Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zamykanie wątków przez moderatorów.  (Przeczytany 7976 razy)

Dawid

  • Gość
Zamykanie wątków przez moderatorów.
« dnia: Października 09, 2009, 11:02:54 »
Nie wiedziałem gdzie wrzucić, ale tutaj chyba to pasuje.

Czy rbk musi zamykając stare tematy informować o tym resztę forum, czy to tylko dla poprawienia "stanu" liczby postów?  :ble:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zamykanie wątków przez moderatorów.
« Odpowiedź #1 dnia: Października 09, 2009, 11:40:29 »
Może, dostał takie przyzwolenie od Administratora (ówcześnie zapytał, czy taka forma może być), by informować w poście o jego zamknięciu i ewentualnym "odblokowaniu".
Jeżeli komuś to TAK BARDZO przeszkadza, proszę o ukrycie mojej ilości postów, w końcu robię porządki, a nie przymilam się do ilości punktów.

Pozdrawiam
rbk

Dawid

  • Gość
Zamykanie wątków przez moderatorów.
« Odpowiedź #2 dnia: Października 09, 2009, 14:29:28 »
Cytat: "rbk"
Może, dostał takie przyzwolenie od Administratora (ówcześnie zapytał, czy taka forma może być), by informować w poście o jego zamknięciu i ewentualnym "odblokowaniu".
Jeżeli komuś to TAK BARDZO przeszkadza, proszę o ukrycie mojej ilości postów, w końcu robię porządki, a nie przymilam się do ilości punktów.

Pozdrawiam
rbk


Zapytałem tylko. Po prostu włączając opcję "pokaż posty od ostatniej wizyty" wchodzę w tematy licząc na ciekawe odpowiedzi, a nie posty informujące o zamknięciu danego tematu. Przez to w dziale również tworzy się "syf", bo zamykane tematy są wyżej od otwartych, aktualnych. Jeśli uraziłem dumę nowego moderatora, to przepraszam ;)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Zamykanie wątków przez moderatorów.
« Odpowiedź #3 dnia: Października 09, 2009, 14:48:09 »
Już jest to naprawione - zamkniete wątki będą spadać na dół. A i będą zamykane te, które są tylko jednostkowym, pojedynczym problemem.

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy