Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196550 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #150 dnia: Września 21, 2009, 19:31:55 »
Cytat: "archanioł"
Cytat: "Wykidajło"
Moja przeglądarka czegoś nie wyświetla?

Teraz dobrze wyświetliła. Pod zakładką "władze" strona jest pusta co oznacza, że władz jeszcze nie wybrano. Póki co informacji udzielają członkowie założyciele. Sprawa jasna.

A członkowie założyciele też się nie ujawniają, bo a nuż pojawi się szansa podpięcia pod kogoś silniejszego niż kanapa Sellina. Sprawa jasna.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #151 dnia: Września 22, 2009, 08:54:15 »
Cytuj (zaznaczone)
Słuchaj no JazzCalifornia. Podaj swój adres w Stanach, bo nie wiadomo, czy tam naprawdę jesteś. Opisz - jak długo, co robisz, co osiągnąłeś, ile masz lat itp. Pouczasz. lżysz (mnie i innych), rozrabiasz, z Policami nie masz obecnie żadnego związku. Masz odwagę - napisz kim jesteś.

Panie Janku!
Nie jestem pewien czy tak naprawdę chce Pan to wiedzieć   :lol2:
To może zaboleć !   :lol2:   :lol2:

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #152 dnia: Września 22, 2009, 10:21:38 »
Mnie? Na pewno nie. A JazzCalifornię? Cóż, zobaczymy.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #153 dnia: Września 22, 2009, 11:16:21 »
Cytat: "yak"
Mnie? Na pewno nie. A JazzCalifornię? Cóż, zobaczymy.

Panie Janku !
JazzCalifornię raczej już nic nie może zaboleć, no chyba że sobie kupi beninga 747 i bedzie musiał parkować go na posesji , bo szkoda kasy mu bedzie na opłate lotniska.
To moze być problem faktycznie

RobertPolice

  • Gość
Wykasowane posty
« Odpowiedź #154 dnia: Września 24, 2009, 22:28:15 »
Znowu jakis "baran" wykasował moj post do "Jurgensona" Skoro jest tak Wam wygodniej i jesteście z tego tak bardzo dumni - gratuluje.

kresowiak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #155 dnia: Września 24, 2009, 23:03:15 »
dnfan1- ja podałem nazwiska dziesięciu osób, ktore moim zdaniem mogłyby pokusić się o kandydowanie. Jeśli jesteś taki mądry i znający się na lokalnej polityce, to podaj, ale dokładnie jak ja 10 nazwisk Twoich kandydatów. Jeśli ich tylu nie znajdziesz, oznacza to, że jesteś bajkarzem, a nie realistą wiedzącym co się dzieje w tym naszym kochanym mieście !

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #156 dnia: Września 25, 2009, 08:04:08 »
rozumiem, że Twoim zdaniem liczba wytypowanych potencjalnych pseudokandydatów świadczy o znajmości tematu? lepiej wytypować 1-2 poważnych niż 10 niepoważnych, o większości z nich nie ma nawet co wspominać, a dla burmistrza Diakuna sprawdzian dopiero nadciąga, po latach tłustych gdzie nic nie zrobiono dla stworzenia choćby 1 miejsca pracy bez oparcia w ZCH Police przyjdzie mu się zmierzyć z gwałtownym wzrostem bezrobocia i mniejszymi wpływami do budżetu, a Twoje pisanie o bajkarzu uważam za śmieszne.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #157 dnia: Września 25, 2009, 11:33:40 »
Panowie, mówiąc po męsku - przejdźmy do konkretów.
Uważam, że dobrym kandydatem na burmistrza jest Pan Andrzej Bednarek. Dlaczego?
Z zawodu je st nauczycielem. Przez wiele lat w Policaachn organizował sport szkolny. Z ruiny zlikwidowanego Orodka w Podgrodziu, stworzył i przekazał miejsce, w którym wiele się dzieje. Kierował jako menadżer  Ośrodkiem Sportu i Turystyki. Ma doświadczenia samorządowe - aktualnie pełni funkcję Wicestarosty Polickiego. Potrafi rozmawiać z ludźmi, ale także ich słuchać. Jest kreatywny. Jest w wielu tzwn. średnim, kiedy właściwą karierę zawodową naodpowiednim szzeblu może rozwijać. Numer 1.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #158 dnia: Września 25, 2009, 12:12:35 »
Pan Andrzej Bednarek, aczkolwiek jest bardzo lubiany i rzeczywiście posiada kwalifikacje jest członkiem "Gryfa", z jego ramienia sprawuje funkcję wicestarosty i nie będzie występował przeciw swojemu ugrupowaniu, jeśli ono go nie wysunie na kandydata w wyborach. Jeśli "Gryf" poprze pana Diakuna - pan Andrzej poprze go również. Uwaga dotyczy wszystkich osób związanych ze Stowarzyszeniem lub doń należących.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #159 dnia: Września 25, 2009, 13:23:02 »
Uważam, że Gryf dojrzewa do zmiany. Osoba popularna, zdolna choćby była z Gryfa ma szansę na ojęcie tej funkcji. Może być alternatywą dla "jastrzębi". Nie wszyscy gonią za sensacją, podejrzeniami. Już minęło 20 lat od zmiany ustrojowej, czas na spokoją pracę, stabilizację.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #160 dnia: Września 25, 2009, 13:28:59 »
A ja sądzę, że z wszystkich wymienianych tu do tej pory nazwisk najbardziej kwalifikuje się Diakun. Dlaczego? Ano dlatego, że wszystkie wymieniane tu przez Was nazwiska nie rokują zmiany kursu w zarządzaniu gminą. A skoro tak, to i tak czekałaby nas kontynuacja. Wobec tego najlepiej będzie pozostawić Diakuna a skupić się nad wymianą składu Rady Miejskiej. Przy czym należy wymienić ten skład na taki, który spowoduje, że burmistrz Diakun zmuszony będzie zmienić nieco kurs w sprawach istotnych dla rozwoju gminy. Trzeba tylko zważać na to, aby jednych g…..jadów nie zastąpić innymi g….jadami. Bo cała rzecz w tym, aby radni wreszcie zaczęli działać na rzecz ludzi a nie dla poprawy własnej pozycji. To samo dotyczy niektórych urzędników gminnych.
A odpowiadając „airam” powiem tylko, że według mnie gmina to nie szkoła i wolałbym, aby o jej losach - zwłaszcza gospodarczych - nie decydowała jedynie rada pedagogiczna.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #161 dnia: Września 25, 2009, 14:44:14 »
Cytat: "archanioł"
A ja sądzę, że z wszystkich wymienianych tu do tej pory nazwisk najbardziej kwalifikuje się Diakun. Dlaczego? Ano dlatego, że wszystkie wymieniane tu przez Was nazwiska nie rokują zmiany kursu w zarządzaniu gminą. A skoro tak, to i tak czekałaby nas kontynuacja. Wobec tego najlepiej będzie pozostawić Diakuna a skupić się nad wymianą składu Rady Miejskiej. Przy czym należy wymienić ten skład na taki, który spowoduje, że burmistrz Diakun zmuszony będzie zmienić nieco kurs w sprawach istotnych dla rozwoju gminy. Trzeba tylko zważać na to, aby jednych g…..jadów nie zastąpić innymi g….jadami. Bo cała rzecz w tym, aby radni wreszcie zaczęli działać na rzecz ludzi a nie dla poprawy własnej pozycji. To samo dotyczy niektórych urzędników gminnych.
A odpowiadając „airam” powiem tylko, że według mnie gmina to nie szkoła i wolałbym, aby o jej losach - zwłaszcza gospodarczych - nie decydowała jedynie rada pedagogiczna.

Kompletna niedorzeczność !!!! T o może wogóle nie rozpisywać wyborów i zostawić tak jak jest na nastepna kadencję.

Jednego nie mogę zrozumieć ?
Po co podawać na kandydata znane już nazwiska ,skoro ci ludzie tak naprawdę oprócz tego że zasiadali na danym stanowisku -tak naprawdę nie mają żądnego dorobku .
Kompletnie nic sobą nie reprezentują !, nie mają wpływu na nic ! to po co nastepna marionetka ???
Przecież to bez sensu.
A na miejscu obecnego Burmistrza, starałbym się jak najszybcie odejść z godnością z tego stanowiska, zanim co nie które środowiska zechcą go całkowicie skompromitować.
pozdrawiam

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #162 dnia: Września 25, 2009, 15:33:47 »
Cytat: "jurgenson"
Kompletna niedorzeczność !!!! T o może wogóle nie rozpisywać wyborów i zostawić tak jak jest na nastepna kadencję.

Sorry jurgenson, ale źle mnie zrozumiałeś. Tę wersję przedstawiłem tylko na wypadek konieczności wyboru spośród już wymienianych tu kandydatów. Zupełnie inaczej rzecz będzie się miała w przypadku, kiedy będę mógł wybierać spośród innych - niż tu przytaczane - i ciekawszych kandydatur. Nie zmienię tylko zdania odnośnie radnych.

suszek

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #163 dnia: Września 26, 2009, 20:13:07 »
Szanowni Panowie, trochę cierpliwości, będą i zmiany w Radzie Miejskiej i to już na najbliższej sesji .

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #164 dnia: Września 27, 2009, 00:13:09 »
Myślisz o wniosku PO o odwołanie Wiceprzewodniczącego Rady P. Króla?