Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Będzie nowa hala sportowa  (Przeczytany 36993 razy)

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 27, 2009, 23:18:09 »
sz,  dzięki za wiadomość :P absolwent tego technikum wczoraj oglądałem stronę i nic nie wyczytałem :p
Robak

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 27, 2009, 23:27:17 »
Cytat: "Robak"
sz,  dzięki za wiadomość :P absolwent tego technikum wczoraj oglądałem stronę i nic nie wyczytałem :p


Pierwsze ogłoszenie na http://www.zamowienia.zspolice.pl/

bakus

  • Gość
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:41:20 »
Ładnie, ładnie. Może w przyszłosci Police będą takim zapleczem dla sportowców - jak np. Spała :)

odezwa

  • Gość
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 01, 2009, 01:52:59 »
Lokalizacja obiektu jest dobra, chętnych do korzystania z hali sportowej jak i z sali konferencyjnej z pewnością nie zabraknie!

Offline Elektron1000

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 13, 2009, 01:59:33 »
Wszystko fajnie nowa hala przy Zespole Szkół potrzebna na pewno, tylko czy aż taka? Jak wcześniej zauważono mamy już w naszym mieście kompleks OSiR i Chemik a teraz chcą nam jeszcze coś takiego wybudować. Moim zdaniem strata pieniędzy od czasu do czasu jakaś impreza się odbędzie, a przez większość roku te wspaniałe trybuny pustkami świecić będą tak jak te na Chemiku. Co do kosztów utrzymania tak dużego obiektu to nie wiem jak stoi OSiR ale Chemik, który również miał sam na siebie zarabiać tonie w długach więc raczej nie wróżył bym temu projektowi zbyt różowej przyszłości a autorom pomysłu radziłbym zająć się powiększeniem i remontem starej hali która już jest przy Zespole.

[edit] Przynajmniej Niemcy swoją część kasy rozsądnie chcą zagospodarować.

kacpej

  • Gość
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 13, 2009, 09:10:15 »
Mi tez się zdaje, że budowanie hali... większej niż szkoła do której należy, jest mało sensowna. Wczoraj Orlik, dzisiaj hala, jutro druga Laguna zamiast basenu?

zaski

  • Gość
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 13, 2009, 09:40:34 »
ten projekt rozbudowy basenu co jest  konkurencji dla Gryfina nie zrobi, sala gimnastyczna myślę że jest potrzebna, niech ją jeszcze udostępnią SP 3 która ma coś tak pokracznego zamiast sali,  że szkoda mówić. A i zaplecze konferencyjne z prawdziwego zdarzenia też się przyda, bo nie ma nic takiego. Sala w MOKu to kino (pod warunkiem że w końcu te krzesłka wymienią na wygodniejsze) a nie sala konferencyjna.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 14, 2009, 12:02:57 »
Sala gimanstyczna w białej budowana była z myślą o 300 uczniach. Obecnie jest ponad 1 tyś. więc hala jest potrzebna. Czy za duża? Ale czemu mamy być minimalistami... Być może nie teraz to za kilka lat okaże się, że taka hala doskonale wpasowała sie w zapotrzebowania.

zaski

  • Gość
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 14, 2009, 13:33:20 »
takimi  minimalistami byli ci co budowali halę przy SP3 na tamte czasy może i starczyła ale obecnie to raczej potworek, gdzie ściany są liniami bocznymi i tak małego boiska

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #24 dnia: Października 11, 2009, 13:09:37 »
Z tego co widzę na terenie szkoły trwają prace ale rozumiem że to chyba "Orlik" a co z halą? Ktoś wie?

Dawid

  • Gość
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #25 dnia: Października 11, 2009, 14:25:16 »
Cytat: "jojo"
Z tego co widzę na terenie szkoły trwają prace ale rozumiem że to chyba "Orlik" a co z halą? Ktoś wie?


Być może będzie tworzona po Orliku? Nie wiadomo w sumie nic, ale myślę, że chcą zrobić jedno, a później wezmą się za drugie.

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 15, 2010, 14:34:53 »
Budowa ruszyła tydień temu.

wtrych

  • Gość
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 15, 2010, 14:53:35 »
a rok szkolny za dwa tygodnie :crazy:

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 15, 2010, 15:35:14 »
A czy jest gdzieś możliwość przejrzenia treści przetargu?

[ Dodano: 2010-08-15, 15:37 ]
Cytat: "wtrych"
a rok szkolny za dwa tygodnie :crazy:

A co ma przepraszam rok szkolny do budowy hali??
Nawet gdyby zaczęli pod koniec czerwca, to oczywistym jest, że przez wakacje by nie zdążyli.

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Będzie nowa hala sportowa
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 15, 2010, 17:30:29 »
Proponuje zainwestować w park koło papieża-zrobić centrum rekreacyjne dla dzieci i dorosłych bo na dzień dzisiejszy to wszyscy jadą do galaxy lub Gryfina a u nas tylko trawka i pomnik

Ort. Pozdrawiam - Kuba
bobi