Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże  (Przeczytany 22278 razy)

Flawia

  • Gość
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 09, 2010, 18:35:11 »
czyżby nowicjusz smile to szanowny inwestor tej okropności? Rozwalająca się koniarnia?? To piękne miejsce gdzie ludzie przyjeżdżają wypoczywać, nie jadą tam po to, żeby gapić się na rotor!! a jak nazwiesz pałac, slumsem?? Biedne te Police skoro Ty nijak nie umiesz znaleźć w Polsce miejsca zgodnego z zaleceniami oszustów wiatrakowych, przede wszystkim z dala od siedzib ludzkich!! A tu nie tylko buduje się tą śliczność ludziom na głowie to na dodatek na terenach leśno rekreacyjnych obsługujących i Szczecin i Police, nie jest to Mścięcino  ani zakłady chemik; a istniejące wysypiska nie mają 80 metrów wysokości i nie dekorują swoim wyglądem siedzib ludzkich w promieniu 10 km!!
Ale długo szukałeś jakichkolwiek info o swoim wiatraku....

Pieczka00

  • Gość
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 15, 2010, 22:54:08 »
Tak czy siak wiatrak w Leśnie Górnym już stoi.

smile301

  • Gość
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:24:10 »
niestety wrong! Flawio po prostu myślę że nie masz racji i tyle. Lubię jeździć tam lasami po okolicy rowerem, a w samym Lesnie wkurza mnie zawsze smród z wysypiska. Ktoś kto tam przyjeżdża dla rekreacji jak ja raczej bardzo szybko ucieka.

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:13:36 »
Bez przesady w Leśnie nie jest tak żle.Sytuacja nieco się pogarsza w upalne dni.A jeśli wkurza Cię smród to zapraszam w okolice Karpina, tam poznasz nowe znaczenie tego słowa i to przez cały rok.


Pozdrawiam