Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 441396 razy)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #345 dnia: Listopada 06, 2010, 17:13:31 »
24Mb godzina 17:15


Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #346 dnia: Listopada 06, 2010, 17:34:36 »
Proszę o wklejanie speedtestów do tego tematu:

http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=6805

Dziękuję

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #347 dnia: Listopada 07, 2010, 21:52:09 »
nie wiem czy tu mam pisać czy w jakimś innym dziale ale jak coś to prosze o przeniesienie, mianowicie mam pytanie czy ktoś z was wie jak skonfigurować dlink'a dir 300 by poszlo przez niego tv?bo chce zmienić ten co oni dali (dir 100) własnie na dir 300, ale nie wiem jak go skonfigurowac?!

zonk87

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #348 dnia: Listopada 07, 2010, 22:16:28 »
Zadzwoń do technicznego to zrobią jak trzeba nawet na odległość.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #349 dnia: Listopada 07, 2010, 22:19:31 »
ale chciałbym jezeli to jest możliwe sam móc to robić by za każdym razem nie musieć dzwonić. da tak rade?

zonk87

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #350 dnia: Listopada 07, 2010, 23:38:04 »
Ja szczerze powiem że nie wiem.
Musisz sprawdzić.
Zadzwoń do Łośpola i zapytaj się czy twój może być.
Z tego co mi wiadomo oni to robią w 2 minuty.
Z gotowca.
W twoim przypadku chyba nie będą robić problemów.

Sądząc po modelu to jest to nowszy lub wyższy model.
Sprawdź instrukcje jak masz i zobacz czy z poziomu przeglądarki lub programu da się go konfigurować. Reszta nie powinna sprawiać problemów.

zonk87

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #351 dnia: Listopada 08, 2010, 09:45:01 »
Cytat: "Dr.Kafar"
trochę kultury - mam nadzieje, że nie muszę pisać o co chodzi.


Wiem, wiem.

Skoro Espol tego nie zrobi to trzeba sobie jakoś radzić.
Musisz poszukać swojego modelu na forach z tego typu urządzeniami i zobaczyć czy ktoś już miał taki problem.

Wejdź na strone producenta może tam znajdziesz potrzebne informacje.

zyczliwy

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #352 dnia: Listopada 08, 2010, 10:48:34 »
1.nie ma takiego oprogramowania coby z dira 300 zrobić cpe a jak już sie to uda możesz pożegnać się z funkcją internetu bezprzewodowego i stabilnością działania usług...

2.zonk87 ja prosiłbym cobyś nie wypowiadał się na temat na który sam piszesz że nie wiesz. Bo jak dla mnie to wygląda na nabijanie sobie liczby napisanych postów. A przy okazji obrażanie ludzi pracujących w Espolu jest naprawdę na niskim poziomie i nic nie wnosi do tematu tego forum....

3. Upload w Espolu nie jest równy połowie download, 30Mb ma w uploadzie 5M Ale dokładnie trzeba dopytać na Piaskowej 40. Jak ktoś chce mieć łacze symetryczne to musi sie zgłosic do firmy, złozyć zapytanie  i tam po konsultacji z technikami dostanie wycenę co za ile.

4.Ubiegając następne pytania: brak usług na ulicy Wróblewskiego i Siedlecka który wystąpił z piątku na sobotę spowodowany był kradzieżą i pocięciem kabli światłowodowych na ulicy Wroblewskiego. Kable zostały wyrwane z instalacji ziemnej razem z zabezpieczającymi je rurami. Naprawa trwała od godziny 7 rano w sobotę do 4 rano w niedziele, kiedy ostatni z bloków otrzymał sygnał. To tak w temacie tych łosiów i niekompetentnych ludzi z Espolu którzy siedzą w deszczu i mrozie 20 godzin poświęcając  czas który chcieli spędzić z rodzinami. Ciekawe co lariksi robiła w sobotę i niedziele? A tak poza tematem to lariksi to mężczyzna czy kobieta bo co post to inna forma osobowa...To jest pytanie retoryczne --- nie chce tego wiedzieć. Ludzie opanujcie się! Po co ta agresja? Espolowski chłopiec na posyłki...Przecież to jest brak szacunku do ludzi...

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #353 dnia: Listopada 08, 2010, 11:33:43 »
co do lariksi to jak by za każdą złą opinie o espolu dostawała 1zł to pewnie juz by była bardzo bogata.

tak jak mówi Dr.Kafar możesz dać jakieś info na forum albo pw czy coś się szykuję, bo zaraz mi też się umowa kończy:P interesuje mnie upload minimum 10mb, żeby serwerek jako tako śmigał ;]

zonk87

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #354 dnia: Listopada 08, 2010, 11:56:08 »
Cytat: "zyczliwy"
1.nie ma takiego oprogramowania coby z dira 300 zrobić cpe a jak już sie to uda możesz pożegnać się z funkcją internetu bezprzewodowego i stabilnością działania usług...


Jeśli nie ma to trudno...

2.zonk87 ja prosiłbym cobyś nie wypowiadał się na temat na który sam piszesz że nie wiesz. Bo jak dla mnie to wygląda na nabijanie sobie liczby napisanych postów. A przy okazji obrażanie ludzi pracujących w Espolu jest naprawdę na niskim poziomie i nic nie wnosi do tematu tego forum....

A co ciebie w oczka kole?
Nie nabijam postów bo bym pisał wszędzie. Może sam nabijasz.
Może sam wnosisz coś nowego? Hmmm? Ciekawe.
Jeśli chcesz mnie obrazić to troche tobie nie wyszło.

Cytat: "zyczliwy"
4.Ubiegając następne pytania: brak usług na ulicy Wróblewskiego i Siedlecka który wystąpił z piątku na sobotę spowodowany był kradzieżą i pocięciem kabli światłowodowych na ulicy Wroblewskiego. Kable zostały wyrwane z instalacji ziemnej razem z zabezpieczającymi je rurami. Naprawa trwała od godziny 7 rano w sobotę do 4 rano w niedziele, kiedy ostatni z bloków otrzymał sygnał. To tak w temacie tych łosiów i niekompetentnych ludzi z Espolu którzy siedzą w deszczu i mrozie 20 godzin poświęcając czas który chcieli spędzić z rodzinami. Ciekawe co lariksi robiła w sobotę i niedziele? A tak poza tematem to lariksi to mężczyzna czy kobieta bo co post to inna forma osobowa...To jest pytanie retoryczne --- nie chce tego wiedzieć. Ludzie opanujcie się! Po co ta agresja? Espolowski chłopiec na posyłki...Przecież to jest brak szacunku do ludzi...


Widać kto jest z firmy...
Rozumiem że obrazić kogoś naprawde próbujesz ale niestety mam swoje zdanie na temat Espola i mnie nie interesuje to że mogli siedzieć w domu.
Też mogę tak powiedzieć.
A jak lina wysokiego napięcia będzie przerwana to mamy czekać aż do poniedziałku?
Brednie totalne.

Ale dzięki za info mimo że nie w tym temacie.

I nie obraź się ale gdyby wszystko w tej firmie było tak jak na papierku to nikt by nie narzekał.
Są niestety rejony gdzie Espol nawala często.

Pozdrawiam

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #355 dnia: Listopada 08, 2010, 12:08:05 »
A ja mam taki problem , że od tygodnia w godzinach od 19.30 do 23.00 nie mam internetu :( czy ktoś mi kradnie czy jak? sieć mam zablokowaną nie wiem jak to możliwe czy ktoś ma jakiś pomysł ??
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #356 dnia: Listopada 08, 2010, 14:30:51 »
Miałem swego czasu podobny problem. Codziennie koło 20 net z 6Mbps zmieniał się na ledwo 1Mbps. Dzwoniłem, zgłaszałem kilka razy. Nie pamiętam w sumie czy się tym jakoś zajęli, u mnie nic nie robili jedynie monitorowali sytuację przez telefon i rzeczywiście były znaczne spadki transferu. Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy więc pewnie coś u siebie naprawili.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

zyczliwy

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #357 dnia: Listopada 08, 2010, 15:17:53 »
Cytat: "Nataleczka"
A ja mam taki problem , że od tygodnia w godzinach od 19.30 do 23.00 nie mam internetu :( czy ktoś mi kradnie czy jak? sieć mam zablokowaną nie wiem jak to możliwe czy ktoś ma jakiś pomysł ??


zgłoszenie na Piaskowa 40, bez adresu nic nie sprawdzimy....jak jest router to spróbować go wypiąć na te godziny i wpiąć komputer bezpośrednio do kabla bo może kanał radiowy na którym działa router jest w tych godzinach zaszumiony przez inne urządzenie radiowe....

zonk87, nie będę z Tobą dyskutował bo nie widzę takiej potrzeby i z zasady nie biorę udziału w pyskówkach bo szkoda mi życia, radzę  więcej luzu i się tak nie spinać a wszystkim będzie się lepiej żyło...

Co do tego że pracuje dla firmy to jak najbardziej i jakoś tego nie staram się ukrywać bo po co?...Też uważam że w firmie nie wszystko jest jak na papierku ale myślę że pisanie tego na forum w stylu obraźliwym nie zmieni sytuacji...
Nie tworze też sobie dodatkowych kont coby mieć stado popleczników i klakierów a mam dostęp do sporej liczby adresów ip z publicznej puli więc nawet administrator nie doszedłby że ja to nie ja. A na tym forum jest kilka osób które to robi i jest to porażające. Jak ktoś nie wierzy to możemy zrobić mały pokaz coby ludzie sobie uświadomili że fora internetowe są wielokrotnie manipulowane.

Koniec offtopu i pokazywania mięśni wracam do tematu. Kabel światłowodowy został ciachnięty przy okazji kradzieży kabla miedzianego TPSA ze studni tepsy znajdującej się kawałek dalej. Panowie prawdopodobnie sie pomylili...


Co do tematu promocji i szykowanych promocji to ja reklamy nie uprawiam. I nie zachwalam. Bo zaraz się tu na mnie rzucą że gdzieś jest lepiej i wspanialej. Temat forum jest raczej techniczny i ma służyć tym którzy nie mogą sobie z czymś technicznym poradzić. I tego się trzymam. Mogę najwyżej zrobić wklejkę na stronę espola jakby się coś miało pojawić.

zonk87

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #358 dnia: Listopada 08, 2010, 15:52:57 »
Cytat: "zyczliwy"
zonk87, nie będę z Tobą dyskutował bo nie widzę takiej potrzeby i z zasady nie biorę udziału w pyskówkach bo szkoda mi życia, radzę więcej luzu i się tak nie spinać a wszystkim będzie się lepiej żyło...


Więc po co kłapiesz że ktoś posty nabija?
Ten luz polecam, bo ani ja nie zamierzam się kłócić.
Więc nie docinaj bez powodów.

Tepsa już dzień przed w nocy grzebała w swojej studzience.
Następnego dnia zaś Espol.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #359 dnia: Listopada 08, 2010, 15:53:13 »
nie znam sie za bardzo ale z tego co mi napisaliście to widze że raczej sie mylicie. w opisie dlinka dir 300 jest podane że może służyć też do rozdzielania sygnału w kablówkach na internet i tv, a po drugie, gdy podłączyłem dir 300 zamiast  dir 100 net śmigał bez problemu i wifi też. Wiec to nie jest chyba tak jak piszesz Zyczliwy. Pozostaje mi tylko dowiedzieć sie u źródła. dziekuje za porady