Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 441731 razy)

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #255 dnia: Września 16, 2010, 11:57:19 »
o co chodzi? już drugi raz wiszę na telefonie 10 minut i słyszę "przepraszamy, wszyscy nasi konsultanci są zajęci". ten numer łączy z biurem w Szczecinie, a czy wie ktoś jaki jest numer do biura w Policach?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #256 dnia: Września 16, 2010, 12:02:01 »
To jest właśnie to o czym pisałem, ja mam zawsze takie przypadki, że czekam po....... nawet nie 10, a po 30minut-50, później mnie rozłączą i znowu to samo :\

(opisywałem to już na forum)

Biuro Obsługi Klienta w Policach:
72-010 Police, ul. Piaskowa 40
    * tel. 91 333 33 33 oraz fax 91 333 33 34

to z ich strony, więc dzwonisz i może się dodzwonisz ;p

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #257 dnia: Września 16, 2010, 12:14:55 »
no właśnie, że ten numer 91 333 33 33 łączy tylko do Szczecina. Zona mi teraz powiedziała, że niedawno pytała o numer do Polic to powiedzieli w Szczecinie, że w Policach trzeba się wybrać osobiście do biura.

Offline piplo

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://www.skarb.police.pl
Espol
« Odpowiedź #258 dnia: Września 16, 2010, 13:16:00 »
Cytat: "arturrop1"
o co chodzi? już drugi raz wiszę na telefonie 10 minut i słyszę "przepraszamy, wszyscy nasi konsultanci są zajęci".


a już od samego połączenia kasiorka się nabija :) skąd ja to znam...
FREESTYLE MUSIC FOREVER ~_~


Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #259 dnia: Września 18, 2010, 18:35:31 »
w biurze Espola na Piaskowej kolejka, ludzie odchodzą z Vectry, a podobno Vectra juz wprowadza u nas cyfrową telewizję, firmy walczą o klienta, w sumie to dobrze, bo to zawsze z korzyścią dla klienta :) może będzie jeszcze lepiej i taniej...

jeszcze przydałby się w ofercie Espola program telewizji polickiej.

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #260 dnia: Września 18, 2010, 19:29:06 »
Przy 12Mb/s jaki powinien być upload w espolu ? 1/4 na p2p czy jak to było ?

wicia21

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #261 dnia: Września 18, 2010, 20:39:17 »
Przy prędkości 12 Mb/s twój upload powinien wynosić ok 3 Mb/s. Ja sobie niedawno zmieniłem umowę w Espolu, niestety odbyło się to po bólach. Pani powiedziała ze moja poprzednia umowa była droższa o 55 GROSZY i nie mogą jej zmienić :) Powiedziałem jej, że wychodzę i nie interesują mnie jej pakiety. Po chwili dopiero kierowniczka krzyknęła do niej, żeby się nie kłóciła o te 55 gr. A ona do mnie mówi, że może ją podpisać, ale na 24 miechy. Kurcze nawet takiej opcji nie ma w ich cenniku. Powiedziałem jej że jest śmieszna mi to proponując. Mina jej zrzedła i podpisała w końcu mi umowę na 24 Mb/s od października. Obsługa jest tragiczna szczególnie ta młoda laska taka brunetka, przez cały czas zachowywała się nieprofesjonalnie i mówiła cały czas do mnie na TY jakbyśmy razem za dzieciaka w piaskownicy się bawili.

Offline Krystek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #262 dnia: Września 21, 2010, 20:28:04 »
Wie ktos kiedy będą dekodery z ESPOLa? Podpisalem umowę niecały miesiąc temu, powiedziano mi, ze sie zgłosza w ciagu miesiaca w sprawie dekoderow i nic.
Pozdrawiam, Krystian

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #263 dnia: Września 21, 2010, 21:13:26 »
Znajomym mówili, że będą w marcu ..... 2010r. Do tej pory nie ma.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #264 dnia: Września 21, 2010, 22:04:50 »
ja przedłużyłem umowę i 2 dekodery dostaje początkiem listopada, a to tylko dlatego że do listopada mam jeszcze vectre. teraz podobno nie ma już problemu z brakiem dekoderów

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #265 dnia: Września 29, 2010, 21:02:55 »
ogląda ktoś może tv na dekoderze hd? strasznie rwie mi dziś tvn. i jeszcze pytanko.
ile jest programów tv? mam dwa dekodery i jeden daje 62, a drugi 65. dzwoniłem do technika z espola parę dni temu to był zdziwiony. mówił, że się odezwą i cisza.

Krisek_244

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #266 dnia: Września 30, 2010, 10:44:12 »
z tego co ja widze to programow jest 69.

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #267 dnia: Września 30, 2010, 13:23:53 »
Wlasnie sprawdzilem,u mnie sa 62 kanaly.Co ciekawe na wykazie  ,ktory dostalem z biura   powinno byc 69.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #268 dnia: Września 30, 2010, 15:30:48 »
Mam pytanko.

Ponoć jakiś czas temu (gdzieś jak wprowadzali nowy cennik) Espol do telewizji dawał jakieś nowe dekodery, które ponoć działają lepiej niż te co dawali na początku. Ma ktoś może te nowe ? Jeśli tak to czy rzeczywiście działają dobrze i nie tną?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #269 dnia: Września 30, 2010, 18:11:58 »
mam chyba te nowe, w białym kolorze, nazywają się ZyXEL (pisownia oryginalna), ale ciężko mi powiedzieć jak działają w porównaniu do poprzednich, bo takowych nie miałem. wczoraj wieczorem na tvn strasznie cięło, głos był stabilny, ale obraz zatrzymywał się i rwał jak cholera (co chwilę stopklatka). sprawdziłem drugi dekoder, w drugim pokoju i to samo. no i  zrobiłem taki numer - mam router (mój) i tzw rozdzielacz (z Espola, wygląda dokładnie jak mój router ale nie ma antenki  :) ) i odłączyłem im na chwilę zasilanie, podłaczyłem z powrotem i poszło. przestało rwać. "na wspólnej" oglądnąłem. i jestem w kropce. czy to przypadek i sygnał się akurat w tym momencie poprawił, czy to wina routera, albo może rozdzielacza. dla mnie to już wyższa technika. jak zbadać sprzęt pod kątem sprawności czy wydajności to nie mam pojęcia. będę znów eksperymentował jak zacznie rwać.