Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA  (Przeczytany 12625 razy)

Capoeira

  • Gość
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« dnia: Sierpnia 02, 2009, 21:50:02 »
Centrum Capoeira Szczecin zaprasza na treningi brazylijskiej sztuki walki Capoeira. Już od września treningi będą odbywać się w Policach.  
Film promocyjny :

//Usunięta reklama - pzdr. C80

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 07, 2009, 09:29:07 »
Capoeira, jak cos to zamiesc tutaj info odnosnie rozpoczecia kursu i kosztow oraz miejsca bo zaciekawilo mnie to i pare jeszcze innych znajomych.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 07, 2009, 14:32:01 »
Capoeira to chyba bardziej taniec niż sztuka walki, znam pare osób co na to chodzi i  nic specjalnego :)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 07, 2009, 16:55:01 »
byłem kiedys na treningu i mi sie nie spodobało wole kickboxing  :rotfl:

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 07, 2009, 17:14:52 »
znaczy z tego co sie kiedys tym zaciekawilem to jest to taniec gdyz swego czasu u brazyljczyków zakazane byly wszelakie sztuki walki czy jakos tak.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 07, 2009, 17:18:11 »
tak bo Brazylia była pod okupacją i nie wolno było sie Brazylijczykom zbroic więc wymyslili capoeire zeby podczas "kontroli" wyglądało to jak taniec a nie walka. tyle wiem na ten temat

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #6 dnia: Września 03, 2009, 17:49:13 »
a jak ktos ma 101 to ju nie moze?  :rotfl:

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #7 dnia: Września 04, 2009, 13:14:28 »
Czy te zajęcia sa odpłatne, chodzi mi o udział dziecka. Jesli tak to czy można wiedzieć jak to wygląda cenowo?.

chester

  • Gość
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #8 dnia: Września 08, 2009, 13:25:51 »
Pierwszy trening jest darmowy i wszystkiego bedzie mozna sie dowiedziec na sali przed lub po treningu. Przypominam o zabraniu wygodnego stroju na zmiane (spodenki/dres i koszulka). Pierwszy trening juz w srode o 18:15 (najlepiej byc juz okolo 18 na miejscu). Serdecznie zapraszamy!

czuczi89

  • Gość
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #9 dnia: Września 20, 2009, 15:06:32 »
Uważając, że Capoeira jest bardziej tańcem niż sztuką walki jesteście w błędzie... Niewolnicy w Brazylii nie mogli walczyć, więc "wymyślili" taką sztukę walki, która przypomina taniec, aby właściciele nie mogli się do nich przyczepić, tak oto powstała ta cudowna sztuka walki. Btw, jeśli uważacie, że jest to taniec to dlaczego nazywana jest sztuką walki?? Wszystko co ma coś wspólnego z muzyką i śpiewem to taniec?? Raczej nie... Przed zamieszczeniem bzdurnych postów, radzę poczytać troszeczkę na temat tego o czym chcecie się wypowiedzieć.
[usunięto reklamę]

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #10 dnia: Września 20, 2009, 22:15:32 »
Widziałam jak na Kablówce pokazywali jak ćwiczą i przyznam że nie bardzo im to wychodziło no ale po to są treningi by się nauczyć. Jest to całkiem spoko no ale nie dla wszystkich:P

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #11 dnia: Września 20, 2009, 22:18:28 »
Ja też widziałam jak to na kablówce pokazywali i bardzo mi się takie coś podoba. Chociaż ja nie mam zdolności tanecznych umiem tylko jeden krok :p dlatego wole się nie ośmieszać hihi
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

czuczi89

  • Gość
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #12 dnia: Września 21, 2009, 10:08:33 »
Cytat: "ewelina124"
Widziałam jak na Kablówce pokazywali jak ćwiczą i przyznam że nie bardzo im to wychodziło no ale po to są treningi by się nauczyć. Jest to całkiem spoko no ale nie dla wszystkich:P


Na "kablówce" była pokazana część pierwszego treningu, więc nie oczekujmy cudów, przecież osoba, która pierwszy raz ma styczność z Capoeirą, nie będzie od razu "fruwać". Trochę rozsądku...

[ Dodano: 2009-09-21, 10:12 ]
Cytat: "Nataleczka"
Ja też widziałam jak to na kablówce pokazywali i bardzo mi się takie coś podoba. Chociaż ja nie mam zdolności tanecznych umiem tylko jeden krok :p dlatego wole się nie ośmieszać hihi


Zdolności taneczne nie są potrzebne :) A ośmieszyc się nie ma czym :)
Jak powiedział Mestre Pastinha : "Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci; nie uczą się jej tylko ci, którzy nie chcą."
A więc serdecznie Zapraszam Natalio :)
Najbliższy trening w środę o 18.15 :)

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #13 dnia: Września 21, 2009, 10:36:28 »
czuczi89,  No chyba napisałam że po to są treningi tego to już nie dostrzegłeś ? tak więc "trochę rozsądku" zanim coś napiszesz  :jupi:  :crazy:  :ble:

czuczi89

  • Gość
[Police] Brazylijska Sztuka Walki CAPOEIRA
« Odpowiedź #14 dnia: Września 21, 2009, 11:50:38 »
Chyba mylisz pojęcie "rozsądku" Ewelino... Zauważyłem dalszą część twojej odpowiedzi, aczkolwiek razi w oczy ta pierwsza część, treningi z pewnością poprawią technikę :). Gdyby nasza "wspaniała" telewizja pokazała co grupa potrafi na dzień dzisiejszy, to z pewnością zmienilibyście zdanie co do "niezręcznych tanecznych wygibasów" :)