Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 441760 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #735 dnia: Września 21, 2011, 13:05:14 »
Kup Pan sobie inną TV niż Espol, chociaż będziesz miał HD i mnóstwo programów :]
Co do  telefonu, weź Pan freeconet, zaoszczędzisz.
Co do internetu, wiesz jak jest :]

Mnie ciekawi jak będzie na mistrzostwach, czy łącza wytrzymają, czy znowu będzie stop klatka :\

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #736 dnia: Września 21, 2011, 15:19:30 »
Cytat: "rbk"
Kup Pan sobie inną TV niż Espol, chociaż będziesz miał HD i mnóstwo programów :]
Co do  telefonu, weź Pan freeconet, zaoszczędzisz.
Co do internetu, wiesz jak jest :]

Mnie ciekawi jak będzie na mistrzostwach, czy łącza wytrzymają, czy znowu będzie stop klatka :\


HD mi nie potrzebne mnostwo programow tez nie, glownym zalozeniem jest obnizka kosztow. Moje pytanie to po prostu czy to dziala bez problemow, nie chodzi mi teraz kwestie minut, ilosci programow czy innych tego typu parametrow.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #737 dnia: Września 21, 2011, 15:54:03 »
Powinienem odpowiedzieć, że musi działać, ale w ich przypadku, zależy gdzie mieszkasz.

jacewluk

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #738 dnia: Września 21, 2011, 15:55:42 »
Opisze cos innego,2 tyg temu podpisywalem nowa umowe z espolem bo stara juz mi sie konczy to z tego tytulu ze zmieniam umowe musze zaplacic 50 zl sprawa druga to pierwsze 3 miesiace rachunek po zlotowce tak ale tylko dla nowych klientow je ze u nich siedze od lat 14 lat czy jakos tak nie mam z tego tytulu nic nowy klient jest doceniany a stary jak ja nie ma nic i jeszcze 50 zl musi zaplacic za zmiane umowy PORAZKA Espol juz sie chyba nachapal....  :<  :<  :< za 2 lata 3 miesiace przed koncem umowy zloze wypowiedzenie 3 miesieczne zerwe umowe i podpisze nowa moze sie na jakas promocje wtedy zalapie takie cos ma sens wtedy ha ha ha :lol2:

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #739 dnia: Września 21, 2011, 15:56:32 »
Mam pakiet net(12mb)+tv,co do neta 100% zadowolenia.Jezeli chodzi o tv,totalna porazka ,mam juz drugi dekoder(kazdy innej firmy)co chwila sie zawiesza.Przychodzi weekend zawiesza sie jeszcze czesciej.pilot reaguje z opoznieniem .Czekam wlasnie na technikow(pewnie kolejna wymiana dekodera)i zapewnienie,ze ten podola:)Czekam z utesknieniem na koniec umowy i by,by Espol:)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Espol
« Odpowiedź #740 dnia: Września 21, 2011, 17:13:13 »
Nie wiecie na jak długo podpisuje się umowę, przy promocji "Rewolucyjna"? (dot. neta).

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #741 dnia: Września 21, 2011, 21:57:14 »
Cytat: "jacewluk"
Opisze cos innego,2 tyg temu podpisywalem nowa umowe z espolem bo stara juz mi sie konczy to z tego tytulu ze zmieniam umowe musze zaplacic 50 zl sprawa druga to pierwsze 3 miesiace rachunek po zlotowce tak ale tylko dla nowych klientow je ze u nich siedze od lat 14 lat czy jakos tak nie mam z tego tytulu nic nowy klient jest doceniany a stary jak ja nie ma nic i jeszcze 50 zl musi zaplacic za zmiane umowy PORAZKA Espol juz sie chyba nachapal....  :<  :<  :< za 2 lata 3 miesiace przed koncem umowy zloze wypowiedzenie 3 miesieczne zerwe umowe i podpisze nowa moze sie na jakas promocje wtedy zalapie takie cos ma sens wtedy ha ha ha :lol2:


Sprawdź w umowie którą podpisałeś czy masz trzy miesiące za 1 zł. Ja w lipcu podpisałem kolejną umowę i mam 3 x 1 zł + 50 zł aktywacja.

MiSieeQ

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #742 dnia: Września 22, 2011, 00:41:47 »
Cytat: "parian"
Nie wiecie na jak długo podpisuje się umowę, przy promocji "Rewolucyjna"? (dot. neta).


z tego


http://www.espol.com.pl/pub/uploaddocs/regulamin_promocji_rewolucyjna_13072011_-_nowi_klienci.pdf


(§ 2 ust. 2 - Czas trwania umowy [...] zostaje zmieniony na okres 24 pełnych miesięcy licząc od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do niniejszej Promocji według nowej zawartej z Operatorem umowy.)

wynika, ze niestety na 2 lata + jeszcze jeden miesiac nawet ;/

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Espol
« Odpowiedź #743 dnia: Września 22, 2011, 10:11:25 »
Dzięki za info, zostaję w takim razie przy starym transferze  :(

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #744 dnia: Września 22, 2011, 12:10:24 »
Nic za darmo, niestety :-)
Ciekawe kiedy "wszyscy" odejdą od umów x-letnich.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Espol
« Odpowiedź #745 dnia: Września 22, 2011, 13:41:07 »
W lato była promocja na czas nieokreślony, ale dzięki odpowiedniej dezinformacji się nie załapałem.

Offline witex84

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #746 dnia: Października 11, 2011, 13:48:19 »
Mam taki problem.
Wpisuję w "Torrentz search" jakikolwiek tytuł, trochę pomuli i wyskakuje że nie można połączyć z serwerem. To odłączam espol podpinam blueconnect, powtarzam wyszukiwanie i wszystko działa.
Dodam że tylko szukanie torrentów nie działa mi przez espol, reszta śmiga jak trzeba.
Oni coś blokują czy raczej u mnie jest coś nie halo?
Od kilku dni tak się porobiło

Offline witex84

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #747 dnia: Października 20, 2011, 12:42:09 »
Jak teraz płacicie za ESPOL?
Faktur nie przysyłają ani papierkowych ani elektronicznych.
Jaki tyt płatności?

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Espol
« Odpowiedź #748 dnia: Października 20, 2011, 13:51:11 »
Jak wejdziesz na swoje konto ( http://www.espol.com.pl/showpage.php?pageID=51 ) to znajdziesz potrzebne dane.

Krisek_244

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #749 dnia: Listopada 09, 2011, 19:57:23 »
Witam! mam pytanko czy u was rowniez zanikl kanal National Geographic? umowa mi sie teraz konczy w listopadzie,mam paczke internet i tv. z mila checia zrezygnowal bym z telewizji, ma ktos vectre tv? jak tam z programami szczegolnie hd sa dodatkowo platne jak TU? zal mi brac znow tvEspol na rok, bo to zenada...