Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cenzura na forum Wirtualnych Polic  (Przeczytany 17934 razy)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 12, 2017, 20:01:37 »
A gdzie jest temat utworzony przez p.Dudka " chcieliście pis to macie" ?
Niechcący go zamknąłem :D
Już wrócił na swoje miejsce, nawet się nie zorientowałem, że jest zamknięty.
No niestety nie jest to prawda, usuniętych zostało parę moich wpisów(fakt że były tam memy ale z moim komentarzem) w temacie: "Chcieliśmy PIS, no to mamy...?". Nie wszystkie memy dotyczyły PO a zostały przesunięte do tematu" Memy o PO? Poza tym zablokowano mi możliwość komentowania w powyższym temacie i to bez żadnej informacji czy też ostrzeżenia. To nie jest cenzura?
Żaden twój nie został usunięty. Jeden został niecelowo zamknięty, ale już przywróciłem możliwość pisania w nim. Jednak każdy post nie związany z PiS będzie w tym temacie usuwany. Chcesz pisać o PO, jest do tego osobny temat.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 12, 2017, 22:35:52 »
Żaden twój nie został usunięty. Jeden został niecelowo zamknięty, ale już przywróciłem możliwość pisania w nim. Jednak każdy post nie związany z PiS będzie w tym temacie usuwany. Chcesz pisać o PO, jest do tego osobny temat.
Może nie zostały usunięte ale zostały przeniesione do tematu " Memy o PO" który został założony zapewne przez administratora. Wiele tych przesuniętych wpisów które zawierały memy(chyba nie jest zabronione wklejanie memów? a może się mylę?) nie dotyczy PO lub dotyczy zarówno PO jak i PIS. Rozumiem że administrator będzie robił selekcję i będzie decydował co dotyczy PIS a co nie, czyli metody typowo cenzorskie. Coraz żałośniejsze to forum się robi.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2017, 22:38:39 wysłana przez kryspin »

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 12, 2017, 23:10:58 »
Żałosnym są kiepskie próby kreowania rzeczywistości przez niektórych użytkowników :). Chociaż z drugiej strony administracja ciekawych rzeczy o sobie się tu dowiaduje. No, ale mógłbyś już skończyć trolować - dawno przestało to być śmieszne.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 13, 2017, 00:27:46 »
Typowy kryspin jest typowy. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 13, 2017, 00:31:38 »
Żałosnym są kiepskie próby kreowania rzeczywistości przez niektórych użytkowników . Chociaż z drugiej strony administracja ciekawych rzeczy o sobie się tu dowiaduje. No, ale mógłbyś już skończyć trolować - dawno przestało to być śmieszne.
To wy próbujecie kreować rzeczywistość przesuwając niezgodne z waszą opcją polityczną posty do utworzonego przez was nowego tematu. Wypacza to sens  wymiany zdań w danym temacie. Nawet jeśli posty zawierają memy to odnoszę się one do tematu dyskusji. Jeśli dany mem dotyczy zachowań totalnej opozycji to nie można stwierdzić że nie dotyczy to PISu gdyż wiadomo że totalni zawsze odnoszą się do PIS. A takie jest tłumaczenie administratora powodu przeniesienia przez niego postów zawierających memy do tematu o dziwnej nazwie" Memy o PO". Oczywiście nie jest to śmieszne. To jest właśnie próba kreowania rzeczywistości. Ale na szczęście na prawdziwą rzeczywistość, tą za oknem nie macie wpływu. Pozdrawiam towarzystwo wzajemnej adoracji.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2017, 00:47:21 wysłana przez kryspin »

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 13, 2017, 00:42:16 »
próbujecie kreować rzeczywistość przesuwając niezgodne z waszą opcją polityczną posty

O, a możesz mnie oświecić, kto jest moją opcją polityczną? Bo już zgłupiałem :(.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 13, 2017, 00:53:49 »
[/quote
O, a możesz mnie oświecić, kto jest moją opcją polityczną? Bo już zgłupiałem .
Kto jest twoją opcją polityczną? To osoba może być opcją polityczną? :) A tak poważnie to nie rozumiem pomysłu przenoszenia postów zawierających memy do innego tematu wypaczając sens dyskusji w danym temacie. Jakoś dziwnym trafem są to memy nieprzychylne totalnej opozycji bo inne memy zostały tam gdzie były. Możesz to wyjaśnić?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 13, 2017, 01:13:29 »
Sens dyskusji? Z tobą nie ma żadnej dyskusji, próbowaliśmy kilka razy. No i w końcu moderacja się zirytowała, a ja się jej wcale nie dziwię.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 13, 2017, 06:58:17 »
Dyskusja z kryspinem? Wklejcie mu jakiegoś mema, może ogarnie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 13, 2017, 16:41:22 »
KrP, dapol, nie do was było pytanie. Rozumiem że zawsze jest okazja poszczekać więc skorzystaliście z okazji.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 13, 2017, 17:20:23 »
Co ty masz z tym szczekaniem nasz gimnazjalisto? Tak lubisz psy?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 13, 2017, 19:24:47 »
KrP, dapol, nie do was było pytanie. Rozumiem że zawsze jest okazja poszczekać więc skorzystaliście z okazji.

No patrzcie. Ledwo od ziemi odrasta, jeszcze mleko pod nosem, a już taki groźny. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 13, 2017, 20:51:30 »
Co ty masz z tym szczekaniem nasz gimnazjalisto? Tak lubisz psy?
No patrzcie. Ledwo od ziemi odrasta, jeszcze mleko pod nosem, a już taki groźny. XD
Dawno nie czytałem takich bzdur jak wasze wypociny. Udajecie inteligentów a słoma z butów wystaje. A ja nadal czekam na odpowiedź na moje pytanie zadane administratorom forum.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 13, 2017, 23:18:08 »
Ej, admini, tłumaczcie się przed wielkim kryspinem! Jak śmiecie na swoim prywatnym forum stosować swoje prywatne zasady?!

XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Cenzura na forum Wirtualnych Polic
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 14, 2017, 08:14:50 »
Przecież Administrator już mu odpowiedział.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.