Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub Classic  (Przeczytany 55376 razy)

NaPowaznie

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 28, 2009, 11:21:35 »
Idea klubu bilardowego świetna.
Wentylacja  straszna.
Muzyka straszna i głośna. (Moim zdaniem przy grze w bilard zbędna)
Godziny otwarcia dziwne (według słów forumowiczów do 5-6 rano)  wpiszcie w  :google: "godziny otwarcia klubu bilardowego" 24 to max.

Jeszcze jedno, właściciel klientów nie wybiera i  nie odpowiada za ich zachowanie poza lokalem.

Super lokal ale tylko od pon- do pt. w godzinach od 10 -15.  bez głośnej muzyki i  dymu z papierosów by pograć w bilarda, później  oblicze lokalu się zmienia niesamowicie.

Na bilarda jeszcze wpadnę, na piwo ze znajomymi nie.

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #91 dnia: Grudnia 05, 2009, 22:45:19 »
Super lokal ? Hmmm mieszkam obok niego i jakoś nie bardzo mi się on podoba z resztą nasz admin też tam mieszka więc wie co się działo. Co weekend powybijane szyby w klatkach  do tej pory słyszę w nocy krzyki i śpiewy przez okno mogłam sobie oglądać bójki chłopaczków biegających z kijami w rękach wchodzisz do toalety a tam parka wchodzisz do drugiej a tam ćpanie. Nie no nawet już nie robią tego w toaletach ale przy stolikach. co prawda już są kamery bo i z samochodami różnie bywało. Jak przechodzi się przedsionkiem to są pozostawiane po ludziach z classica butelki ze sreberkiem  ( wiadomo po czym )  co prawda troszkę się ogarnęli i tymi szybami  ( już nie wybijają )ale ogólnie MASAKRA ! Swojego czasu było tam spoko bo chodziłam tam codziennie ale później ...  jak dla mnie mogłoby to zniknąć tak samo jak cellar

młody20

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #92 dnia: Grudnia 06, 2009, 02:47:30 »
nie przesadadzaj juz tak bardzo... od kiedy jest monitoring to nie zdarzylo sie zebym cos grubszego zaobserwował na osiedlu..  
a to, ze ktos drze ryj po 1 w nocy to raz na jakis czas mozna przeżyć... ;)
pozdrowionka ;)

[ Dodano: 2009-12-06, 02:49 ]
aaaaaaaa i nie oznacza to ze akurat "balujący" w przedsionku byli w Classicu... ;)
;):P

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 06, 2009, 11:00:06 »
Powiedzmy , że pamiętam te czasy gdy można Cię było znaleźć tylko i wyłącznie w classicu( ewelina124 ) :)  raz tam byłam i było tak sobie jedak wole championa w galacie ;p
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #94 dnia: Grudnia 06, 2009, 13:37:13 »
Ja mieszkam przy ul. Roweckiego i tez codziennie słyszę jak ktoś chodzi i się drze :) więc na pewno nie tylko na Twoim osiedlu chodzą śpiewają i krzyczą jestem przekonany, że na większości dzielnicach jest "darcie" :) Club Cllasic nie ma nic z tym wspólnego :)
Robak

Offline Słońce

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 27, 2010, 11:28:06 »
Klub Bilardowy "Classic" zaprasza wszystkich chetnych i lubiacych troszke pospiewac na Karaoke w kazdy wtorek od godz.20:00 :):P

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 27, 2010, 13:09:46 »
No ja tam lubie czasami tylko na piwko podejsc :)

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 27, 2010, 18:54:50 »
Piwko + bilardzik + karaoke = dobra zabawa :D  Ja byłam tam raz, atmosfera w porzadku a i pospiewac mozna jak ktoś lubi. Nie było zadnych nie milych sytuacji ale moze to dlatego ze ja bylam w tygodniu i było raczej malo ludzi. Wiadomo tam gdzie jest alkohol tam zawsze znajdzie sie ktoś komu "cos" nie pasuje. Jestem pewna ze jeszcze sie tam wybiore :D

Cubee

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 04, 2010, 00:26:55 »
Można spokojnie posiedzieć, ale w otoczeniu osób które na pewno nie mają 18stu lat jest dosyć dziwnie.
Widziałam, że przesiadują tam przy piwku i fajeczce dzieciaki z mojej ulicy (16-17lat).
Wstyd troszkę.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 04, 2010, 03:39:07 »
Cytat: "NaPowaznie"
Jeszcze jedno, właściciel klientów nie wybiera i nie odpowiada za ich zachowanie poza lokalem.



A szkoda. Wzorem innych krajów, nastał by porządek.

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 17, 2010, 21:51:16 »
Witam moim zdaniem ten klub jest najlepszym w Policach atmosfera w akademii czy klubie nauczyciela czasami mnie przeraza wole lokal, w którym wiem ze za swoje poglądy czy wygład nie wyłapie po ryju czy od ochroniarzy. Wiadomo są minusy mnie najbardziej przeszkadza dym… nie byłem tam z ładny kawał czasu, ale myślę ze przydałoby się cos do zjedzenia, bo gdy wypije już z 3 piwa robie się głodny myślę ze pan Marek, jeżeli było by takie zapotrzebowanie zgodziłby się na jakieś stojące na dobrym poziomie jedzenie uważam tez ze bardzo milo z jego strony zaproponowanie nam lekcji bilard (niestety odmówiliśmy z rożnych osobistych powodów), kiedy zauważył ze przychodzimy, co kilka dni i wydajemy po 12 zł w miesiącu było to ok. 120 a on nam proponował za 50 zł lekcje naprawdę warto obsługa mila robią dobre drinki i jeżeli naprawdę Są jakieś zastrzeżenia wystarczy powiedzieć pogadać z szefem a na pewno zareaguje naprawdę ludzie mowie wystarczy dobrze porozmawiać a można dużo zmienić.
Wielki plus dla tego klubu ode mnie polecam…

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 17, 2010, 22:04:34 »
Stugiewa, jesteś pracownikiem czy właścicielem klubu? Poza tym ortografia i interpunkcja się kłania. Twój post jest nieczytelny. Przeczytaj przed wysłaniem i popraw błędy, postaw kilka przecinków. Szanuj tych, którzy czytają to forum.
Pozdrawiam.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 17, 2010, 23:30:46 »
Cytat: "stugiewa"
Witam moim zdaniem ten klub jest najlepszym w Policach atmosfera w akademii czy klubie nauczyciela czasami mnie przeraza wole lokal, w którym wiem ze za swoje poglądy czy wygład nie wyłapie po ryju czy od ochroniarzy. Wiadomo są minusy mnie najbardziej przeszkadza dym… nie byłem tam z ładny kawał czasu, ale myślę ze przydałoby się cos do zjedzenia, bo gdy wypije już z 3 piwa robie się głodny myślę ze pan Marek, jeżeli było by takie zapotrzebowanie zgodziłby się na jakieś stojące na dobrym poziomie jedzenie uważam tez ze bardzo milo z jego strony zaproponowanie nam lekcji bilard (niestety odmówiliśmy z rożnych osobistych powodów), kiedy zauważył ze przychodzimy, co kilka dni i wydajemy po 12 zł w miesiącu było to ok. 120 a on nam proponował za 50 zł lekcje naprawdę warto obsługa mila robią dobre drinki i jeżeli naprawdę Są jakieś zastrzeżenia wystarczy powiedzieć pogadać z szefem a na pewno zareaguje naprawdę ludzie mowie wystarczy dobrze porozmawiać a można dużo zmienić.
Wielki plus dla tego klubu ode mnie polecam…


Uff przeczytane na bezdechu dobrze ze tekst dłuższy nie był...

Offline Słońce

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 23, 2010, 15:29:33 »
Nawet nie można sie wypowiedzieć na dany temat pozytywnie, bo zaraz oskarżają,że sie jest pracownikiem lub właścicielem...a ktoś poprostu lubi ten klub i co w tym dziwnego ;)

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #104 dnia: Stycznia 06, 2011, 10:46:09 »
wie ktoś może czy classic jest dziś otwarty? :>
“imperfections make you more beautiful”