Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I  (Przeczytany 97732 razy)

Offline aga.32

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 06, 2010, 14:28:00 »
Cytat: "Zafrina"
A ja polecam Przedszkole Leśne nr 6, znajdujący się na ulicy Wróblewskiego. Cudowne, przemiłe a do tego inteligentne i bezkonfliktowe Panie - przynajmniej w grupie mojego synka. Z Paniami można porozmawiac na każdy temat, poradzą, wesprą... Z powodu przeprowadzki synek chodził aż do trzech przedszkoli - do 9, do 1 i obecnie do 6. Jednak tylko ostatnie przedszkole spełniło wszystkie moje wymagania i tylko tutaj synek chodzi z uśmiechem na twarzy.

P.S. Synek miał chodzic do przedszkola nr 5, ale dostac się tam to istny bieg z przeszkodami. To jakaś mafia czy co??  :devil:



Ja również polecam LEŚNE przedszkole nr 6. Bardzo miłe i dobrze nauczające Panie, jedzonko ok, sale duże, dziecko zadowolone :) czego chcieć więcej ???

Offline kika

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
przedszkole nr 9
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 12, 2010, 14:42:12 »
a co wiecie na temat 9??
i czy znacie przedszkole gdzie przyjmują 2,5 latka?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 12, 2010, 16:47:51 »
jeżeli będą miejsca to przyjmą dwulatka prawie wszędzie,jeżeli już chodzi bez pieluszek,ale zawsze na pierwszym miejscu są dzieci trzyletnie,które prawidłowo w tym wieku zaczynają edukację.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

miki

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 12, 2010, 20:03:54 »
Problem wyboru przedszkola dotyczł mnie jakiś czas temu- złożyłam podanie do przedszkola nr 5 i dziecko, chociaż spełnialiśmy wszelkie kryteria, się do tej placówki nie dostało. Najzabawniejsze, że Pani Dyrektor nie potrafiła rozsądnie wytłumaczyć, dlaczego tak sie stało. Jakieś losowania itp. totalne bzdury... Trafiliśmy do 1 - i jest bardzo dobrze. Polecam to przedszkole, jeżeli komuś pasuje lokalizacja Starego Miasta.

rodzic

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 12, 2010, 20:28:31 »
Moje dziecko chodzi od września do 5 i musze powiedzieć, że przedszkole bardzo mi się podoba, panie są miłe, madre, troskliwe i pomysłowe. Dyrektorka jest bardzo fajna i w porządku. Bardzo fajna atmosfera, dzieci maja urozmaicone zajęcia, jest kolorowe i wesołe. Jeśli chodzi o dostanie się to powiem że nie było żadnych problemów a niemam żadnych znajomości wiec niewiem o jaką mafię chodzi.

Komi

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 12, 2010, 22:08:26 »
Urwisek piszcie kto skorzystał już  z ich oferty ,i jak wrażenia .

Offline kika

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 13, 2010, 09:16:23 »
dzięki dziewczyny, ja do urwiska zapisalam od września, chyba że do przedszkola przyjmą, a o 9 słyszałam niezbyt przychylne opinie dlatego pytam

rodzic

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 13, 2010, 12:13:31 »
Ja też po wizycie w przedszkolu 9 stwierdziłam że to nie to. Po wejściu do przedszkola usłyszałam jak opiekunka drze sie na dziecko a gdy mnie zauważyła odrazy zmieniła ton i sztucznie się uśmiechneła. Ale słyszałam od znajomych że 1 jest fajna i przedszkole integracyjne też jes super.

Offline kika

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 13, 2010, 16:02:46 »
dokladnie to samo słyszałam od matek i jak tu zostawić dziecko i spokojnie pójśc do pracy

kod-88

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 18, 2010, 00:11:57 »
Przedszkole Publiczne nr 11
Przyjaźni 1
72-009 Police
tel. 0913177296, fax 0913177296

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 18, 2010, 09:22:34 »
Cytat: "miki"
Trafiliśmy do 1 - i jest bardzo dobrze. Polecam to przedszkole, jeżeli komuś pasuje lokalizacja Starego Miasta.

Mój synuś chodzi do tego przedszkola już drugi rok i jestem bardzo zadowolona. To przedszkole może nie ma nowoczesnych zabawek, pięknych sal. Jednak można je nazwać: przedszkole "z duszą"- najstarsze w Policach. Mają tam świetną kadrę, bardzo fajna, przystępna Pani dyrektor. Szczerze polecam.
A co do przedszkola nr 11 to słyszałam, że też jest bardzo dobre dla naszych pociech- koleżanki są zadowolone :grin:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Hary

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 13, 2010, 20:35:37 »
wie ktoś może jakie są opłaty za przedszkola w policach na rok 2010 bo raczej różnią się od tych na szczecinie!!?? i  czy godne uwagi jest przedszkole nr 10????

WXXXXX

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 13, 2010, 20:47:37 »
Moja córcia chodzi do przedszkola nr 8 w Policach ,miesięczna opłata to 250 zł
polecam miłe i pełne ciepła przedszkole .

Skate

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 14, 2010, 12:50:40 »
Cytat: "Hary"
wie ktoś może jakie są opłaty za przedszkola w policach na rok 2010 bo raczej różnią się od tych na szczecinie!!?? i  czy godne uwagi jest przedszkole nr 10????


Juz lepiej niane wynająć. Ponoć ścinają dziecią włosy i sprzeają na czarnym rynku....:(

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 14, 2010, 20:36:42 »
Witam,moja córa chodzi do 5,..jestem bardzo zadowolona,córka również.Ponieważ często musimy w okresie letnim dawac córkę na tzw,dyżury do innych przedszkoli,średnio na 2 tyg,wszędzie było ok,jedynie w 9 czasem nie mogliśmy znależć rzeczy dziecka,może dlastego że trwał jakiś remont,malowanie???.Akurat tak trafiliśmy.Jednak nie spotkałam się ze złym traktowaniem dzieci.

Opłaty to 147zł stała plus wyżywienie,średnio 250zł.Plus komitet,rytmika i tp.

Warto tez brac pod uwagę miejsce zamieszkania,no chyba że ktos ma czas jeżdzić po Policach w tą i z powrotem.