Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy znasz swoich radnych?

Wiem kto jest moim radnym
9 (16.7%)
Nie mam pojęcia.
7 (13%)
Interesują mnie prace na projektami ustaw Gminy Police
6 (11.1%)
Nie interesują mnie prace nad projektami.
2 (3.7%)
Kontaktuję się z moim radnym.
3 (5.6%)
Nie mam czasu na takie sprawy.
4 (7.4%)
Radni słuchają głosu swojego wyborcy.
1 (1.9%)
Nigdy o to nie pytają.
8 (14.8%)
Nie zależy im na mojej opinii.
10 (18.5%)
Jestem zadowolo(na)ny z ich pracy.
4 (7.4%)

Głosów w sumie: 8

Głosowanie skończone: Marca 17, 2009, 03:10:50

Autor Wątek: [Police] Świadomość polityczna.......  (Przeczytany 13350 razy)

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 16, 2009, 11:10:55 »
Cytat: "jurgenson"
Jak to co ? , dla jednych zrobili rondo , dla drugich kapliczke i Papierza w sasiedztwie, wali sie sporo rachunków na zielen , kwiatki, przecież tego nie sposób policzyc , a zobacz ile co rocznie to kosztuje Gmine, kamerki robią za dwa razy tyle co powinny kosztować , drogi się wiecznie naprawia tu mozna też jechać do maxa , Transnet, ZGKiM , gruntu , obiekty, itd itd itd .
I następna kadencja ma oczywiscie zapewnić podtrzymanie prawidłowej drogi rozwoju.
Może tak być , a może i nie -wszystko zależy.


No tak, w sumie powinienem się cieszyć, że w ogóle coś robi. No bo robi. Chodzi mi jednak o coś więcej - żeby wykreować spójną wizję przyszłości miasta, żeby nadać mu charakter, żeby stworzyć wizję. To domena większych miast regionu, które cechują ponadprzeciętne ambicje: Świnoujście, Stargard, Kołobrzeg. W tym peletonie Polic nie ma. Ratuje nas tylko obecność zakładów i całej związanej z nim infrastruktury. Oczywiście taki stan pewnie niektórych czy też wielu zadowala, co zresztą widać po wynikach wyborów. Mogę ów stan jedynie kontestować glosując na kogoś innego - ze świadomością, że w polityce zawsze przychodzi czas na starych pierników.

jurgenson

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 16, 2009, 12:11:30 »
Cytat: "Ja"
Chodzi mi jednak o coś więcej - żeby wykreować spójną wizję przyszłości miasta, żeby nadać mu charakter, żeby stworzyć wizję. To domena większych miast regionu, które cechują ponadprzeciętne ambicje: Świnoujście, Stargard, Kołobrzeg. W tym peletonie Polic nie ma. Ratuje nas tylko obecność zakładów i całej związanej z nim infrastruktury
.

Owszem wizja przyszłości jest -taka sama jak dotychczas , skoro dotychczas nic nie wymyślono , to nic wiecej ta Gmina nie osiagnie -moze tylko zubożeć .
Z innymi miastami nie możemy sie wogóle porównywac , tam rzadzą ludzie z głowa na karku.
Jak wspominasz w tym peletonie niema Polic - i nie bedzie nigdy !!!
Co do Zakładów ! owszem one ratują tą Gmine ale tylko ekonomicznie -daja zatrudnienie i pozwalaja Gminie prosperować , nie należy zapominać o bardzo waznej sprawie jaką jest chemia !!
Ten rejon na mapie jest zdyskwalifikowany - mowy nie ma o turystyce - tu ze zwykłą wizyta nikomu nie chce sie przyjeżdżać ,jak juz to w interesach.

johny b

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 16, 2009, 15:51:19 »
a czemu to Pan Szkutnik nagle zaczyna wszedzie sie pojawiac, gdzie nie otworze jakis temat,patrze -Szkutnik...pewnie jakktoś założy temat np. "szpachlowanie ścian" to Pan Szkutnik zraz skopiuje a nastepnie wklei jakis temat z np. Muratora:)ja rozumiem, że zbliza sie okres wyborczy i trzeba sie promować, nawet poprzez opublikowanie swojego wizerunku na forum, ale nic na siłe:) pozdrawiam

szkutnik51

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 17, 2009, 00:46:31 »
Cytat: "johny b"
a czemu to Pan Szkutnik nagle zaczyna wszedzie sie pojawiac, gdzie nie otworze jakis temat,patrze -Szkutnik...pewnie jakktoś założy temat np. "szpachlowanie ścian" to Pan Szkutnik zraz skopiuje a nastepnie wklei jakis temat z np. Muratora:)ja rozumiem, że zbliza sie okres wyborczy i trzeba sie promować, nawet poprzez opublikowanie swojego wizerunku na forum, ale nic na siłe:) pozdrawiam


Mogę Pana jedynie zapewnić że żadny politycznych aspiracji nie posiadam. Z racji zawodu szkutnika na szpachlowaniu znam się akurat bardzo dobrze i moge napisać do MURTORA a nie z niego kopiować. Co do wizerunku? Napiszę tak. Dokładnie "olewam" mówiąc nieładnie co Pan pisze i mam to głeboko w "czarnej dziurze" Jeżeli natomiast opublikuje Pan  swoj wizerunek z podpisem - imieniem i nazwiskiem i nie będzie się Pan wstydził swoich poglądów - będę w stanie prowadzić z Panem  dialog i może to co Pan pisze wezmę sobie głeboko do..........serca.
Miłego dnia.

P.S. nie dotyczy to jedynie Ciebie, Johny

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 20, 2009, 09:07:55 »
Kardziejonek prezydentem???-KATASTROFA!!!!! Powiem tak na Diakuna już nie głosuję, a właśnie z powodu jego otoczenia i sporo moich znajomych też nie. A o radnych PO to już mi się nie chce pisać. Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję ale na pewno nie na teraźniejszych radnych i teraźniejszego burmistrza...
pozdrawiam hocek

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 23, 2009, 13:49:39 »
Witam tak przyglądam się waszym wypowiedziom i nie jestem zdziwiony,dawno pisałem że część ludzi z Diakunem na czele jest do wymiany, dobro gminy i mieszkańców mają głęboko gdzieś.Tam do wymiany jest cały układ.Polickie PO ,PiS i reszta  radnych nie zdała egzaminu nie wiem szczerze co im zawdzięczamy.Takie układy polityczne w takim mieście jak Police moim zdaniem nie mają sensu.Tu powinni działać zwykli ludzie nie powiązani z żadnym układem polityczno-biznesowym.Nikt w tej chwili z tych ludzi nie myśli o problemach gminy oni dorwali się do koryta aby się nachapać.Napiszcie proszę co za kadencji tego samorządu zostało zrobione w tej gminie .Moim zdaniem do samorządu powinni wejść bezpartyjni zwykli ludzie.Panie Yak ja wiem pan stoi zboku i przygląda się sytuacji co z niej wyniknie i wtedy pan się przyklei do wygranej frakcji, mam nadzieję że poznają się w końcu na pańskiej polityce i pana pogonią.Wtedy może pan zacznie być prawdziwym dziennikarzem a nie jak do tej pory lej wodą .Widzę że pomału dzięki naszym radnym Police stają się skansenem na naszą szkodę .

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 23, 2009, 20:04:12 »
Cytat: "gigus 36"
Tu powinni działać zwykli ludzie nie powiązani z żadnym układem polityczno-biznesowym... Moim zdaniem do samorządu powinni wejść bezpartyjni zwykli ludzie.


Tacy to tylko w "Erze"
<*)))))>{

johny b

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 23, 2009, 20:14:49 »
albo jak reklama plusa- "potrzeba konsumenta"  :money:  hasło na kolejne wybory :jupi:

yak

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 23, 2009, 20:20:49 »
Witam!
Kolejnym burmistrzem Polic będzie...
Władysław Diakun.
Co jeszcze chcecie wiedzieć?

jurgenson

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 23, 2009, 20:54:20 »
Cytat: "yak"
Witam!
Kolejnym burmistrzem Polic będzie...
Władysław Diakun.
Co jeszcze chcecie wiedzieć?


Noo brawo ! to brzmi już jak  * kozanostra*

Nic już nie chcemy wiedzieć Panie Janku ! - wystarczy !!

yak

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 23, 2009, 22:08:36 »
Miło, że ktoś zrozumiał...

jurgenson

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 23, 2009, 22:49:55 »
:lol2:   :lol2:   :lol2:   :lol2:

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 24, 2009, 00:39:03 »
Hello Jurgenson,
Co to za zwierze, ta *kozanostra* ?
Pozdrowienia - Bill

jurgenson

  • Gość
[Police] Świadomość polityczna.......
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 24, 2009, 01:22:33 »
Cytat: "billkronos"
Hello Jurgenson,
Co to za zwierze, ta *kozanostra* ?
Pozdrowienia - Bill


koza-ostra  :lol2:   :lol2:

pozdrawiam