadasz za chiny tego więc polecam.ślesz sms-a MINUTY na numer 909.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 19, 2010, 17:27:31 »
Cytat: "tatankas"
w POP-ie jest teraz promocja za 6zł masz do wygadania 1000 minut na orange i stacjonarne ale pakiet ważny tylko 14 dni.Nie wygadasz za chiny tego więc polecam.ślesz sms-a MINUTY na numer 909.


To jeszcze podpytam, jak to działa? mam np. załadowane na karcie 200zł, uaktywniam taką promocję za 6zł - 1000min/14dni. Dzwonię na Orangę, muszę wygadać te 200zł by zadzwonić z pakietu 1000min ? czy będę miał te 200zł, a Orange odliczy z promocyjnego 1000min/14dni?

Interesuje mnie jeszcze TO  i TO gdyby komuś chciało się łopatologicznie mi wyjaśnić by nie popaść w jakieś kruczki.. :)

Tak samo z tym, jak oni zliczają z tych promocji, jak mam na koncie załadowane powiedzmy te 200zł?

TA  promo..

dzięki za info.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Orange
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 20, 2010, 13:36:00 »
masz załadowane konto na 200zł to zabierają ci z tego konta 6zł za ten pakiet.pieniędzy nie ruszają jak dzwonisz na orange i stacjonarne,zabierają z tego 1000minut,tylko jak dzwonisz do innych sieci to pobierana opłata.Ja tam korzystam tylko z tej promocji,więcej mi nie potrzeba,bo kto wygada 1000min w ciągu dwóch tygodni,mi się nie udało to raczej nikomu,kto mnie zna to wie,jaka ze mnie gaduła.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 20, 2010, 15:29:36 »
Aktywowane, potwierdzone - dzięki tatankas :)

Interesuje mnie jeszcze to drugie 3gr rozmowa/1gr sms - załadowane 200zł i po prostu dzwoniąc na orange zabierają mi mniej z rozmowę sms do wybranej osoby w orange? :]
Nie można łączyć tych promocji, to nie mam jak sprawdzić :P

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Już w tym roku zasięg 3G w Orange :)))
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 03, 2010, 21:58:26 »
Mam potwierdzoną wiadomość, że w tym roku orange pokryje zasięgiem 3G UMTS całe POLICE :)) Wiem, że wielu z Was czeka na ten zasięg, aby móc prowadzić wideorozmowy czy mieć mobilny internet z Orange :) Sam czekam na UMTS od 3 latek i wreszcie będzie :) Już dziś można złapać 3G gdzie niegdzie :)

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 04, 2010, 20:48:18 »
A ja trzy dni temu przeniosłem numer do Play i z Orange już nie chcę mieć nic wspólnego... :faja:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 04, 2010, 21:24:04 »
Cytat: "Sołtys"
A ja trzy dni temu przeniosłem numer do Play i z Orange już nie chcę mieć nic wspólnego... :faja:


Każdy ma to co mu pasuje i gdzie w sumie więcej dzwoni itp itd o tym można bajki pisać ;-P

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Orange
« Odpowiedź #53 dnia: Września 21, 2010, 21:52:00 »
Odgrzeję nieco kotleta. Tym którym wygasa umowa z Orange radzę się dokładnie trzy razy zastanowić nad przedłużeniem umowy. Okazuje się, przy przejściu na taryfę Delfin (a na pewno na Pelikana i Panterę też) zmieniają się warunki opłat za mmsy, smsy specjalne i połączenia specjalne.

W ramach abonamentu dostaje się WYŁĄCZNIE rozmowy z normalnymi numerami i zwykłe smsy. W przypadku smsów premium np. w konkursie ZETki, smsów charytatywnych, telefonu w konkursie Audiotele, zwykłych MMSów czy nawet połączenie z Automatycznym BOK płąci się DODATKOWO. Tzn. mając abonament przykładowo 59 zł po wysłaniu 2 MMSów przyjdzie faktura na 59,80 zł, bo do abonamentu doliczą 2x 0,40 za MMSy. Takie rzeczy w ogóle nie obciążają abonamentu, tylko są liczone oddzielnie i doliczane do kwoty abonamentu.

Sam nie korzystam z smsów premium, a MMS wysyłam sporadycznie ale znam osobę która nigdy nie wykorzystuje tego co ma w abonamencie, a zapłaciła więcej o kilkanaście zł bo zachciało się wysłać kilka MMSów i wspomóc dwa czy trzy razy akcję Krewniacy. W normalnej sieci i tak zmieściła by się w abonamencie.

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #54 dnia: Września 22, 2010, 01:36:50 »
Przecież na tym polega idea esemesów premium że one są premium ;) Co do mms'ów to wiem że nie są wliczane w abo. Natomiast co do połączeń głosowych to w nowych taryfach Orange fajne jest to że minuty w ramach abonamentu można wykorzystać też do Play - w Plusie ani w Erze tak nie ma.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Orange
« Odpowiedź #55 dnia: Września 22, 2010, 06:24:42 »
Cytat: "Sołtys"
Przecież na tym polega idea esemesów premium że one są premium


Nie chodzi o podwyższoną płatność, ale o to że ta płatność nie jest zdejmowana w ramach abonamentu tylko płaci się za takie smsy dodatkowo.

jaroslawp

  • Gość
Orange
« Odpowiedź #56 dnia: Września 22, 2010, 06:29:28 »
Cytat: "Sołtys"
Przecież na tym polega idea esemesów premium że one są premium
owszem, ale jak na razie ich koszty były rozliczane także w ramach kwoty abonamentu.  :<

Ale dobrze wiedzieć, że robią sobie takie jaja. Kolejny powód do długiej listy pt. "Czemu należy przejść do innej sieci!"  :devil:

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #57 dnia: Września 23, 2010, 12:39:53 »
A u innych operatorów tak jest że jak wysyłasz smsa premium to opłatę za niego masz ściąganą w ramach kwoty abonamentu?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #58 dnia: Września 23, 2010, 12:46:33 »
W Plusie niestety muszę dopłacać ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #59 dnia: Września 23, 2010, 15:23:25 »
Otóż to.