Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 123392 razy)

Gosia2666

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwca 04, 2010, 20:52:33 »
To jest forum gdzie zjeść kebaba jak coś Ci nie pasuje to tutaj nie pisz

Gosia2666

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwca 04, 2010, 21:08:21 »
Cytat: "Gosia2666"
To jest forum gdzie zjeść kebaba jak coś Ci nie pasuje to tutaj nie pisz


Jak wy sie zachowujecie wiem ze jestescie beduje arabskie ze tak bronicie tego miejsca

Pieczka00

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwca 04, 2010, 21:09:11 »
Dla mnie Turki  rolo i kebaba mogą ugniatać nogami tak samo jak Chińczyki sajgonki ,ważne zeby mi smakowało  :devil:

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwca 04, 2010, 21:38:30 »
Się czepiła no.. ja tam obstaje twardo za Grill Barem na Bankowej ;) więc wrzuć na luz dziewczynko ;> 'beduje arabskie' nuahahahah ;D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwca 05, 2010, 07:59:43 »
U Zbyszka dobre? heloooooooooooł? Płacą Ci za jedzenie tam? Czy empik wykupił karnet?
Nie polecam tego lokalu, jeżeli chodzi o KEBABY. :D

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwca 05, 2010, 08:32:24 »
Piękny start na forum :) 2 punkciki po godzinie obecności  ;D  To nie Lotos Navigator - tu nie będzie nagród za punkty. Spuść dziewczyno z tonu i poczytaj co inni piszą. Okaże się, że zostaniesz sama ze swoją zbyszkowo-kapuścianą fascynacją. Ale nikt ci tego nie zabroni...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwca 05, 2010, 09:50:19 »
U zbyszka to jedynie miejsce jest dobre,bo w centum samego centrum,he,he.
Gosia2666 a może spróbuj najpierw kababa od turasa,a potem sie wypowiadaj,mając porównanie.
Co byśmy tu nie napisali-kebeb od nich broni sie sam.  (duże porcje,dobry smak)
Na razie nie ma podpisu......

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwca 05, 2010, 11:03:49 »
Pamiętam taką akcje właśnie związaną z jedzeniem u Zbyszka przyjechała koleżanka z Szczecina i chciałam coś zjeść więc najbliżej był Zbycho i jak się okazało było kilka kłaków w tym jedzeniu o fuj o tej pory nigdy w życiu tam! Od tamtej pory tam nie zaglądam bo z brudem mi się tam kojarzy.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwca 05, 2010, 11:05:29 »
A mi tam u Zbyszka smakuje. Zupełnie inny kebab niż u Turka więc nie ma co porównywać. Fakt, że mięso pierwszej jakości nie jest (już nie raz miałem rewolucję po nim hłe hłe), ale w połączeniu z ostrym sosem mi smakuje. No i to od Turasa również jakieś superaśne nie jest - suche i często spieczone.

Sam lokal w sumie mało estetyczny, no i fajkami wali, dlatego zawsze biorę na wynos.

I tak RAB przebija Turasa i Zbyszka razem wziętych. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Pieczka00

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwca 05, 2010, 14:41:03 »
Cytat: "KrP"
I tak RAB przebija Turasa i Zbyszka razem wziętych. ;]


Oceniamy naszą gastronomie a nie coś czego tu nie ma.Głupota jest jechać specjalnie  z Polic do Szczecina  na kebaba,pierwsze to koszt paliwa 18zł,po drugie czas dojazdu,po 3 czekanie na swojego kebaba,po 4 większość umarła by z głodu,nikt najedzony na kebzona nie idzie;)

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwca 05, 2010, 14:59:05 »
Kebab u turka jest dobry, ale na piaskowej i  drobiowy. Ten kolo kingi to porażka suchy i sama kapusta zero innych surówek ani dodatków.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwca 05, 2010, 15:20:34 »
Cytat: "Pieczka00"
Cytat: "KrP"
I tak RAB przebija Turasa i Zbyszka razem wziętych. ;]


Oceniamy naszą gastronomie a nie coś czego tu nie ma.Głupota jest jechać specjalnie  z Polic do Szczecina  na kebaba,pierwsze to koszt paliwa 18zł,po drugie czas dojazdu,po 3 czekanie na swojego kebaba,po 4 większość umarła by z głodu,nikt najedzony na kebzona nie idzie;)


2 dychy placisz za podroz do Szczecina? Fajnie masz. :E

Ja wole podjechac i zjesc co lubie, nawet jak bede musial pol minuty dluzej poczekac. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Schludny

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwca 05, 2010, 15:55:14 »
Cytat: "KrP"
A mi tam u Zbyszka smakuje. Zupełnie inny kebab niż u Turka więc nie ma co porównywać.


Dokładnie nawet nie ma co porównywać.

Cytat: "KrP"
Ja wole podjechac i zjesc co lubie, nawet jak bede musial pol minuty dluzej poczekac. :)



Dziwny gość jesteś!Wniosek jest jeden Twój bar Rab to Zbyszek i jego odpad kebab.Smacznego kłaniam się nisko


Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwca 05, 2010, 16:47:11 »
Najlepszego w życiu kebaba jadłem na długim targu w Gdańsku.Duża okrągła bułka podpieczona potem wsad mięsa nie mielonki!surówki trochę i znowu mięso i surówka i na górę fura mięsa plus własnej roboty sosy!!Turek skrajał mięsko z rusztu wielką maczetą a nie elektrycznym nożykiem...Normalnie niebo w gębie i za 10 zł najdłem się ja i moja luba.Pozdrawiam.Co do Polic to turek tylko!Słyszałem o Desperados,ale po tym jak zaczęli sobie doliczać do pizzy karton przy dowozie na telefon,już więcej nic tam nie zjem ani nie zamówię.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwca 05, 2010, 16:52:19 »
U Zbyszka kebaby wyglądają jak wegetarianki!!Masa warzyw i na dole skwarki..Cały kebab..Ja nie cierpię mielonki.Prawdziwe mięsko jak najbardziej...Choć obecnie ze względu na dietkę,nie mogę jeść takiego ustrojstwa :chef:  :rotfl:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...