Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kryzys sejmowy  (Przeczytany 23121 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 18, 2016, 18:51:47 »
Oj KOWALWSKI jak możesz tak mówić ze broszka i jarekzbawczanarodu dążą do rozlewu krwi oni doza do sprawiedliwości narodowej, to PO NOWOCZESNA i PSL doza do anarchii i za to wszystko co się dziej to ich wina bo sa sfrustrowani po utracie koryta i tak to trzeba rozumieć to jest prawidłowe rozumowanie. Teraz wiadomo co miał na myśli  R. Kaczyński mówiąc „ mam nadzieje ze moi synowie nigdy nie dojdą do władzy bo to będzie  najgorszy okres dla polski”. Na koniec nie rozumie jednego dlaczego w Krakowie duże jednostki policji ochraniało Jarosławazbawicielanarodu toć to tylko zwykły poseł, nawet nie członek rządu, to teraz będzie każdy poseł chroniony przez zmożone siły policji?
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 18, 2016, 20:06:38 »
"Męczennik kod", który się kładzie i udaje został wykorzystany w spocie PO (oczywiście od momentu gdy już leżał i go ratowali)
Gdzie ten mityczny spot?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 18, 2016, 20:52:47 »
kraków odpowiednio wita gnoma



został poklask tylko wśród plebsu
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 18, 2016, 22:30:41 »
"Męczennik kod", który się kładzie i udaje został wykorzystany w spocie PO (oczywiście od momentu gdy już leżał i go ratowali)
Gdzie ten mityczny spot?

0:28
https://twitter.com/Platforma_org?ref_src=twsrc%5Etfw

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 19, 2016, 15:42:01 »
"Męczennik kod", który się kładzie i udaje został wykorzystany w spocie PO (oczywiście od momentu gdy już leżał i go ratowali)
Gdzie ten mityczny spot?
Szukam zdjęć albo nagrań z sali kolumnowej gdzie podobno było kworum,stwierdzone przez prezesa jak powiedział jeden z kaczystów wychodzących  z sali kolumnowej po zamknięciu posiedzenia.Ten sam kaczystowski"autorytet" podpisał listę obecności po zamknięciu obrad co oznacza ,że jego głos był nieważny.Podobnie złapani na potwierdzeniu nieprawdy Ziobro,Kamiński i chyba z tego co pamiętam Zieliński.Ilu jeszce kaczystów podpisało listę obecności po zamknięciu obrad pewnie się dowiemy.Już te przykłady ,które wymieniłem potwierdzają,ze doszło do falszerstwa.Możliwe,ze Liroy będzie miał filmowe dowody kaczystowskiej hucpy w sejmie bo wiele nagrał z krzesła przeznaczonego dla posłów opozycji .Ujęcie z kamery przemysłowej w pewnym momencie pokazalo trzy rzędy krzeseł przeznaczone dla opozycji,ustawione prostopadle do stołów wyposażonych w mikrofony przy których rozsiedli się zwolennicy oszustw.Czy ktoś z pisiewiczów ma nagrania całej sali podczas głosowań - chyba nie,bo oszustwo mogłoby wyjśc na jaw.
Dzisiaj o 24.00 skończy się Państwo  Prawa chronione przez Trybunał Konstytucyjny.TK stanie się wydziałem PiSu d/s dobrej zmiany,której elementem jest notariusz prezesa w pałacu prezydenckim.Notariusz zadeklarował się jako człowiek gotowy do mediacji.Prawdopodobnie zapomniał,że jego szef niegdy nie miał zamiaru wywieszac białej flagi.Dla zamydlenia oczu ciemnemu ludowi zamówił ekspertyzy dotyczące legalnosci głosowania ustawy budżetowej ale równie dobrze mógłby powiedziec ,że poniewaz prezes stwierdził,ze było kworum to ekspertyzy nie maja żadnego znaczenia.Podobnie zresztą z niby konsultacjami z przedstawicielami opozycji.To tylko wielka ściema.Kaczystowski przemysł łgarstwa i pogardy ruszył pełną parą.O faktach w kolejnych wejściach
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 20, 2016, 21:54:42 »
a tak dbają o suwerena. brak słów. szkoda kierowcy, rodziny. :(
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 21, 2016, 13:52:41 »
a tak dbają o suwerena. brak słów. szkoda kierowcy, rodziny. :(

MSZ kaczystowskiego rządu ma ważniejsze sprawy na głowie.Musi dbać o dobry wizerunek polskiego parlamentu,którego pilnuje wg mediów 2000 policjantów i bliżej nieznana liczba tajniaków.Czego pilnują mundurowi Błaszczaka nie wiemy,bo i on sam nie wie.
Poznaliśmy za to odświeżone gęby kukiełek z teatrzyku pn.dobra zmiana.Zaczął sam wódz -
" chciałbym podkreślić ,że jesteśmy tutaj"     świat rzeczywiście nie wiedział,że oni są tutaj
"działamy naprawdę powściągliwie"  - to prawda,jeszcze nikogo nie zabili
"okupacja sali plenarnej jest nielegalna" - jasne ,opozycja powinna zapytać "geniusza"z żoliborskiej piaskownicy o zgodę i wtedy byłoby to legalne
"opozycja akceptuje działania przestępcze" - insynuacje tego pana są światu cywilizowanemu dobrze znane
"mamy propozycję umocnienia opozycji" - Błaszczak już to zrobił zwożąc mundurowych z pałkami na teren parlamentu i odgradzając go blaszanymi osłonami.
   zabrakło tylko drutu kolczastego
"wyciągamy ręce do opozycji,mam nadzieję ,że nie zostanie odrzucona - zapomniał biedaczyna ,że te ręce mają brunatny kolor i nic nie wskazuje na jego
      zmianę
Pozostałe kukiełki tego kabaretowego przedstawienia też się nie popisały, z wyjątkiem ogrodnika Kuchcińskiego który nie potrafił nic powiedzieć własnymi
słowami ani jednego zdania.Odczytał referat wzorem dawnego sekretarza PZPR.Powtórzył kłamstwo,że na sali kolumnowej było kworum.

Kworum nie było potrzebne przy wyborze kandydatów na prezesa TK. 6 towarzyszy kaczystów wybrało dwie kandydatury i oczywiście dudapomoc,który udaje prezydenta wszystkich Polaków, dokonał kolejnego złamania konstytucji powołując  wskazaną przez prawdopodobnie pana z piaskownicy na Żoliborzu chorowita panią Przyłębską na  prezesa TK.
A jak dalece pan A.Duda podlizuje się panu z piaskownicy na Żoliborzu pokazuje jego apel do blokujacych wyjazd z Wawelu aby przeprosili prezesa.
Podsumowując w skrócie"niech żyje towarzysz Lenin kaczyński i jego Dzierżyński Piotrowicz.

na   
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 14:08:28 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 21, 2016, 14:11:26 »
W czasie stanu wojennego czy rządów jakiej kolwiek opcji politycznej sejmu nie chroniło tylu policjantów i barierek. Szok. ;)
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 21, 2016, 17:31:17 »
Nie wierzę.
Gdzie Ty byłeś przez ostatnie 8 lat?
Już nie mówiąc o 35 latach.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 17:36:27 wysłana przez pol »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 21, 2016, 18:00:13 »
Nie kojarze aby za PO czy innych tak ostawiony byl sejm przez policje, była policja jak były manifestację ale nie w ten sposób i na taka skalę. Co pis sie boi ze suweren moze ruszyć na nich. Jarosław nie odpuści dopóty nie postawi pomnika bratu na krakowskim przedmieściu przed pałacem prezydenckimi.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 18:33:01 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 21, 2016, 19:26:09 »


była policja jak były manifestację ale nie w ten sposób i na taka skalę. Co pis sie boi ze suweren moze ruszyć na nich.

Ty już gadasz tak jak ten wasz jeszcze pułkownik esbek - kultura

Takich filmów mogę tu dawać setki.To pierwsze trafione z brzegu:






itd, itd, itd...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 19:45:43 wysłana przez pol »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 21, 2016, 20:05:54 »
Bylem zwolennikiem aby pis wygrał wybory chociaz nie jestem ich zwolennikiem a napewno nie fanatykiem, a to dlatego bo Polaka jak krótko za ryj sie nie trzyma to głupieje i Polak musi co jakis czas dostać kopa w dupe wtedy mądrzeje i wraca mu myślenie i prawidłowy system wartości. Pis juz po mału zaczyn brac za ryj.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 20:07:41 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 21, 2016, 21:26:38 »


była policja jak były manifestację ale nie w ten sposób i na taka skalę. Co pis sie boi ze suweren moze ruszyć na nich.

Ty już gadasz tak jak ten wasz jeszcze pułkownik esbek - kultura


Dostałeś te zdjęcia od jojo czy sam je zrobiłeś? Polak pisze o okupacji terenu parlamentu przez chłopców Błaszczaka  a ty pokazujesz jedno zdjęcie przed wjazdem na teren parlamentu,kiedy związkowa tłuszcza otoczyła teren przylegający do terenów sejmowych . To różnica.Drugie zdjęcie nie dotyczy parlamentu i właściwie nie wiadomo czego,bo stojący szereg policjantów można przypisać do każdej sytuacji.
A poza tym u młodych faszystów wszyscy zdrowi?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 21:35:01 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 22, 2016, 00:09:40 »
Kup sobie nowszy komputer. To nie są zdjęcia tylko filmy i jak napisałem mogę dodać takich scen z ostatnich 8 lat 100.
Nawet 2000 nowej ubeckiej emerytry by wystarczyło na sprzęt do tego obejrzenia. Zainwestuj, jeżeli chcesz się wypowiadać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2016, 00:21:48 wysłana przez pol »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kryzys sejmowy
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 22, 2016, 07:02:34 »
Kup sobie nowszy komputer.
Zainwestuj, jeżeli chcesz się wypowiadać.

Stara dobra szkoła. Nauka guru nie poszła w Las.
Koowalski - po prostu "spadaj dziadu", a nie tu się wypowiadasz.
Kim jesteś, aby z nadludźmi dyskutować?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!