Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I  (Przeczytany 96993 razy)

martaunia

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 14, 2010, 20:47:26 »
Moja jedynaczka chodzi pierwszy rok do 10. Obawiałam się najbardziej, czy się za klimatyzuje, ale wszystko jest ok. Córka do dziś wstaje z chęcią, a to chyba najważniejsze:-)

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 16, 2010, 19:25:17 »
Polecam 5. Synek już 2 rok chodzi. Wszystko ok.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 18, 2010, 23:21:11 »
Jeśli chodzi o te prywatne 'przedszkole' na starych Policach ' Urwisek', to też brałem pod uwagę dać tam dziecko. Niestety otrzymałem info że nie jest zgłoszone do sanepidu, co przekreśla tą placówkę w moich oczach. Sam nie mam dobrego zdania o sanepidzie, ale jednak nadzór nad placówką gdzie jest żywienie dzieci, itp., powinien być.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 19, 2010, 10:17:43 »
Cytat: "lupka"
Jeśli chodzi o te prywatne 'przedszkole' na starych Policach ' Urwisek', to też brałem pod uwagę dać tam dziecko. Niestety otrzymałem info że nie jest zgłoszone do sanepidu, co przekreśla tą placówkę w moich oczach. Sam nie mam dobrego zdania o sanepidzie, ale jednak nadzór nad placówką gdzie jest żywienie dzieci, itp., powinien być.


Nie jest Zgłoszony do snaepidu bo tam sie nie gotuje obiadów tylko są przywozone.  W tym przypadku zgloszone być nie musi

[ Dodano: 2010-03-19, 11:14 ]
A jeszcze jedno nie jest to przedszkole ale klub malucha. Klub i przedszkole działają na troche innych zasadach.

wtrych

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 19, 2010, 12:59:35 »
Cytat: "polo"
Nie jest Zgłoszony do snaepidu bo tam sie nie gotuje obiadów tylko są przywozone. W tym przypadku zgloszone być nie musi

jako przedszkole musi niezależnie od tego czy posiłki sa gotowane czy nie

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 19, 2010, 13:01:35 »
no własnie nie jet to przedszkole a klub a to co innego

[ Dodano: 2010-03-19, 13:02 ]
wlasnie slowo Klub jest słowem wytrychem pozwalającym na zastosowanie odmiennych przepisów

kacperka41

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 19, 2010, 14:34:13 »
Mama Kacperka szuka rodziców którzy mają dzieci z ADHD i mają problemy z edukacją swoich pociech . Police nie posiadają szkoły integracyjnej , ale istnieje przedszkole integracyjne , władze naszej Gminy zadbały o maluchy ale kompletnie zaniedbały dzieci które kończą przedszkole i tu pytam DLACZEGO !!!! , czy starsze dzieci z różnymi deficytami zdrowotnymi są pozbawione możliwości edukacji zintegrowanej ? czy są zdane tylko i wyłącznie na nauczanie indywidualne ????????? .
Istnieje szkoła dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo i umysłowo a gdzie edukacja dzieci z innymi chorobami ??? Szczecin odrzuca bo nie ten rejon i przepełnienia Police wolą płacić nauczycielom indywidualnie niż zjednoczyć klasę i dodać nauczyciela wspomagającego .
Taki układ jest również korzystny dla dzieci zdrowych ponieważ uczy ich obycia i akceptacji rówieśników chorych lub z jakimś deficytem zdrowotnym a co za tym idzie wzmaga u dzieci potrzebę współpracy, akceptacji, tolerancji i daje satysfakcję z niesionej pomocy . Szukam rodziców którzy mają podobny problem ponieważ zainteresowałam problemem tv tvn-uwaga , proszę o e-maile . Pozdrawiam

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 19, 2010, 16:39:08 »
A na ul.Kresowej to nie jest szkoła integracyjna,wydaje mi się,że tam powinni przyjąć Ci dziecko bez żadnego ale...Powodzenia!!!
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 19, 2010, 21:30:52 »
Cytuj (zaznaczone)
wlasnie slowo Klub jest słowem wytrychem pozwalającym na zastosowanie odmiennych przepisów
Więc jeżeli ktoś ukrywa się pod szyldem 'klub' żeby ominąć przepisy, to dlaczego mam zaufać i posłać tam swoje dziecko? A po drugie sanepid nie kontroluje tylko przygotowań posiłków, ale wiele innych rzeczy. Chodzi też o to aby kadra spełniała jakieś normy, bo podejrzewam że w klubie nikt tego nie sprawdza, a w przedszkolu na pewno.
 Osobiście uważam inicjatywę za bardzo słuszną i potrzebną. Brakowało czegoś takiego jak prywatne przedszkole w Policach. Niektórzy nie chcą by ich dzieci chodziły do znudzonych pań, które nie mają pojęcia o spędzaniu czasu z dziećmi i najczęstszą reakcją jest 'darcie mordy' na dzieciaki i odliczanie czasu do fajrantu. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich pań przedszkolanek, ale większości.

kacperka41

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 20, 2010, 12:42:34 »
Niestety na Kresowej mogą przyjąć dziecko wyłącznie ze stwierdzonym ograniczeniem ruchowym , nie jest to szkoła integracyjna .

adrian

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 20, 2010, 19:43:57 »
witam
Chciałbym sie dowiedzieć czegoś więcej na tema przedszkola na ul Wróblewskiego. Może są na forum rodzice dzieci które już tam uczęszczają.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 20, 2010, 20:09:17 »
Cytat: "lupka"
Cytuj (zaznaczone)
wlasnie slowo Klub jest słowem wytrychem pozwalającym na zastosowanie odmiennych przepisów
Więc jeżeli ktoś ukrywa się pod szyldem 'klub' żeby ominąć przepisy, to dlaczego mam zaufać i posłać tam swoje dziecko? A po drugie sanepid nie kontroluje tylko przygotowań posiłków, ale wiele innych rzeczy. Chodzi też o to aby kadra spełniała jakieś normy, bo podejrzewam że w klubie nikt tego nie sprawdza, a w przedszkolu na pewno.
 Osobiście uważam inicjatywę za bardzo słuszną i potrzebną. Brakowało czegoś takiego jak prywatne przedszkole w Policach. Niektórzy nie chcą by ich dzieci chodziły do znudzonych pań, które nie mają pojęcia o spędzaniu czasu z dziećmi i najczęstszą reakcją jest 'darcie mordy' na dzieciaki i odliczanie czasu do fajrantu. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich pań przedszkolanek, ale większości.


Bo kluby dziecięce są nowa formą opieki nad dziecmi a nie forma ucieczki od odpowiedzilności oraz przepisów.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 20, 2010, 20:54:11 »
Dla mnie osobiście to 'jak dla Zenka', ale trochę sam przeczysz sobie. Piszesz;
Cytuj (zaznaczone)
wlasnie slowo Klub jest słowem wytrychem pozwalającym na zastosowanie odmiennych przepisów

a dalej;
Cytat: "polo"
Bo kluby dziecięce są nowa formą opieki nad dziecmi a nie forma ucieczki od odpowiedzilności oraz przepisów.
.
Pilnuj logiki w pisaniu i będzie ok

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 20, 2010, 21:06:01 »
Lupka,sorki ,że wogóle pytam,a masz dzieci? I gdzie one chodzą,do prywatnego przedszkola?
Nie bronie tu pań przedszkolanek, o nie,i proszę mnie nie posądzać ,że mam znajomą ,rodzinę itd. pracujacą w przedszkolu.Nie.
Tylko pytam ,z ciekawości,słyszałaś czasem jak matka "drze mordę" na swoje dziecko? A ma jedno! A przedszkolanka musi przekrzyczeć ok 30-stki rozwrzeszczanych maluchów.
Ja tez nie pochwalam takiego postępowania,ale czasem każdemu już puszczaja nerwy...
U mojej córy niegrzeczne dzieci stoją w końcie...Osobiście nie słyszalam krzyków ani córa nie skarżyła się.Ja jestem zadowolona z przedszkola nr 5  ... :lol2:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 21, 2010, 10:46:07 »
Cytat: "adrian"
witam
Chciałbym sie dowiedzieć czegoś więcej na tema przedszkola na ul Wróblewskiego. Może są na forum rodzice dzieci które już tam uczęszczają.

moja jedna córa skończyła tam przedszkole,druga jest tam w zerówce a trzecia pójdzie tam za rok,jestem zadowolona z tego przedszkola,dziewczyny dobrze przygotowane do pierwszej klasy,przedszkolanki bardzo dbają o to.wiadomo,że jest parę takich,które trzeba obserwować ale ogólnie ok.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!