Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kryzys sejmowy  (Przeczytany 23115 razy)

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 22, 2016, 08:57:43 »
Ty KOOWALSKI - coś cię porąbało chyba? Jakie zdjęcia ode mnie?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 22, 2016, 09:49:00 »
Kup sobie nowszy komputer.
Zainwestuj, jeżeli chcesz się wypowiadać.

Stara dobra szkoła. Nauka guru nie poszła w Las.
Koowalski - po prostu "spadaj dziadu", a nie tu się wypowiadasz.
Kim jesteś, aby z nadludźmi dyskutować?



Ty masz chyba jakiegoś guru, bo ja na pewno nie mam.
Piszę by nie komentował jeżeli nie obejrzał filmu tylko zobaczył jakieś zdjęcie.

KOOWALSKI jak będziesz umiał to obejrzyj:


https://www.facebook.com/wojciech.szulc.56/videos/714314385402376/





« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 10:55:34 wysłana przez Ważniak »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 22, 2016, 12:16:59 »
Polak pisze o okupacji terenu parlamentu przez chłopców Błaszczaka  a ty pokazujesz jedno zdjęcie przed wjazdem na teren parlamentu,kiedy związkowa tłuszcza otoczyła teren przylegający do terenów sejmowych . To różnica
To co napisał KOWALESKI jest prawidłowe chodziło o to i to jest zasadnicza różnica.
Ty masz chyba jakiegoś guru, bo ja na pewno nie mam
Oj masz a to widać w twoich postach  w tym temacie, może sam jeszcze nie wiesz ale widać ze wyznajesz religie smoleńską i pis-owską.
Nawet 2000 nowej ubeckiej emerytry
A wyzywanie wszystkich co mają inne zdanie od ciebie świadczy o wpisywanie się w religie PiS-owską. Po za tym chyba sam byłeś ubekiem stosujesz taki sam styl jak Piotrowski, wszyscy tylko nie ja.


Ps; takie pytanko do modera i do jakich wniosków doszedłeś ? widzę ze już jestem tylko obserwowany  nie moderowany.



« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 12:19:52 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 22, 2016, 13:12:26 »
Obejrzyj film
Nikogo nie wyzwałem
Nie mam guru
W Smoleńsku był wypadek
Oderwani od koryta nie potrafią sobie poradzić w normalnym życiu chcą doić dalej i ciągną innych naiwnych ludzi by łazili w ich sprawie. Niestety biedacy muszą czekać 3 lata do wyborów, których pewnie nie wygrają i działają siłą. To się nazywa anarchia.

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 22, 2016, 14:26:26 »
Patrząc od tej strony można śmiało powiedzieć, że i PiS został swego czasu "oderwany od koryta" a teraz dopadł go ponownie.
W ogóle zastanawiające jest myślenie, że jedynym powodem, dla którego ktoś nie jest zadowolony z rządów tej czy innej partii MUSI być "koryto". Ale cóż, każdy sądzi wg siebie, najwidoczniej PiSowcom zależy tylko na, że się tak wyrażę, świńskim talerzu  ;)
Dla mnie nie jest aż tak ważne, czy rządzą ci czy tamci, o ile robią to z głową i myślą o narodzie jako całości, nie dzielą, nie skłócają, byle tylko utrzymać się w siodle obojętnie jakim kosztem.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 22, 2016, 14:43:48 »
Wróćmy do meritum. Dwoch posłów, jedna od kukiza, jeden z PSL wydali oświadczenie ze nie brali udziału w tym nieszczęsny głosowaniu. Jakim cudem mieli oni liczyć glosy? Na jakiej podstawie kuchcinski mówi, że wszystko było ok? To jest jeszcze demokracja? Pisowiercy - jesteście śmieszni i zalosni
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 15:04:34 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 22, 2016, 15:07:12 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 22, 2016, 17:02:40 »
jak się czujesz ze świadomością tego, że prezesem tk została osoba, która kilka dni temu była na fałszywym zwolnieniu lekarskim, aby zbojkotować posiedzenie tk? jak się czujesz ze świadomością tego, że taką osobę mianował na to stanowisko prezydent? jak się czujesz, wiedząc (o ile wiesz-w co wątpię), że jeden z pisowskich sędziów tk, przez lata zarabiał na obrocie gługami szpitali, sprytnie lawirując i omijając prawo? to są jeszcze rządy prawa?
jak się czujesz widząc kaczyńskiego, który wjeżdża na wawel bramą herbową przeznaczoną dla głów koronowanych? wiesz, kto ostatnio sobie na to pozwolił (wątpie abyś wiedział kto i kim była ta osoba - wujek google ci pomoże) hans frank.
nie oczekuje od ciebie odpowiedzi - wklej jakiś link z doopy. merytorycznej i rzeczowej rozmowy prędzej spodziewałbym się po ślimaku, niż po osobach, które nie widzą co się dzieje w kraju i do czego to zmierza.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 22, 2016, 17:13:10 »
Ale Ty yntelygient.
Nie odpowiedziałeś co sądzisz o wypowiedziach byłych prezydentów
HIPOKRYZJA czy nie?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 22, 2016, 17:33:34 »
Całkowicie popieram. Jeżeli nie widzisz różnicy między ostatnimi wydarzeniami pod sejmem, a filmami które wrzuciłeś, to pozwól że pomogę Ci ja dostrzec. Pod sejmem nie widziałem palonych opon, rac, czy petard.nie widziałem zakapturzonych i z zakryta twarzą ludzi. Ogladnelem te filmy pobieżnie, gdyż czuję obrzydzenie oglądając coś takiego, ale z tego co widziałem to policja raczej stała. Pod sejmem policja interweniowala. Mało tego, żandarmeria też wyszła. Żyj sobie dalej w nieświadomości.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 17:59:53 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 22, 2016, 22:20:34 »
Kup sobie nowszy komputer. To nie są zdjęcia tylko filmy i jak napisałem mogę dodać takich scen z ostatnich 8 lat 100.
Nawet 2000 nowej ubeckiej emerytry by wystarczyło na sprzęt do tego obejrzenia. Zainwestuj, jeżeli chcesz się wypowiadać.

Zanim zaczniesz rżnąć głupa użyj szarych komórek.Tak długo jak nie użyję kursora do otwarcia obrazka kierując go na czerwoną strzałkę jest to zdjęcie. O tym czy uruchomić odtwarzanie decyduję ja a nie jakiś dyszący zemstą fan dobrej zmiany.A oglądanie materiałów przygotowanych przez szczujnię sakiewicza nie leży w sferze moich zainteresowań tak samo jak debilne pomysły kukizowców czy innej narodowosocjalistycznej sfory.Ludzie prymitywni jak nie mają nic do powiedzenia wyzywają od ubeków,gorszego sortu,zomowców itp.To trafnie określił J.Kurski nazywając tę tłuszczę ciemnym ludem.Pewnie nie zauważyłeś,że trafiłeś do tego towarzystwa.To już twój problem.
A teraz uważaj na portfel bo kaczyński wyciągnął rękę.
Pb 98 przekroczyła 5,00zł.     

jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 22, 2016, 23:21:35 »
Tak długo jak nie użyję kursora do otwarcia obrazka kierując go na czerwoną strzałkę jest to zdjęcie. O tym czy uruchomić odtwarzanie decyduję ja a nie jakiś dyszący zemstą fan dobrej zmiany.A oglądanie materiałów przygotowanych przez szczujnię sakiewicza nie leży w sferze moich zainteresowań tak samo jak debilne pomysły kukizowców czy innej narodowosocjalistycznej sfory.
czyli nie oglądałeś a wypowiadasz się na temat filmu. Żal
A teraz uważaj na portfel bo kaczyński wyciągnął rękę.
Pb 98 przekroczyła 5,00zł.   
Czy Ty naprawdę jesteś taki ......., czy tylko udajesz?
Ja za Tuska płaciłem po 6 PLN, ale wiem że on nie miał na to wpływu tak samo jak teraz Kaczyński
Doucz się.


Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 23, 2016, 14:43:09 »

czyli nie oglądałeś a wypowiadasz się na temat filmu. Żal
A teraz uważaj na portfel bo kaczyński wyciągnął rękę.
Pb 98 przekroczyła 5,00zł.   
Czy Ty naprawdę jesteś taki ......., czy tylko udajesz?
Ja za Tuska płaciłem po 6 PLN, ale wiem że on nie miał na to wpływu tak samo jak teraz Kaczyński
Doucz się.
Cytuj (zaznaczone)
Dostałeś te zdjęcia od jojo czy sam je zrobiłeś? Polak pisze o okupacji terenu parlamentu przez chłopców Błaszczaka  a ty pokazujesz jedno zdjęcie przed wjazdem na teren parlamentu,kiedy związkowa tłuszcza otoczyła teren przylegający do terenów sejmowych . To różnica.Drugie zdjęcie nie dotyczy parlamentu i właściwie nie wiadomo czego,bo stojący szereg policjantów można przypisać do każdej sytuacji
Proponuję czytać powoli.W moim cytacie powyżej nie ma wzmianki o filmach.
Ceny paliw wchodzących na nasz rynek, o czym pewnie nie wiesz, zależą od  czynników zewnętrznych.W 2010 r.baryłka ropy kosztowała ponad 100 USD przy kursie dolara na poziomie 3,5 PLN.Obecnie baryłka kosztuje < 55 USD a dolar w okolicach 4,4 PLN.Jeśli nauczono ciebie matematyki na poziomie 7 klasy SP to możesz sobie wyliczyć proporcje.Na pewno są mocno niekorzystne dla władców 'dobrej zmiany".
Wczoraj szef wszystkich szefów czyli ojciec chrzestny "dobrej zmiany"wyciągnął rękę do łopaty aby z przygotowanej trumny symbolicznie wrzucić piasek pod budowę mieszkań dla ludu pracującego i niepracującego- żyjącego z 500+. Już wspomniano,ze czynsz w tych tanich mieszkaniach będzie wynosił w widelkach między 10 a 20 zl /m2.Przyjmując,że uprzywilejowane niepracujące dziecioroby zostaną obdarzone komunalnym mieszkaniem przynajmniej dwupokojowym ,czyli ok 50m2  ktoś będzie musiał pokryć czynsz w wysokości  500<>1000 zł/mc.Z kogo jak myślisz zedrą? Przypominam,że OJCIEC CHRZESTNY tego najbardziej mściwego wg Normana Davisa,gangu w Europie wyciągnął rękę.
 
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 23, 2016, 16:24:03 »
I masz racje KOWALEWSKI ciemny lud  (pol i inni) to kupi a wystarczy policzyć i aby opłacić te mieszkania ci oboczni beneficjenci 500+ (15 tyś.) którzy rzucili robotę a dostaną  mieszkanie + będą musieli iść do roboty albo będą musieli dostać 1000+  ale broszka da bo wszystkim daje z kim się spotka. Średni koszt to około 1000 a trzeba dodać jeszcze koszt mediów prąd, gaz , no to ja dalej się cieszę z  tego mieszkania które mi dała komuna. Co do ceny paliwa no to sorry ale rząd ma wpływ na cenne AKCYZA no i oczywiście kurs walut.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 27, 2016, 22:27:47 »