Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zmiana skryptu forum  (Przeczytany 8889 razy)

Vipek007

  • Gość
Zmiana skryptu forum
« dnia: Września 18, 2009, 20:51:27 »
Witam. Jak w temacie. Przydałoby się odświeżenie forum na nowsze, a ostatnio mam do czynienia z phpBB3 i myślę, że jest godnym zastępcom. Jest opcja przeniesienia forum - aktualizacja skryptu zachowując wszystkie dane. O wiele więcej opcji zarządzania zezwoleniami użytkownika, dobry wygląd, ogółem super. Decyzja należy do Was, choć ten skrypt nie jest stary, jednak przydałoby się coś nowego. ;) Pozdro.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zmiana skryptu forum
« Odpowiedź #1 dnia: Października 01, 2009, 23:26:37 »
Pomysł dość kontrowersyjny pewnie dla większości, ale dobrowolny, bez zmuszania.
Skrypt niestety sporo kosztuje, ale by poprawił działanie forum.
Pytanie, czy jest ktoś w stanie dobrowolnie wpłacić X złotych na forum?

Tutaj skrypt i jego cena:

Skrypt

Jako pierwszy chętny zgłoszę się ja, najwyżej nie zjem przepysznych pasztecików z przesmacznym mięsem w tym miesiącu  ;)

Piszcie co o tym sądzicie,  bez owijania, każda złotówka się przyda ;)

Vipek007

  • Gość
Zmiana skryptu forum
« Odpowiedź #2 dnia: Października 01, 2009, 23:56:39 »
Czy ja pisałem coś o IP.Board? Mowa o aktualizacji phpBB2 by przemo do wersji oryginalnej phpBB3 bez utraty jakichkolwiek danych.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zmiana skryptu forum
« Odpowiedź #3 dnia: Października 02, 2009, 00:07:57 »
Cytat: "Vipek007"
Czy ja pisałem coś o IP.Board? Mowa o aktualizacji phpBB2 by przemo do wersji oryginalnej phpBB3 bez utraty jakichkolwiek danych.


Podpisałem się kolejnym "tematem" w Twoim poście, by nie zaśmiecać forum ;)

Vipek007

  • Gość
Zmiana skryptu forum
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 28, 2010, 13:05:21 »
Wciąż czekamy na jakąś praktyczną zmianę forum, bo widzę, że administratorzy forum są bardzo przywiązani do bardzo starego "phpBB2 mod. by Przemo".

Chyba największą zmianą jaką zrobiliście to zwiększenie wydajności wyłapywania błędów ortograficznych, a forum nadal jest pełne dziur i aż czeka na atak botów czy hakera. Może by tak moderatorzy zajęli się normalną moderacją działu, a administracja by zajęła się obsługą techniczną forum? Jakieś plany dotyczące aktualizacji forum?

Vipek007

  • Gość
Zmiana skryptu forum
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 28, 2010, 13:19:24 »
Też mam taką nadzieję. ;)

[ Dodano: 2010-04-03, 21:06 ]
Administrator żyje?