Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Tydzień w obiektywie  (Przeczytany 8684 razy)

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Tydzień w obiektywie
« dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:39:08 »
Długo się zastanawiałem czy poruszyć ten wątek ale co tam. Mam prośbę do szanownego admina czy nie mógł by zaktualizować ramówki tydzień w obiektyiwe, ile czasu można się gapić na paskudnego babsztyla rozkraczonego jak żaba do skoku z grymasem na twarzy jak przy zatwardzeniu. Czy w Policacch naprawdę nic nie ma do pokazania co tydzień. A chociażby postępy prac z remontu ulicy Wyszyńskiego. Równo 2miesiące wisi fotka z siatkarką ,  może zmieńcie tytuł na kwartał w obiektywie i niech sobie jeszcze miesiąc wisi.
Litościiiii.

Pozdrawiam

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:58:47 »
hehe ja nawet na to nie zwracam uwagi :P

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:50:29 »
To może niech każdy proponuje jakieś zdjęcia? Dzięki temu każdy  miałby szanse na pokazanie czegoś ciekawego, a serwis wirtualnych polic stałby się bardziej interaktywny ;-)

Proponuję przenieść więc temat do działu fotografia...

Moja propozycja (niestety z zeszłego tygodnia):

Silver Cloud odwiedził Police...
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

krecik

  • Gość
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:57:19 »
A ja i owszem i też bym się ucieszyła  na nowe zdjęcie co tydzień=O)

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 27, 2009, 07:49:29 »
 Nie strzelać!!!
Zdjęcie ooochyda.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:44:49 »
Cytat: "konDonek"
Długo się zastanawiałem czy poruszyć ten wątek ale co tam. Mam prośbę do szanownego admina czy nie mógł by zaktualizować ramówki tydzień w obiektyiwe, ile czasu można się gapić na paskudnego babsztyla rozkraczonego jak żaba do skoku z grymasem na twarzy jak przy zatwardzeniu. Czy w Policacch naprawdę nic nie ma do pokazania co tydzień. A chociażby postępy prac z remontu ulicy Wyszyńskiego. Równo 2miesiące wisi fotka z siatkarką , może zmieńcie tytuł na kwartał w obiektywie i niech sobie jeszcze miesiąc wisi.
Litościiiii.


:) Zabić nie zabiję - jedynie mogę mocną walnąć się w pierś - i zapewnić że to się zmieni. Docelowo w to miejsce ma wejść GALERIA ZDJĘĆ - fotoreportaże ze wszystkich imprez w jednym miejscu aby nie trzeba było szukać w aktualnościach - stąd może brak zapału do uaktualniania tego KWARTAŁU W OBIEKTYWIE :)

Cytat: "kubapolice"
To może niech każdy proponuje jakieś zdjęcia? Dzięki temu każdy miałby szanse na pokazanie czegoś ciekawego, a serwis wirtualnych polic stałby się bardziej interaktywny ;-)


Wiele mediów korzysta z materiałów przesyłanych przez czytelników. Zastanawiałem się czy to by się przyjęło również u nas. Zwłaszcza że to "dziennikarstwo społeczne" to wolontariat.
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 27, 2009, 12:18:29 »
Taka wiadomość cieszy, miejmy nadzieję że coś z tego będzie  ;D . Myślę że takie fotki przesyłane przez forumowiczów i ich umieszczanie to też bardzo dobry pomysł.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 27, 2009, 14:11:38 »
Cytat: "admin"
Wiele mediów korzysta z materiałów przesyłanych przez czytelników. Zastanawiałem się czy to by się przyjęło również u nas. Zwłaszcza że to "dziennikarstwo społeczne" to wolontariat.

Bardzo dobry pomysł. Tylko jak by to miało wyglądać? zdjęcia chyba trzeba bedzie przesyłac do admina i dopiero on wybierze odpowiednie zdjęcie.

ktpb

  • Gość
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 27, 2009, 16:47:27 »
Najśmieszniejsze jest dla mnie to że nazwa "Tydzień w obiektywie" nie ma nic wspólnego z czasem - tydzień jako 7 dni:)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Tydzień w obiektywie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 27, 2009, 17:01:43 »
Cytat: "Piotrek"
Bardzo dobry pomysł. Tylko jak by to miało wyglądać? zdjęcia chyba trzeba bedzie przesyłac do admina i dopiero on wybierze odpowiednie zdjęcie.
Umieszczajmy na forum zdjęcia, które uważamy za słuszne, a admin niech wybiera ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.