Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 441908 razy)

Krisek_244

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #435 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:13:58 »
przyjazni DZIALA

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #436 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:16:24 »
ja teraz też mam, chwilowo ale za chwilę pewnie znów mieć nie będę przez godzine jak nie więcej. kurcze od jakiegoś czasu same problemy z tym espolem :| całe szczęście niedługo kończy mi się umowa.
“imperfections make you more beautiful”

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #437 dnia: Grudnia 28, 2010, 13:26:19 »
Wszyscy odbiorcy Espol otrzymali na pewno ostatnio informację listowną o tym, że w związku z podniesieniem stawki VAT Espol zmuszony jest "uaktualnić" (czyt. podnieść) równocześnie kwotę miesięcznego abonamentu.
Kilka akapitów poniżej pada też stwierdzenie, że w trosce o wycinanie lasów firma rezygnuje w 2011 roku z wystawiania faktur papierowych. Oczywiście koszty zaoszczędzone na papierze, druku i dostarczaniu blankietów do skrzynek nie mają już odzwierciedlenia w "uaktualnieniu" w dół kosztów abonamentu.
ZŁOTÓWY!!!
PS Z tym wycinaniem lasów jest tak jak z globalnym oziębieniem... sorry ociepleniem.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #438 dnia: Grudnia 28, 2010, 13:38:24 »
Czy to, że zmienia się stawka VAT, czyli część regulaminu, nie da się wypowiedzieć Espolowi umowy?

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #439 dnia: Grudnia 28, 2010, 14:04:34 »
Chyba już nie.
Na stronie Espol nawet zamieścili takie info:

http://www.espol.com.pl/showpage.php?pageID=94

co by ludziska nie zrywali umów.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 28, 2010, 14:10:44 »
Cytat: "rbk"
Czy to, że zmienia się stawka VAT, czyli część regulaminu, nie da się wypowiedzieć Espolowi umowy?


Planowane podwyższenie stawki podatku VAT, a ceny usług telekomunikacyjnych
 
Zmiana cen usług telekomunikacyjnych związana z planowaną podwyżką stawki podatku VAT nie daje abonentowi podstaw do rozwiązania umowy z operatorem bez konieczności zwrotu przyznanej ulgi.
W związku z dzisiejszym artykułem w Rzeczpospolitej „Wyższy VAT ułatwi zmianę operatora?" Prezes UKE informuje, że planowana podwyżka stawek podatku od towarów i usług (VAT), która obejmie również usługi telekomunikacyjne, powodująca wzrost ich cen brutto, nie daje abonentowi podstaw do rozwiązania umowy z operatorem bez konieczności zwrotu przyznanej ulgi.
Zgodnie z przepisami ustawy Prawo telekomunikacyjne, w przypadku zmian cen za usługi telekomunikacyjne, abonent musi zostać poinformowany przez swojego dostawcę usług:
■o treści każdej zmiany cennika,
■w przypadku podwyżki cen, o przysługującym mu prawie do wypowiedzenia umowy bez konieczności zwrotu przyznanej mu ulgi.
Jednakże abonent nie może skorzystać z prawa do wypowiedzenia umowy bez konieczności zwrotu ulgi, jeżeli podwyżka cen wynika ze zmiany przepisów prawa, tak jak to by miało miejsce w przypadku podwyżki stawki podatku VAT na usługi telekomunikacyjne. Tym samym, abonent wypowiadając umowę przed terminem, w związku z podwyżką cen spowodowaną wzrostem stawek VAT, będzie musiał zwrócić swojemu dostawcy usług wartość wcześniej przyznanej mu ulgi w wysokości pomniejszonej o proporcjonalną jej część za okres od dnia zawarcia do dnia rozwiązania umowy.

Źródło: http://www.cik.uke.gov.pl/index.php?option=com_content&view=section&id=8&Itemid=81

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 29, 2010, 10:24:53 »
Padl espol czy to znow u mnie cos?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

lariksi

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 29, 2010, 10:37:54 »
ampio działa, co z espolem?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 29, 2010, 10:42:25 »
Już działa, widocznie znów mój router coś pieprzy.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 29, 2010, 10:44:32 »
W Espolu przez jakiś czas miałem problem z wejściem na www. Gadu działało bez problemu. Więc to KrP nie tylko u Ciebie.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 29, 2010, 12:23:06 »
DNS off :P

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #446 dnia: Grudnia 29, 2010, 13:44:42 »
Moja  przygoda z  espolem  trwała jakieś   3 miesiące. Dziś  dekodery zostały  odłączone, i  na ogień poszła Vectra.  Espola  jako TV nie polecam i  nie wnikam czy to wina  wadliwych dekoderów,  czy usług  świadczonych przez  tą firmę. Wiem, że jakość  tych usług  była więcej  niż niezadowalająca co za skutkowało rozstaniem świątecznym. Zobaczymy jak kolejna  firma się sprawdzi
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #447 dnia: Grudnia 29, 2010, 14:38:13 »
Jeśli macie czasem problem z wejściem na strony www a inne usługi działają prawidłowo polecam ustawić sobie openDNS. http://pl.wikipedia.org/wiki/OpenDNS

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #448 dnia: Grudnia 29, 2010, 18:40:39 »
Cytat: "Zając23"
Moja  przygoda z  espolem  trwała jakieś   3 miesiące. Dziś  dekodery zostały  odłączone, i  na ogień poszła Vectra.  Espola  jako TV nie polecam i  nie wnikam czy to wina  wadliwych dekoderów,  czy usług  świadczonych przez  tą firmę. Wiem, że jakość  tych usług  była więcej  niż niezadowalająca co za skutkowało rozstaniem świątecznym. Zobaczymy jak kolejna  firma się sprawdzi
                                                                                        Jak kolego zdołałeś rozwiązać umowę z Espolem?

Krisek_244

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #449 dnia: Grudnia 30, 2010, 17:19:12 »
programy brakujace mogli by dodac, o tym nic nie mowia tylko Kasa Kasa Kasa!!!!