Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże  (Przeczytany 22273 razy)

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« dnia: Kwietnia 21, 2009, 14:44:28 »
Od dłuższego czasu mam z rodziną zwyczaj wybierania się w przerożne ciekawe miejsca na spacery czy przejażdżki , proponuje aby w tym temacie zrobić liste takich miejsc gdzie każdy może się wybrać czy to na spacer czy przejażdżke . Ja osobiście poszukuje miejsc gdzie można zrobić fajne  zdjęcia , zobaczyć coś ciekawego .Czesto sa miejsca o których choć mieszkany blisko nie wiemy lub nie wiemy jak tam trafić.
Do nie dawna nie wiedzialam np o Szczecińskim jeziorze Szmaragdowym choc teraz , aż wstyd się przyznać  :colors:  Cały czas nie moge zajechać , żeby zobaczyć pałac w leśnie górnym bo kogo nie poprosze o wytłumaczenie jak tam dojechac tlumaczy tak , ze wychodzi , ze palacyk chyba sie przemieszcza  :crazy:  wiec , o to tez prosze o dokladne wytlumaczenie dojazdu  :rotfl:  , może znacie inne ciekawe miejsca ? Bede wdzieczna i zapewne inni tez skorzystaja

metempsychol

  • Gość
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2009, 15:01:32 »
Jezioro Szmaragdowe jako miejsce na spacer gorąco polecam :) Tymbardziej, że całkiem niedawno zrobiono tam wiele rzeczy, m.in. ulepszono trasę spacerową ; )

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 21, 2009, 15:39:57 »
Kasiu, ze wskazaniem jakiegoś miejsca, gdzie ono się znajduje to kiedyś może były problemy, ale teraz jest Google Maps i jeśli tylko rozdzielczość na to pozwala, to wszystko można tam znaleźć. I łatwo podzielić się tą informacją z innymi. Tutaj proszę link do pałacyku:
 http://maps.google.com/?ie=UTF8&om=1&ll=53.5117,14.514071&spn=0.002306,0.004828&t=h&z=18
Pałacyk powinien wyświetlić Ci się w centrum ekranu, to ten budyneczek minimalnie na północ od jeziorka. Na podstawie tego chyba drogę znajdziesz bez problemu.

kowal

  • Gość
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2009, 15:42:04 »
polecam jezioro Piaski za Trzebieżą, przepiękne widoki i łatwy dojazd samochodem

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 21, 2009, 15:42:36 »
Jadąc przez Leśno w kierunku Szczecina zaraz za przystankiem autobusowym skręcasz w prawo (zdaje się, że tam jest zakaz wjazdu - nie dotyczy dojazdu do posesji). Po przejechaniu około 300-400 metrów po prawej wyłoni się pałacyk.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 21, 2009, 15:49:54 »
Cytat: "kowal"
polecam jezioro Piaski za Trzebieżą, przepiękne widoki i łatwy dojazd samochodem

Byłem wiele razy na rowerze. Nic ciekawego, może tylko to że bardzo spokojnie jest
Cytuj (zaznaczone)
Jadąc przez Leśno w kierunku Szczecina zaraz za przystankiem autobusowym skręcasz w prawo (zdaje się, że tam jest zakaz wjazdu - nie dotyczy dojazdu do posesji). Po przejechaniu około 300-400 metrów po prawej wyłoni się pałacyk.

A jak przejedziesz jeszcze z 100 metrów to z lewej strony masz ładny widok/panoramę na Puszcze Wkrzańską

kowal

  • Gość
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 21, 2009, 19:44:23 »
Cytat: "Piotrek"

A jak przejedziesz jeszcze z 100 metrów to z lewej strony masz ładny widok/panoramę na Puszcze Wkrzańską


A jak przejedziesz jeszcze z 300 metrów to z lewej strony masz przepiękne wysypisko śmieci

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 22, 2009, 07:03:36 »
Cytat: "kowal"
A jak przejedziesz jeszcze z 300 metrów to z lewej strony masz przepiękne wysypisko śmieci

zakładodzysku składowania odpadów ;]

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 01, 2009, 22:50:43 »
gumastic, kubapolice,  dziekuje trafilam wkoncu , zle mi ktos wczesniej wytlumaczyl  :rotfl:
do listy poleconych miejsc dodaje jezioro w binowie i jesli ktos lubi wedrowke po lasach sa przepiekne

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 01, 2009, 23:16:48 »
Cytat: "kowal"
polecam jezioro Piaski za Trzebieżą,

W tym rejonie są 3 jeziora (jedno to jeziorko) Piaski, Karpino i Piasecznik(chyba taka jest jego nazwa)
<*)))))>{

Ally

  • Gość
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 10, 2009, 13:09:01 »
Goplana w szczecinie

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 10, 2009, 19:28:50 »
polecam Drogoradz i Karpin a no i Brzózki pałacyk no i ogolnie wieś , zalew itp :P
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 15, 2009, 18:11:20 »
A jeśli chodzi o Drogoradz, to co dokładnie masz na myśli, co jest tam ciekawego?

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 15, 2009, 18:45:32 »
cisze spokój rzeczke karpinke no i ja jestem największą atrakcją tej wsi:) mogę Cię np zaprowadzić do starej szkoły nigdzie takiej nie ma a maja ją nie długo zlikwidować :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
[Police/Szczecin] Wędrówki małe i duże
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 15, 2009, 21:40:58 »
Tia, Karpin to można polecić na "niezwykłe" doznania zapachowe.Polecam też wędrówke naokoło pól okolicznej "fabryki" to dopiero przeżycie :) A co do Jeziora - zarośnięte i opuszczone, czym wcale się nie dziwie.


Pozdrawiam