Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 195872 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #255 dnia: Października 14, 2009, 00:34:54 »
Patryk - śpisz dobrze po tych złorzeczeniach? Napisałeś 4 posty - nienawidzisz mnie ile możesz. Za to, że mam inne spojrzenie od Ciebie? Z tego, co piszesz wygląda, że gdybyś mógł - pewnie byś mnie udusił. Miło mi. Przecież o to właśnie chodzi byś mnie nienawidził i to bez powodu. Jak pomyślisz - zrozumiesz. Życzę Ci wszystkiego najlepszego! Pozdrowienia!

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #256 dnia: Października 14, 2009, 00:40:16 »
Cytat: "theville666"
oczywiście ze nie. prawdopodobnie poza Rożą (no i YAKiem) nikt z "góry"  nie wie no naszych wypocinach a co dopiero czyta czy bierze pod rozwagę. ilu nas jet forumowiczów, tych aktywnych - 100? to kropla w morzu 25 tys ludzi  z prawem wyborczym w mieście...


czyli zbędne strzępienie języka? a może takie forum to tylko miejsce na wyładowanie frustracji :)

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #257 dnia: Października 14, 2009, 00:47:43 »
Nie, jest pewnym źródłem informacji i barometrem pewnych tendencji. Natomiast rzeczywiście nie ma wpływu na różne sprawy zewnętrzne. Ale pomyśl "elu" jakie nieprawdopodobne emocje targają niektórymi autorami. Tu znajdują "wrogów", "ściany", od których się odbijają, cele życiowe ("zniszczyć go, zniszczyć!") itd.
Siedzi taki frustrat przed kompem i "dowala" komu się da. Przede wszystkim uporządkowanym strukturom i staraniom. Sam niczego nie stworzył, więc chce zniszczyć rzeczy stworzone. No i pisze, jak pisze. Dlatego to forum odgrywa wielką rolę.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #258 dnia: Października 14, 2009, 00:54:42 »
...bo panuje powszechna opinia że forą są anonimowe...
SPZP "Skarb"

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #259 dnia: Października 14, 2009, 01:02:39 »
W zasadzie są. Administrator nie jest on w stanie sprawdzić czy zostały przedstawione prawdziwe dane personalne. Przecież ktoś może konsekwentnie mieć pocztę zbudowaną na fałszywych danych, potem tak samo fałszywie skonstruować konto na forum. Bez policyjnych uprawnień (IP itd.) - umarł w butach. Nie dojdziesz kto jest kto. No chyba, że ktoś jest tak dobry, że wejdzie innemu do komputera. Znam w Policach kilka osób, które to potrafią. Ale nie są to ani właściciele, ani bywalcy na tym forum.

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #260 dnia: Października 14, 2009, 01:07:40 »
Cytat: "theville666"
...bo panuje powszechna opinia że forą są anonimowe...


anonimowość ma swoje uroki, choć na dłuższą metę można popaść w schizofrenię... ale to już inny temat ... w każdym razie internet daje użytkownikom ten przywilej: anonimowość i nie ma nic złego w korzystaniu z tej możliwości. Do otwartej walki służy rzeczywistość realna :)

[ Dodano: 2009-10-14, 01:09 ]
Cytat: "yak"
Nie, jest pewnym źródłem informacji i barometrem pewnych tendencji. Natomiast rzeczywiście nie ma wpływu na różne sprawy zewnętrzne. Ale pomyśl "elu" jakie nieprawdopodobne emocje targają niektórymi autorami. Tu znajdują "wrogów", "ściany", od których się odbijają, cele życiowe ("zniszczyć go, zniszczyć!") itd.
Siedzi taki frustrat przed kompem i "dowala" komu się da. Przede wszystkim uporządkowanym strukturom i staraniom. Sam niczego nie stworzył, więc chce zniszczyć rzeczy stworzone. No i pisze, jak pisze. Dlatego to forum odgrywa wielką rolę.


czyli taka "kozetka psychoanalityka"? :) tak, zauważyłam ten jad kapiący z niektórych wypowiedzi. Wyrazy współczucia dla ich autorów

piotrus^

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #261 dnia: Października 14, 2009, 01:34:59 »
Mój typ:
Pan Ziutek co prosi o 50 groszy pod oskarem ... przynajmniej jest pewnosc ze układów politycznych nie ma;-) Wszystcy inni powazni kandydaci sa zwiazani z......... Familia K., Czarną Mafią, Ufoludkami albo sprzedaja amoniak krolestwu Tanzani

Sliwa

  • Gość
Panie Klys co Pan tak sie trzesiesz ze strachu o swoja...
« Odpowiedź #262 dnia: Października 14, 2009, 04:24:04 »
Cytat: "bolek.1920"
Panie Klys co Pan tak sie  trzesiesz ze  strachu o swoja przyszlosc? Nie do Diakuna to przykleisz si? Pan do kogos innego. Pisac Pan troche umiesz wiec na chleb zarobisz.
Masz Pan prawo - jak kazdy na tym forum do wyrazania wlasnej opinii, ale prosze nie wmawiac ludzia ze Diakun to jest jedyny kandydat.
Pan jak nikt inny wiesz najlepiej ze Diakun nie wystartuje w najblizszych wyborach, chocia? Gryf bedzie mocno o to zabiegal.
Powody Pan dobrze zna a ju? nie dlugo pozna je opinia publiczna.



Jak to dlaczego? Jak duet Pisański - Diakun (klejność nazwisk nie jest przypadkowa) straci posady TEN pan staci też dużżżżżo.

[ Dodano: 2009-10-14, 04:36 ]
Cytat: "ela"
Cytat: "theville666"
...bo panuje powszechna opinia że forą są anonimowe...


anonimowość ma swoje uroki, choć na dłuższą metę można popaść w schizofrenię... ale to już inny temat ... w każdym razie internet daje użytkownikom ten przywilej: anonimowość i nie ma nic złego w korzystaniu z tej możliwości. Do otwartej walki służy rzeczywistość realna :)


I na to właśnie uważaj, droga Elu. Twoja anonimowość kończy się w momencie gdy Admin przekaże Twoje dane np. Pani Róży

Zafrina

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #263 dnia: Października 14, 2009, 09:14:18 »
Cytat: "ela"
. Do otwartej walki służy rzeczywistość realna :)


... cóż za twórcze określenie...  :rotfl:

Cytat: "Sliwa"
I na to właśnie uważaj, droga Elu. Twoja anonimowość kończy się w momencie gdy Admin przekaże Twoje dane np. Pani Róży


Przepraszam, ale czy to już jakaś masowa obsesja?? Jak nie Pisański to Kłys. Czy na prawdę uważacie, że wszystko co złe jest winą dwóch osób? Jak tak to macie chyba o nich zbyt wygórowane zdanie - to po prostu zwykli ludzie, którzy popełniają błędy jak każdy z nas, tylko że ich błędy (z racji zajmowanego stanowiska) są mniej anonimowe (delikatnie rzecz ujmując). Oni na prawdę nie są wszechmocni. Dajcie już sobie spokój ludzie i wyładujcie swoje frustracje np. na siłowni lub basenie.

A co do Pani Róży... nie jestem jej zwolenniczką ani przeciwniczką, bo nie miałam okazji załatwiać z nią żadnych prywatnych spraw, ale z obserwacji wiem, że zawsze była nastawiona pozytywnie do interesantów a w stosunku do urzędników była surowa i wymagająca.

Pozdrawiam

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #264 dnia: Października 14, 2009, 10:45:10 »
Cytat: "theville666"
oczywiście ze nie. prawdopodobnie poza Rożą (no i YAKiem) nikt z "góry"  nie wie o naszych wypocinach a co dopiero czyta czy bierze pod rozwagę. ilu nas jet forumowiczów, tych aktywnych - 100? to kropla w morzu 25 tys ludzi  z prawem wyborczym w mieście...


Nie uważam się z człowieka "z góry" ale śledze bardzo dokładnie forum.
Kilka spraw drobnych ale uciążliwych dla mieszkańców, a zgłaszanych na tym forum zostało już załatwione. To pozytywny aspekt funkcjonowania forum.
Inny pozytywny to wielość opinii, częste i ciekawe dyskusje. Jest zatem to forum "głosem społecznym".
Jak dotąd jedyny mniej pozytywny aspekt forum to zajadłe kłótnie, często w drobnych sprawach.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #265 dnia: Października 14, 2009, 12:16:04 »
jestem pozytywnie zaskoczony. nie ironizuje. tym razem. jakbyś jeszcze mógł napisać co się udało załatwić...na dalej, dobry start do kampanii taka autoreklama ;)
SPZP "Skarb"

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #266 dnia: Października 14, 2009, 12:58:13 »
Cytat: "theville666"
jestem pozytywnie zaskoczony. nie ironizuje. tym razem. jakbyś jeszcze mógł napisać co się udało załatwić...na dalej, dobry start do kampanii taka autoreklama ;)


Proszę tego nie kojarzyć z jakimkolwiek startem kampanii.
Odniosłem się do refleksji forumowiczów zawierającej pytanie co nam daje bycie na forum. Czy nasze głosy są wysłuchane przez kogokolwiek?
Twierdzę, że opinie, spostrzeżenia i wnioski padające na tym forum są czasami realizowane w realu.
Piknik Organizacji Pozarządowych - idea powstała na tym forum.
Budowa miejsc parkingowych w kilku miejscach miasta - pomysły lokalizacji zaczerpnięte od forumowiczów.
Budowa ciagu przejść dla pieszych i progów zwalniających - j.w.
Zmiany organizacji ruchu w trakcie remontu ul. Wyszyńskiego, zmiany w rozkładach jazdy LS - j.w.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

zaski

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #267 dnia: Października 14, 2009, 19:21:55 »
ale z przejściem przy Netto dalej nic nie zrobiono podobnie jak z linią kolejową do Trzebieży pomimo szumnych zapowiedzi z kampanii.
Mamy za to nieuczęszczane chodniki do lub z nikąd na Morelowej, porośnięte nieźle chwastami (ciekawe czy siane też za gminne pieniądze :rotfl: ), z drugiej strony po co nimi chodzić jak i tak na przystanek ani do sklepu nimi nie dojdziesz, nie łączą się bowiem z żadnym chodnikiem na Piłsudskiego (no chyba że to urząd się zabezpiecza by petenci doń nie dotarli), no niby zawsze można pójść chodnikiem przez Asfaltową...
no ale jak to się mówi lepszy rydz jak nic

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #268 dnia: Października 14, 2009, 22:18:46 »
Cytat: "Zafrina"
Cytat: "ela"
. Do otwartej walki służy rzeczywistość realna :)


... cóż za twórcze określenie...  :rotfl:



co racja to racja: brzmi komicznie :D dzięki za pstryka. a serio - miał to być antonim "rzeczywistości wirtualnej" (takie określenie chyba istnieje)

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #269 dnia: Października 14, 2009, 23:28:21 »
Moim zdaniem już czas na nowego burmistrza, bo władza sprawowana zbyt długo psuje. Nowego burmistrza jednak nie będzie bo przez trzy lata nikt, żadna partia ani ugrupowanie nie zadbało o wykreowanie nowej osobowości. Duże partie jak PO czy PiS liczą tylko na logo firmowe, a to w wyborach samorządowych w naszym mieście na pewno nie wystarczy. Otwartą kwestią pozostaje to, czy taki stan wynika z konformizmu i wiary w magię nazwy partii, czy też z braku polotu i perspektywicznego myslenia. W mojej ocenie w Policach pod dużymi szyldami partii znajdują się ludzie nieprofesjonalni, którzy nie myślą perspektywicznie. Do czego to doprowadzi pokazuje przykład SLD, które w Policach nie stanowi już nawet marginesu politycznego.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"