Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Maciaerewicz POWRÓT ZASADNICZEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ i inne waźne sprawy  (Przeczytany 2081 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wg Macierewicza Zasadnicza Służba Wojskowa powinna być przywrócona jeszcze w tym roku.
Chcecie tego - to głosujcie na PiS w przyszłych wyborach do Sejmu RP.
Najpierw niech Pan Macierewicz rozliczy swoje BYŁE ministerstwo z 15 milionów na słuźbowych kartach, (wystarczy porównać ile wydano w tym ministerstwie w tym samym czasie za rządów PO) niech zostanie rozliczony z ksiąźki autorstwa pana Piątka, z działań podkomisji smoleńskiej, i z faktu ujawnienia nazwisk agentów na Bliskim Wschodzie.
Czemu były minister tak jeździ do Torunia?
Kiedy  pewien zakonnik zostanie rozliczony za dwa bardzo drogie auta, otrzymane od bezdomnego, który zaraz potem zmarł? Co na to odpowiednie organy? Czy moźe juź zajeły sie tą sprawą.
Ja nigdy nie zagłosuję na PiS.
Nie chcę kraju, w którym Pani premier sama sobie przyznaje (ogromną) nagrode roczną.
Moja nagroda roczna to kilkaset zł, a nie 65000 zł.
Jak PiS chce wygrać wybory? A ustawa o IPN?  Po co Obrona Terytorialna - skoro jest Wojsko Polskie? Dlaczego jesteśmy skłóceni z naszymj sąsiadami - Rosją i Niemcami - przecieź to jest ogromny rynek zbytu dla naszych firm.
Wszystkje dobre ustawy tej partii nikną w blasku tych wszystkich lapsusów, kłótni i błędów, niefortunnych wypowiedzi.
JA CHCE ŹYC W SPOKOJNYM KRAJU. Nie chce kłótni z Izraelem, USA.
Mam prawo źyć w spokojnym kraju, bez dzielenia Polaków na sorty bez marszów z pochodniami, bez IPN-u, Z WOLNOŚCIĄ WYPOWIEDZI, z prawem do odwołania się do sądu i bez cenzury. Bez negowania Źołnierzy Ludowego Wojska Polskiego - mój dziadek wyzwalał Chełm Lubelski i Lublin, potem był straźnikiem w obozie dla Niemców w Lublinie i całe szczęście źe nie dożył chwili gdy władza mówi źe w latach 60 tych nie było Polski.
Moje dzieci , chcą teraz źyć w spokojnym kraju.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2018, 14:09:14 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak