Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy uważasz że:

5 kwiecień to historycznie dzień  obchodów
1 (33.3%)
4 czerwiec to prawidłowy dzień obchodów
2 (66.7%)

Głosów w sumie: 1

Głosowanie skończone: Maja 12, 2009, 02:44:42

Autor Wątek: Kłótnie na 20 rocznicę  (Przeczytany 5795 razy)

szkutnik51

  • Gość
Kłótnie na 20 rocznicę
« dnia: Maja 12, 2009, 02:44:42 »
No i znowu zaczeło się!?  PO-PiSówki partyjne i wyrazy szacunku do historii i patriotyzmu zmierzające jedynie do kolejnego ośmieszenia narodu polskiego. A tak nawiasem czy politycy ponownie nie próbują przepisać historii? Tak jak podpisanie kapitulacji Niemiec 7 maja i ogłoszenie tego 8 maja jako dzien zwycieństwa nad faszystowskimi niemcami tak "Okrągły Stół" uwieńczył wieloletnią walkę z komunizmem w Polsce i upadku wielu rządów komunistycznych w Europie. Fakt ten jest niezaprzeczalnie dniem do świętowania.  Wolne wybory 4 czerwca to tylko efekt "Okągłego stołu" To tak jakby świętować dzien zwycieństwa w dniu ukończenia pomnika upamiętniającego datę kapitulacji.

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
Kłótnie na 20 rocznicę
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 12, 2009, 20:27:02 »
Nie znam historii, nie czepiam się i generalnie nie rusza mnie ten temat... Lecz starasz się, używasz znaków interpunkcyjnych, w miarę redagujesz zdania... I tym razem się nie udało...
Cytat: "szkutnik51"
zwycieństwa
. No hard feelings, tak po prostu, miałem zły dzień i chciałem się do czegoś przyczepić :faja: Sonda też wygląda prawidłowo i historycznie :P

Offline Swierzak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Kłótnie na 20 rocznicę
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 12, 2009, 21:46:41 »
Od jakiegoś czasu obserwuje Pańskie wypowiedzi i jestem zdziwiony. Pan jako człowiek doświadczony życiowo, który przeszedł już przez dwa ustroje polityczne powinien wiedzieć komu zaufać a kogo uznać za zdrajcę. Z tego co rozumiem reprezentuje Pan poglądy Proliberalne co mnie bardzo zastanawia. Proponuje Panu obejrzenie flmu pt Nocna Zmiana, może wiele wyjaśnić.

PS: Moja wypowiedź odnosi się do wszystkich Pana wypowiedzi.