Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bilbordy wyborcze.  (Przeczytany 2243 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 27, 2024, 17:18:23 »
Prokuratura krajowa przed samymi wyborami samorządowymi ostro się wzieła za Zjednoczoną Prawicę od wczoraj.
Teatr dla gojów.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 27, 2024, 17:58:30 »
No tak najlepiej nie ch nie będzie kampanii.
Głosujcie w ciemno na Diakuna, niech będzie stagnacja a gmina w porównaniu do innych tonie.
Za te podatki z kombinatu przez wszystkie sześć kadencji - to wszystkie drogi powinny być po remontach.
Zgadzam się,tym bardziej że w samych Policach dróg zbyt wiele nie ma.10min autem i masz objechane wszystkie drogi w centrum Polic i nie tylko. Fakty są takie,że miasto kompletnie się nie rozwija i chyba nikt nie myśli o tym a żeby ono się w ogóle rozwijało. Diakun chwali się bulwarami nad Łarpia z których właściwie nikt nie korzysta i które miały być gotowe 2lata temu. Ogółem w Policach syf totalny i nic więcej. Tak więc moi drodzy obudźcie się i pogoncie tą hołotę ,która tylko nam opłaty zwiększa. Obstawiam że jak Diakun znowu wygra to jego radni wpadną na pomysł żeby zrobić w Policach płatne parkingi i ściągać od mieszkańców kasę bo to chyba jedyna rzecz która im została, a dzięki której mogą jeszcze nas oskubać .

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 27, 2024, 18:54:51 »
Czego dla mnie najbardziej w Policach brakuje to miejsc parkingowych, na niektórych osiedlach zaparkowanie po 17-18 godzinie jest prawie niemożliwe, a po 20 to już graniczy z cudem.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 27, 2024, 19:50:57 »
Osiedla były projektowane pod miejsca parkingowe dla kilku osób na cały blok. Chcesz parkingów ale gdzie je wybudujesz? Zabierzesz las, plac zabaw czy może znowu pomysł parkingowca z cenami za miejsce jak za garaż?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 27, 2024, 20:33:30 »
Zabierzesz las, plac zabaw czy może znowu pomysł parkingowca z cenami za miejsce jak za garaż?

Parkingowce to w zasadzie jedyne rozsądne rozwiązanie dla wybudowanej infrastruktury, problem pierwszego pomysłu polegał na tym, że ktoś chciał na tym jeszcze zarobić. Tutaj trzeba poświęcić trochę czasu i dobrać odpowiedni plan finansowania. Miejsca parkingowe nie będą w takich obiektach za darmo, jednak sądzę, że nie jeden mieszkaniec Polic wynająłby takie miejsce w rozsądnej cenie, na poziomie 0 można by zorganizować motoryzacyjną przestrzeń usługową (myjnia, warsztat, wulkanizacja itp.). Ten temat można bez problemu ogarnąć.

Offline gosc43

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 27, 2024, 21:08:54 »
Szlachta ma dwa, trzy samochody na rodzine i się dziwi, że nie ma gdzie zaparkować. Jeden nie wystarcza?? Jak nie wystarcza, to parkujcie na polu pod miastem i dojeżdżajcie na pole autobusem, a stamtąd ruszajcie autem w dalszą podróż.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 27, 2024, 21:22:24 »
Szlachta ma dwa, trzy samochody na rodzine i się dziwi, że nie ma gdzie zaparkować. Jeden nie wystarcza?? Jak nie wystarcza, to parkujcie na polu pod miastem i dojeżdżajcie na pole autobusem, a stamtąd ruszajcie autem w dalszą podróż.

Serdecznie polecam:

http://allegro.pl/oferta/masc-na-bol-dupy-na-zazdrosc-dla-sasiada-kolegi-z-pracy-lek-na-wszystko-9096882711?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:queryandcategory&bi_c=MmI4OWQ5YmQtN2QxYi00OThjLWFhZDQtYmU3YTU0ZGM5N2U1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=d63c831b-0c6f-4a54-9057-f90e72a0ca12

Offline gosc43

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 30, 2024, 22:32:31 »
Wyjdź mentalnie już z tych lat 90. Nikt ci nie zazdrości butów. :D Wy tak serio w tych Policach?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 31, 2024, 01:09:33 »
Buty to nie samochód.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 31, 2024, 13:18:12 »
Wodnik Szuwarek napisał że w Policach syf totalny a to nieprawda: trzeba np gminę pochwalić za zlikwidowanie nielegalnego wysypiska odpadów na ulicy Kamiennej.
W wielu innych gminach jest to bardzo poważny problem.
Dominik Dolnoślązak

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 31, 2024, 17:04:29 »
Ha ha ha,gmina na Kamiennej sama sobie zafundowała wysypisko.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 31, 2024, 23:13:03 »
Wodnik Szuwarek napisał że w Policach syf totalny a to nieprawda: trzeba np gminę pochwalić za zlikwidowanie nielegalnego wysypiska odpadów na ulicy Kamiennej.
W wielu innych gminach jest to bardzo poważny problem.
Stary to weź jeszcze zorientuj się dzięki komu to wysypisko powstało to pierwsza kwestia a druga kwestia to kto dał środki na usunięcie tego wysypiska. Żeby nie PIS to ten syf by dalej tam był bo to rząd dał szmal na to żeby to uprzątnąć. Gmina lache na to kładła latami. Taki wspaniały jest ten policki GRYF 🤣

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 01, 2024, 15:18:11 »
Dla mnie najważniejsze że zlikwidowane.

Dominik Dolnoślązak

Offline Aparatczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 01, 2024, 20:27:42 »
Ja nie mogę z was już. Zakłady są w gorszym stanie niż podłoga mojej astry gdy oddałem ją na złom, ale nie pogadajmy o tym że wysypisko było. Całe zakłady już jest bardziej szkodliwe niż te dwa wysypiska, które były w Policach. I zarząd też udaje, że nie ma problemu tymczasem wszystko jest albo na trytytki naprawiane albo podpieranie instalacji na rusztowaniach. A jak coś się stanie to nie ma winnych w zarządzie tylko u szeregowych. Wypadków coraz więcej ale tak pogadajcie sobie o tym, że fontanny ktoś popsuł na deptaku albo na kogo glosowac

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 939
    • Zobacz profil
Odp: Bilbordy wyborcze.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 02, 2024, 07:55:41 »
Ja nie mogę z was już. Zakłady są w gorszym stanie niż podłoga mojej astry gdy oddałem ją na złom, ale nie pogadajmy o tym że wysypisko było. Całe zakłady już jest bardziej szkodliwe niż te dwa wysypiska, które były w Policach. I zarząd też udaje, że nie ma problemu tymczasem wszystko jest albo na trytytki naprawiane albo podpieranie instalacji na rusztowaniach. A jak coś się stanie to nie ma winnych w zarządzie tylko u szeregowych. Wypadków coraz więcej ale tak pogadajcie sobie o tym, że fontanny ktoś popsuł na deptaku albo na kogo glosowac
Jeżeli tam pracujesz, to powinieneś takie rzeczy zgłosić do Inspekcji Pracy.