Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 75397 razy)

Offline michu78-78

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 03, 2008, 19:17:28 »
Cytat: "mkw"
Cytat: "michu78-78"
dobosz - przereklamowany.

mam pytanie co to znaczy przereklamowany??


Opinie na temat wesel w doboszu sa rozne . Miałem tam wesele w czerwcu i nie wszystko bylo tak jak powinno, jak nas zapewniano,było pare drobnych niedociagnięć.Goście też mieli różne zdanie na temat obsługi,jedzenia itp. Ja osobiscie tego miejsca nie polecam. O szczegołach niebede sie rozpisywal na forum - i robił im antyreklamy.Napewno sa osoby ktore maja odmienne zdanie i ich wesele bylo udane w 100%, nasze takie nie było. W skalli od 1-6 moge ocenic na -4.

tasia

  • Gość
Re: Gdzie wesele w Policach??
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 04, 2008, 08:57:04 »
hej, nie polecam sali na działkach w Jasieniecy, bo przy 100 osobach będziecie skakali sobie po głowach. Tam maksymalnie wchodzi do 70 osób. Jest jeszcze jeden poważny dyskomfort "upał"...sala ma blaszany dach i przy upałach nagrzewa się w środku niesamowicie. Sala w po starym kinie w Jasienicy jest wieksza, chłodniejsza ale.... po wyjściu z sali w parku siedzi cała żurlandia okoliczna co nie jest zbyt przyjemne. W Brzózkach jest  fajnie....chociaż obsługa była taka sobie a jedzenie wyglądało za ładnie, czasem człowiek zastanawiał się "czy to jest do jedzenia czy do oglądania". Co do hotelu Dobosz, to znajomi robili tam wesele i stwierdzili że wiele rzeczy pozostawiało wiele do życzenia.

Brebis

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 04, 2008, 11:15:28 »
ja miałem w 2006 roku w Doboszu i wszyscy byli zadowoleni. Żadnych zastrzeżeń nie mieliśmy, jedzenie o.k., obsługa miła. Ja ze swojej strony polecam bardzo

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 06, 2008, 10:36:34 »
Jedzenie za ładne ? Dziwny zarzut. :chef:
Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

tasia

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 06, 2008, 21:45:26 »
chodzi o to że na talerzach oprócz przystrojenia nie było za wiele do jedzenia.

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #20 dnia: Września 06, 2008, 01:08:47 »
Co do stolówki w bialej , siostra tam miala i osobiscie nie byla zadowolona . Ja mialam w czerwcu na sali w jasienicy miesci sie ponad 100 osob przyjezdnych ulokowalismy w internacie na bialej , ale na sali u gory jest pomieszczenie gdzie byly opiekunki z dzicmi a pozniej smialo moze przekimac co najmiej kilka osob . mielismy super kucharki ogolnie wszytsko sie udalo i bylismy bardzo zadowoleni koszt wesela (wszytsko oplaty itd) wyszlo nas nie cale 140 zl na os wiec nie ma porownania . jeszcze dodam ze goraco polecam zespol ERA BAND poprostu rewelka .
jedyny minus takiego wesela ze samemu robi sie zakupy , ale przynajmiej mamy pewnosc ze nikt nie napchal sobie dodatkowo kieszeni .
jesli chcesz moge podac wszystkie swoje namiary

Nati

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #21 dnia: Września 06, 2008, 02:39:09 »
Sala zarezerwowana.Wybralismy stołówke w Bialej.Tak wiec jak bedzie zobaczymy i sami ocenimy.Mimo wszystko dziekuje wam za pomoc bo w koncu to Wy w jakis sposob przyczyniliscie sie do tego ,ze wybralismy ta sale.Wierze,ze weselicho sie uda i ,ze wszyscy beda zadowoleni.Jeszcze raz dziekuje.Buziaaak:*

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #22 dnia: Września 06, 2008, 11:46:41 »
Ja również polecam zespół ERA BAND  , są poprostu  świetni :)

ozuzka2008

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 11, 2009, 13:02:17 »
Ja polecam restaurację Mirage, miałam tam wesele super jedzenie, super obsługa, elegancko.

radziuxxxxx

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 12, 2009, 23:44:55 »
Polecam Mini Max Bartoszewo byłem na weselu jedzenie i atmosfera w porzo

Offline monwol

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
WESELE
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 30, 2009, 11:33:25 »
Planuję weselę - poszukuję sali na około 120 osób - jakie są wasze opinie o salach i organizowanych przyjęciach w Białej Szkole, Szkole Nr 8 i Doboszu.
Jak jest tam z organizacją i obsługa  - jak z przystrojeniem sali i orkiestrą.
Proszę o opinie

myszka

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 30, 2009, 11:52:17 »
My z mężem wesele organizowaliśmy na stołówce w Szkole Podstawowej nr 8 - byliśmy bardzo zadowolenie jeśli chodzi o obsługę, pyszne jedzenie no i ceny ale to było ponad 5 lat temu. Na dzień dzisiejszy nie zrobiłabym tam wesela - byłam tam w tym roku na weselu znajomych i popsuło się wszystko - menu ubogie (nie ma wyboru) jedzenie mało apetycznie podane i w smaku też nic specjalnego, ściany mało eleganckie (poprzyklejane gumy do żucia, pajęczyny, tapeta stara i już brudna) żeby to wszystko pozakrywać trzeba naprawdę się napracować a sale stroicie sami! Toaleta jedna i obsurna - to mało powiedziane, a kelnerki jakby na kacu.

Niewiem jak jest w Białej Szkole, ale z tych trzech wersji wybrałaym Dobosza - napewno elegancko i estetycznie, a co do jedzenia to można się dogadać, no i sale chyba nie wymagają większego przystrajania

Jeśli chodzi o orkiestre to chyba w każdym przypadku samemu wybiera się zespół.

Pozdrawiam

dziewczyna

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 30, 2009, 11:58:12 »
na 120 osób to wydaje mi się, że stołówka w białej jest za mała szkoła nr 8 też wydaje mi się za mała. dobosz jak najbardziej ale tam ceny pewnie są o wiele wyższe. jest jeszcze klub nauczyciela tam jest większa sala i słyszałam że drogo nie jest a kiedy planujecie ślub?

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 30, 2009, 17:25:21 »
polecam podgrodzie, wesele, poprawiny, nocleg dla tylu gosci tez jest. fajnie i niedrogo

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 30, 2009, 17:40:47 »
ja tez polecam podgrodzie. duza nowa sala i duzo noclegow i wszystko w rozsadnych cenach
sz