Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196569 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #135 dnia: Września 18, 2009, 11:25:13 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Jezeli chodzi natomiast o polityke policka to nic tu sie nie zmieni do czasu az sami mieszkancy wezma sprawy w swoje rece. Czyli skonczy sie biernosc, tak szkodliwa dla sprawy.

Być może jedna jaskółka wiosny jeszcze nie czyni, ale jest coś na rzeczy. Mam na myśli coś takiego jak to:  www.policexxi.pl  Czy się przyjmie?, czy zainteresuje polickie społeczeństwo? - to się okaże.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #136 dnia: Września 18, 2009, 11:27:02 »
Cytat: "yak"
Następny wątek, jaki spróbuję rozwinąć na tym forum będzie miał tytuł: "Dyletantom mówimy NIE!". Mnie nie interesuje czyjaś kurza pamięć, amnezja, starcza demencja lub brak lat sprawnych, mnie interesują fakty.

Ależ nie, Janku. Dyletantom mówmy "TAK!", zwłaszcza w tym wątku. Im mniej w nim rzeczy wartościowych, a więcej banialuk, tym lepiej. Żadnego kandydata lekceważyć nie wolno - a jeśli o mnie chodzi, to lwiej części przewijających się tu kontrkandydatur dla obecnego burmistrza nie chciałbym zobaczyć nawet w drugiej rundzie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #137 dnia: Września 18, 2009, 12:04:00 »
Panowie, z uporem maniaka, proszę bez osobistych wycieczek. Wróćcie do tematu "Wasz ktyp kandydata na przyszłego burmistrza".

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #138 dnia: Września 18, 2009, 14:14:46 »
Popieram prośbę airam ;). Następne posty ewidentnie nie na temat polecą w kosmos ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #139 dnia: Września 18, 2009, 19:13:40 »
Cytat: "jurgenson"

I wówczas ja bym pokazał palcem, kto najlepiej spełniałby tą funkcję. pozdrawiam

Twój palec jest za mały.O kandydacie zadecyduje - jak zawsze nieomylna- ambona

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #140 dnia: Września 18, 2009, 20:40:35 »
Jaka ambona ? daj spokój - śmiechu warte!

JazzCalifornia

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #141 dnia: Września 18, 2009, 23:59:20 »
Cytat: "archanioł"
Cytat: "JazzCalifornia"
Jezeli chodzi natomiast o polityke policka to nic tu sie nie zmieni do czasu az sami mieszkancy wezma sprawy w swoje rece. Czyli skonczy sie biernosc, tak szkodliwa dla sprawy.

Być może jedna jaskółka wiosny jeszcze nie czyni, ale jest coś na rzeczy. Mam na myśli coś takiego jak to:  www.policexxi.pl  Czy się przyjmie?, czy zainteresuje polickie społeczeństwo? - to się okaże.


Zapewne "Wykidajlo" i inni mu podobni, udowodnia ze zarzadzanie Powiatem i Gmina to "zaden biznes" i gimnazjum wystarczy. Jednak w przypadku - policexxi- nie daje zadnych szans temu trendowi. Powod?  Anonimowosc ! Kto za tym stoi. Wyborca nie ma obowiazku dzwonic i pytac kto sie za tym kryje. Panowie i Panie. Troche logiki. Ludzie decydujacy sie na polityke, wzorem zachodu powinni byc od pierwszego dnia "widoczni" i obecni w zyciu Gminy. Gdyby zagladnac do powiatow np. w USA ( wiem zgnily zachod) przed wyborami to kandydaci calymi dniami chodza ze swoimi podobiznami i nazwiskiem na planszy po ulicach i dzielnicach ktore reprezentuja aby wszyscy go widzieli i rozpoznawali. Jak ktos ma obawy o dekonspiracje. Niech stoi zdala od polityki. A ci co sie za nia zabieraja powinni sie odwazyc na nauke od lepszych. Bo tacy sa.

RobertPolice

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #142 dnia: Września 21, 2009, 11:42:03 »
Cytat: "archanioł"
Cytat: "JazzCalifornia"
Jezeli chodzi natomiast o polityke policka to nic tu sie nie zmieni do czasu az sami mieszkancy wezma sprawy w swoje rece. Czyli skonczy sie biernosc, tak szkodliwa dla sprawy.

Być może jedna jaskółka wiosny jeszcze nie czyni, ale jest coś na rzeczy. Mam na myśli coś takiego jak to:  www.policexxi.pl  Czy się przyjmie?, czy zainteresuje polickie społeczeństwo? - to się okaże.


Widzę tu ponowne "rozmycie" zapłów i zamiarow. A może by tak odświeżyć "Nowe Police" z jego programem z 2006 roku? Ciągle aktualny. Z nowym liderem oczywiście.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #143 dnia: Września 21, 2009, 13:13:54 »
Cytat: "RobertPolice"
Widzę tu ponowne "rozmycie" zapłów i zamiarow.

Widzisz? - czy chciałbyś widzieć? Z mojej wiedzy wynika, że jest to raczej próba skonsolidowania tych, którzy nie chcą stać z boku i poprzestać jedynie na narzekaniu.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #144 dnia: Września 21, 2009, 14:55:10 »
Słuchaj no JazzCalifornia. Podaj swój adres w Stanach, bo nie wiadomo, czy tam naprawdę jesteś. Opisz - jak długo, co robisz, co osiągnąłeś, ile masz lat itp. Pouczasz. lżysz (mnie i innych), rozrabiasz, z Policami nie masz obecnie żadnego związku. Masz odwagę - napisz kim jesteś. Co tu dyskutować z anonimem, który może mieszka w podgryfickich Baniach.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #145 dnia: Września 21, 2009, 14:56:09 »
Cytat: "Kuba"
Popieram prośbę airam ;). Następne posty ewidentnie nie na temat polecą w kosmos ;]

Kuba, wyluzuj. Gdzie widziałeś gadanie o polityce, które byłoby na temat? :D
Cytat: "archanioł"
Cytat: "RobertPolice"
Widzę tu ponowne "rozmycie" zapłów i zamiarow.

Widzisz? - czy chciałbyś widzieć? Z mojej wiedzy wynika, że jest to raczej próba skonsolidowania tych, którzy nie chcą stać z boku i poprzestać jedynie na narzekaniu.

Ja tam widzę próbę podpięcia się do tych, co ich zechcą. Swoją drogą fajne to stowarzyszenie z władzami tajne/poufne. Na plakatach wyborczych będą pewnie mieli oczy zasłonięte takimi czarnymi prostokątami?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #146 dnia: Września 21, 2009, 15:14:16 »
Cytat: "Wykidajło"
Swoją drogą fajne to stowarzyszenie z władzami tajne/poufne.

Wejdź na ich stronę i przyjrzyj się jej jeszcze raz i dokładniej - ale powstrzymując się od bezpodstawnych uprzedzeń - wtedy dojrzysz to co teraz wydaje Ci się tajne/poufne.  ;D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #147 dnia: Września 21, 2009, 15:21:00 »
Cytat: "archanioł"
Cytat: "Wykidajło"
Swoją drogą fajne to stowarzyszenie z władzami tajne/poufne.

Wejdź na ich stronę i przyjrzyj się jej jeszcze raz i dokładniej - ale powstrzymując się od bezpodstawnych uprzedzeń - wtedy dojrzysz to co teraz wydaje Ci się tajne/poufne.  ;D

Przyjrzałem się jeszcze raz - nadal "władze" są puste, "kontakt" to adres wyglądający na mieszkanie prywatne, mail i telefon komórkowy, a "członkowie założyciele" podpisać się nie raczyli. Moja przeglądarka czegoś nie wyświetla?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #148 dnia: Września 21, 2009, 15:45:56 »
Jednym słowem rozpoczęła sie przed wyborcza gorączka!
Jak widac co nie którym nerwy puszczają, przydałyby sie już nazwiska , moznaby powoli zacząć opluwać ,rodzinę gnębić ,pozwalniać współmałżonków i na bruk.
A wszystko to po to żeby móc utrwalić dalszą kadencje dla obecnie mości panujacych.

Taka drobna wskazówka dla wszystkich kandydatów: Jak nie zechcecie pogrzebać w życiorysach obecnie panujacych , ich domach ,rodzinach ,zachowaniu, obecnej formy pełnienia władzy - zanim zrobią to Oni.To lepiej sobie odpuscić a dla relaksu deptak w Trzebieży.

Proszę pamiętać że na zachodzie informuje się społeczeństwo o wszystkich cechach kandydata ,a nie tylko o tych czyniacych go aniołem!
Bo prawda jest że jezeli dany kandydat nie potrafi wychować dzieci swoje - to trudno żeby poprzez formę oświaty w Gminie wychowywał moje !!
To powinno być mottem nadchodzących wyborów.pozdrawiam

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #149 dnia: Września 21, 2009, 15:46:31 »
Cytat: "Wykidajło"
Moja przeglądarka czegoś nie wyświetla?

Teraz dobrze wyświetliła. Pod zakładką "władze" strona jest pusta co oznacza, że władz jeszcze nie wybrano. Póki co informacji udzielają członkowie założyciele. Sprawa jasna.