Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Skate Park chcą zburzyć!!!  (Przeczytany 49089 razy)

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Października 12, 2009, 15:28:51 »
jak to było nowe to każdy to zachwalał no ale  niestety nasi kochani policzanie tak o to zadbali że zaraz oszpecili to sprayem  oczywiście wiecznie są tam butelki po piwskach   pełno słoneczniku koło ławek  oplute chodniki i klnąca młodzież. Zostało to oszpecone  zdewastowane tak więc może to i lepiej jak tego nie będzie ? w zamian za to jakieś boisko do tenisa ziemnego ? Widzicie chciano dobrze by mieli miejsce do ćwiczenia i jazdy a tym czasem zrobiono z tego burdel.

Piciadamn

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #61 dnia: Października 16, 2009, 08:25:40 »
Brak słów. Tak się składa że piłkarzyki przeklinają na boisku jak szewc. Posłuchaj czasem.I koniec tematu wali gnojem tu grubo.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #62 dnia: Października 16, 2009, 10:46:03 »
eh, kultura nastolatków. sam sobie wystawiasz świadectwo i dajesz argumentów drugiej stronie; chcecie być partnerami do dyskusji, czy nie?
SPZP "Skarb"

Bamba

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #63 dnia: Października 16, 2009, 11:47:28 »
yyyy .... Niech nie burza skite parka bo nie bendzie gdzie siedziec xd  :<  :<

Offline Koti

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #64 dnia: Października 16, 2009, 23:16:22 »
NI to i w końcu ja się odezwę na tym forum... Co do Skateparu wydaje mi się, że jest tam trochę lepiej niż gdy ja tam przesiadywałem ładnych parę lat temu. Co prawda pełno tam małolat wypudrowanych, słonecznika na polbruku. Sprzęt już ostro poniszczone to fakt, sam przepadam całkiem za BMX'ami ale betonowy park dla nich by był lepszy albo (miejsce na śmiech) niech wszyscy nauczą się flatland'u i będzie jakiś rozejm  :faja: Co do przeklinania, cóż takie czasy, wszyscy i wszędzie przeklinają w coraz młodszym wieku. Ktoś tam wyżej coś spray'ach napisał, więc jeżeli o mnie chodzi porządne Graffiti nie żadne tagi czy bazgroły uważam jak najbardziej na miejscu. Martwicie się o małe dzieci, ale one tam wstępu nie mają bez opiekuna dorosłego, chyba że się regulamin zmienił.
POZDRAWIAM

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #65 dnia: Października 17, 2009, 09:15:29 »
Cytat: "Piciadamn"
Brak słów. Tak się składa że piłkarzyki przeklinają na boisku jak szewc. Posłuchaj czasem.I koniec tematu wali gnojem tu grubo.


zgadza sie tyle emocji jak by nie wiadomo o co grali widac ulubionym słowem piłkarzyków jest słowo na "K"

rysiekzklanu

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #66 dnia: Października 17, 2009, 09:34:15 »
Cytat: "Koti"
NI to i w końcu ja się odezwę na tym forum... Co do Skateparu wydaje mi się, że jest tam trochę lepiej niż gdy ja tam przesiadywałem ładnych parę lat temu. Co prawda pełno tam małolat wypudrowanych, słonecznika na polbruku. Sprzęt już ostro poniszczone to fakt, sam przepadam całkiem za BMX'ami ale betonowy park dla nich by był lepszy albo (miejsce na śmiech) niech wszyscy nauczą się flatland'u i będzie jakiś rozejm  :faja: Co do przeklinania, cóż takie czasy, wszyscy i wszędzie przeklinają w coraz młodszym wieku. Ktoś tam wyżej coś spray'ach napisał, więc jeżeli o mnie chodzi porządne Graffiti nie żadne tagi czy bazgroły uważam jak najbardziej na miejscu. Martwicie się o małe dzieci, ale one tam wstępu nie mają bez opiekuna dorosłego, chyba że się regulamin zmienił.
POZDRAWIAM


Co ty masz/miałeś z Języka Polskiego?

Piciadamn

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #67 dnia: Października 18, 2009, 17:45:20 »
Cytat: "theville666"
eh, kultura nastolatków. sam sobie wystawiasz świadectwo i dajesz argumentów drugiej stronie; chcecie być partnerami do dyskusji, czy nie?



Nastolatków ?? Jak by Ciebie dissowali za to co robisz to gwarantuję że byś nie wytrzymał.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #68 dnia: Października 18, 2009, 18:57:51 »
"dissowali?" aż sobie sprawdzę o co ci chodzi..bo wygląda na to żo nie rozumiem współczesnego  języka polskiego...aha już sprawdziłem. wiesz, na respekt, pozycję w społeczeństwie trzeba sobie zasłużyć; zapracować na nią. tak samo jak w życiu jest na forum. masz cos do powiedzenia- to wyraź to. logicznie i argumentami przede wszystkim! a nie bełkotem z wtrętami angielskojęzycznymi. takim zachowaniem jak powyższe tego nie zdobędziesz. nikt nie słucha zbuntowanych dzieciaków, które krzyczą głośno, ale o niczym i rzucają bluzgami.

rozumiem że jesteś piętnowany za to co robisz w skateparku. słuchaj,  większość ludzi nie ma pretensje do tego co tam robicie, dopóki używacie go zgodnie z przeznaczeniem. denerwuje ich "otoczka". Czy jazda na desce i "otoczka" sa nierozerwalne? (jako "otoczke" rozumiem jaranie, chlanie, bluzganie itp. ) to jest właśnie wasz styl? inaczej nie można? bo co? nie cool będzie? sztywno? po dorosłemu?
SPZP "Skarb"

rysiekzklanu

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #69 dnia: Października 18, 2009, 20:11:24 »
Widziałem wczoraj parkę z deskami na plecach w sklepie zoo.Brudnymi paluchami z obgryzionymi paznokciami drażnili rybki. masakra. Połowa to pozerzy, a zawodowcy mają gdzie ćwiczyć.Krótko.ZAORAĆ ten shit

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #70 dnia: Października 18, 2009, 22:48:44 »
zaorać też nie można, bo towarzycho przeniesie się z braku  zajęcia pod bloki i na klatki schodowe. w NY przestępczość spadła jak administracja pobudowała boiska do kosza...;))
"W czasie deszczu dzieci sie nudza"
SPZP "Skarb"

Piciadamn

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #71 dnia: Października 19, 2009, 11:00:10 »
Jeżeli zaorać to tylko boiska do piłki nożnej zostawić dwa i by starczyło. A tak po za tym zniszczycie skatepark to po zamiatane... Raczej w spokoju nie będziecie mogli obejrzeć wiadomości po pod blokami zazwyczaj są fajne schodki poręcze murki ;p

Dawid

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #72 dnia: Października 20, 2009, 14:31:00 »
Boiska do kosza by się przydały, z wyregulowanymi koszami szczególnie. Zaorać boiska do piłki nożnej? Dlatego, że są używane przez ludzi w każdym wieku i większość używających wie, jak z nich korzystać?

Renowacja boisk to rzecz niezbędna - gra się z reguły w korkach, które bądź co bądź w różnych sytuacjach niszczą nawierzchnie, ale na to już nie ma wyjścia.

goldinka

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 10, 2009, 19:38:32 »
Uważam,że skate park powinien zostać,należałoby go odnowić,dać bezwzględny zakaz jazdy rowerami i powinna być wyznaczona konkretna osoba odpowiedzialna za nadzór,badz ochrona jak już wyżej wspomiano. Dla fanów bmx zrobić coś w innym miejscu,jak widać na wcześniejszym zdjęciu wystarczy plac i dużo piasku,a myślę że ci co jeżdzą chętnie sami pomogli by w wykonaniu,.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 10, 2009, 20:13:30 »
Cytat: "goldinka"
należałoby go odnowić,dać bezwzględny zakaz jazdy rowerami
Już jest zakaz, wystarczy przeczytać regulamin korzystania ze skate parku.
Cytat: "goldinka"
powinna być wyznaczona konkretna osoba odpowiedzialna za nadzór,badz ochrona jak już wyżej wspomiano
Kto za to zapłaci? Skaterzy?
Cytat: "goldinka"
Dla fanów bmx zrobić coś w innym miejscu
A dla snowboarderów zbudujmy wyciąg i stok ze sztucznym śniegiem i lotnisko dla businessmanów. Zbudujmy dla każdego to, co nam się wymarzy, a świat będzie piękniejszy. A tak na serio - są górki za ósemką.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.