Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] F1 Kubica  (Przeczytany 36858 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 29, 2010, 22:52:32 »
No i po dużym szczęściu i nieszczęściu 3 miejsce dla Roberta Kubicy, pogratulować.

Zespół Renault na kolejnej Grand Prix nie zamontuje w swoim bolidzie "kanału F". Wcześniej podobną decyzję zapowiedział team McLarena, pomysłodawca systemu "F-duct" w bolidach F1.

http://sport.onet.pl/f1/renault-rezygnuje-z-kanalu-f,1,3575328,wiadomosc.html

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #31 dnia: Września 11, 2010, 14:28:58 »
http://www.formula1.com/live_timing/live_timing_popup.html

Wystarczy się zarejestrować, potem można śledzić czasy wyświetlane zespołom w pit lane, najlepsze jest to, że podawane czasy są szybciej wyświetlane niż w telewizji. Polecam dla fanów F1.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 08, 2010, 00:19:52 »
Robert skończył właśnie 26 lat, ma talent i osiągnie to czego chce. Dziś "rodacy" go olali. Nigdzie, prócz lakonicznych wtrąceń na forach, nie zauważyłem oficjalnych wiadomości z życzeniami. Pewnie, jak zacznie wygrywać, to będzie głośno, nawet wtedy, gdy puści bąka. To, że nie jeździ jeszcze pod włoską flagą świadczy o Jego prawdziwym patriotyzmie, za to Go cenię. Robert, Wszystkiego Naj!

Offline RPDA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 08, 2010, 10:34:01 »
Jak donoszą media, od przyszłego sezonu R. Kubica będzie jeździć w nowej stajni. Dziś oficjalnie dojdzie do połączenia teamu Renault z Lotusem, nowa stajnia będzie startować pod szyldem Lotus-Renault GP.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 06, 2011, 15:33:23 »
Niech się Robert trzyma, wraca do zdrowia i za kierownicę.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 06, 2011, 16:17:21 »
Ja również trzymam kciuki, podobno nie jest tragicznie, postaram się dowiedzieć czegoś więcej swoimi drogami i jak będę wiedział coś konkretnego, to dam znać.

staryczlek

  • Gość
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 06, 2011, 16:36:51 »
Sam Robert jest na drodze do swojej naprawdę mocnej kariery, ma najlepsze autko jakie miał do tej pory; i mam nadzieję że szybko wyjdzie ze szpitala i ukończy rekonwalescencję.
Informacje są zmienne ale sądzę że to co serwuje Team Lotus rokuje pozytywnie.Plus facet ma mocny charakter i determinację na sukces....

Pomijając wszystkie za i ..przeciw ; uważam że nie powinien startować w \rajdach  będąc nr uno teamu Lotus ; pracuje dla niego spora ilośc wysokiej klasy specjalistów( conajmnie 100.....) , logistyka,technika, laboratoria ;   i idą za tym naprawdę DUZE pieniądze.. jest to nieodpowiedzialne ; i stanowi zbyt wielkie ryzyko dla całego programu F1 /Lotus a tym  samym dla kariery Roberta .Juz kiedyś były dyskusje czy otrzyma zgode na takie starty w nowych kontraktach... a jeśli   była takowa to teraz moze to się odmienić...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 06, 2011, 16:53:56 »
Jak wiecie Robert jest "składany", mam info z bezpośredniego otoczenia Roberta, że będzie ok. Media za bardzo ubarwiają. Kiedy wróci do ścigania, tego niestety nie wiadomo. Będzie dobrze.

Bizon

  • Gość
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 07, 2011, 21:27:39 »
Cytat: "speedbax"
mam info z bezpośredniego otoczenia Roberta, że będzie ok.



 o_O  :lol2:  :ass:
styka mi ten komentarz  :*
  wystarczy wejść  na F1 forum i masz info z bezpośredniego otoczenia Roberta  :devil:

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 07, 2011, 21:59:21 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hermann_Maier

W kazdym razie to jest dobry przyklad ze wrocic do sportu na 100% mozna

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 07, 2011, 22:16:34 »
Cytat: "Bizon"
o_O :lol2: :ass:
styka mi ten komentarz :*


Nie będę tego komentował, jestem szczęśliwy, że wczoraj około godziny 17 dostałem info, nieważne od kogo, bo nie będę się prostacko chwalił znajomościami, że Robert wyjdzie z tego z wielkimi szansami na normalne funkcjonowanie. Nie skomentuję tutaj faktów o amputacji dłoni, które były rozdmuchiwane bez jakiegokolwiek pojęcia o rzeczywistym stanie rzeczy.

Cytat: "Bizon"
wystarczy wejść na F1 forum i masz info z bezpośredniego otoczenia Roberta :devil:


Coś Ci powiem mądralo, na tym forum piszą ludzie, którym wydaję się, że są znajomymi Roberta i od dzisiaj w prymitywny sposób licytują się w tematach: kto pierwszy dowiedział się o tym wypadku, kto i gdzie ma występować w mediach i jakie ma do tego prawo, kogo bardziej lubił Robert. Poziom piaskownicy i rzygać mi się chce, jak to czytam. Życzę Robertowi i Jego rodzinie szybkiego powrotu do normalności, o osiągnięciu celów nie będę wspominał, bo to za bardzo duży ból w tej sytuacji. Jestem szczęśliwy, że Robert żyje. Jak napisałem wcześniej: Będzie dobrze.

kinia

  • Gość
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 08, 2011, 06:23:33 »
To skoro Speedbax rzygać Ci się che to po co czytasz te forum???Jasne nie będę się chwalił że znam ważnych ludzi heheehee ale Wam drodzy forumowicze o tym fakcie napiszę  :rotfl: Dawno się tak nie ubawiłam :jupi:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 08, 2011, 08:23:45 »
Cytat: "kinia"
To skoro Speedbax rzygać Ci się che to po co czytasz te forum???Jasne nie będę się chwalił że znam ważnych ludzi heheehee ale Wam drodzy forumowicze o tym fakcie napiszę :rotfl: Dawno się tak nie ubawiłam :jupi:


Moja wypowiedź nie dotyczyła tego forum, chodziło mi o coś zupełnie innego, gdzie ja napisałem, że znam ważnych ludzi? Czytaj uważniej, na inne zaczepki nie będę odpowiadał.

staryczlek

  • Gość
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 08, 2011, 11:35:20 »
hmmm ale mi sie wydaje że dyskusja i wypowiedz zmierzają w zupełnie dziwnym kierunku / odczucia osobiste  uczestników forum pomińmy  bo to tylko indywidualne opcje/

- jednak sorry Speedbax że się wcinam ale chyba Ty żłe zapamiętałeś swoje słowa z ostatniego posta ; na ktore zwróciła uwage Kinia; .....te te ..o " rzyganiu .." powiedzmy - kontekst Twojej wypowiedzi jest jasny- odnoszą sie one do uczestników forum/ zatem nie mieszaj wody we wiadeku bo to nie ta metoda. Można było inaczej wybrnąć z tego niefortunnego Twego ( mam nadzieję lapsusa...)
i..tyle.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] F1 Kubica
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 08, 2011, 11:56:45 »
Moze i moj lapsus niech bedzie, zle mnie zrozumiano, nie ciagnijmy juz tej dyskusji. Zyczmy Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia.