Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla  (Przeczytany 23967 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #15 dnia: Września 16, 2016, 09:48:44 »
Pomniki stawia się ludziom którzy coś zrobili dla danego miasta, ci co zginęli pod Smoleńskiem  nie zrobili nic dla naszego regionu, a tym bardziej dla Polic więc chyba nie ma podstaw aby im stawiać u nas jakiś pomnik czy nawet tablice pamiątkową. A jak ktoś z pisu chce takowy niech postawi sobie na własnym podwórku i za własne pieniądze. Mamy ważniejsze cele a nie takie pierdoły
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2016, 09:52:53 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #16 dnia: Września 16, 2016, 09:57:55 »
Przecież w katastrofie smoleńskiej zginął Honorowy Obywatel Polic Prezydent Ryszard Kaczorowski

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #17 dnia: Września 16, 2016, 10:32:51 »
Kaczorowski dostał chonorowe obywatelstwo z pobudek czysto politycznych nie pytając obywateli. Kaczorowski nie zrobił dla nas nic a nawet chyba nie wiedział gdzie leżą Police, i tu jest ten absurd.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #18 dnia: Września 16, 2016, 10:40:30 »
Ale na co w ogóle tam rondo skoro korki są tam w sumie tylko 2 razy dziennie a rondo będzie tamowało ruch całą dobę.
Większe korki są 2x dziennie, a problem z wyjazdem spod Lidla jest przez większość dnia. Poza tym aut jest coraz więcej (pińcet+ chyba działa) więc przyda się na przyszłość.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #19 dnia: Września 16, 2016, 11:04:03 »
A słyszałem ze mają w projekcie budowę pomnika smoleńskiego? (celowo mała literą)
Nie widzę problemu - rondo nazwać im. kaczyńskiego, a na środku postawić pomnik smoleński :)
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #20 dnia: Września 16, 2016, 14:12:01 »
Przecież w katastrofie smoleńskiej zginął Honorowy Obywatel Polic Prezydent Ryszard Kaczorowski
Nie w katastrofie tylko w zamachu wg antkamajsterklepki i nie zginął tylko poległ wg antka........... a także najgenialszego ministra oświaty w dziejach układu słonecznego niejakiej Anny Zalewskiej która twierdzi,że zginął to to samo co poległ.
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #21 dnia: Września 16, 2016, 17:17:28 »
Anny Zalewskiej która twierdzi,że zginął to to samo co poległ.
I tu jest pokazane jakich ludzie pis powołuje  na stanowiska ministerialne i nie tylko. Jeżeli minister edukacji nie zna znaczenia tych dwóch pojęć i nie widzi żadnej różnicy w ich znaczeniu, no to aż komentować się nie chce.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline gienix

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • SeeSite | Strony i sklepy internetowe
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #22 dnia: Września 16, 2016, 18:32:12 »
Zgadzam się w całej rozciągłości, że rondo czy światła w tym miejscu to kasa wyrzucona w błoto. Po pierwsze te krwiożercze korki o których rozmawiamy to raptem kilka samochodów w kolejce, a po drugie - jeśli masz problem żeby skręcić w lewo z Lidla czy biedronki, to nie stój godzinami i nie tamuj ruchu, tylko skręć w prawo. Owszem nadłożysz trochę drogi, ale bez stresu i stwarzania niebezpieczeństwa.

Mówiąc szczerze, to nawet można postawić na obu wylotach nakaz skrętu w prawo i zapomnieć o jakichkolwiek przebudowach w tym miejscu (z Orlenu można wyjechać tylko w prawo i jakoś nikt nie płacze). A kasę (której przecież nie ma) spożytkujmy na sensowniejszy cel, choćby budowę nowej pętli autobusowej, która wciąż nie wyszła poza fazę projektu

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #23 dnia: Września 16, 2016, 20:38:05 »
Światła przy ósemce to jest dopiero porażka. Ledwo je uruchomiła gmina a już padły. Powód zbyt częste użytkowanie. Brawo Gryf za wybór wykonawcy tej inwestycji.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #24 dnia: Września 16, 2016, 21:33:19 »
Inicjatywa pozostanie zawsze inicjatywą. Nawet na papierze. Politycy dobrej zmiany opanowali do perfekcji sztukę marketingu społecznego, który polega m.in.na dotykaniu nośnych społecznie problemów, a następnie uciekanie w niekończące się przygotowania, aż do cichego wygaszenia pomysłu. I zawsze winę za brak efektu końcowego ponoszą tzw. Oni (dowolność wyboru wroga).
Budowanie wartości dodanej nie jest znakiem rozpoznawczym tej partii, bo przecież nic jeszcze nie stworzyli, nic jeszcze nie zbudowali, niczego nie dokonali.
Poza stawianiem pomników i zajmowaniem intratnych posad w firmach. W tej dziedzinie są ekspertami.
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #25 dnia: Września 16, 2016, 22:09:24 »
Jacy tzw. Oni ! - poprostu Gryf XXI chyba, że dla ciebie SPOKOJNIE Burmistrz i Starosta to kosmici z innej planety :)

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #26 dnia: Września 17, 2016, 01:12:20 »
Dlaczego PiS nie walczy o LAMPY LEDOWE by oświetlały polickie ulice,tylko zajmują się duperelami.

A czy podjął Pan trud sprawdzenia faktów, zanim Pan sformułował taki zarzut? Wątpię. Polecam więc lekturę powiatowego bip-a. Znajdzie Pan tam interpelację moją i radnego Brzęckiego z 3 grudnia 2015 r., w sprawie oświetlenia wertykalnego ulic Piłsudskiego i Wyszyńskiego. Można tam też przeczytać odpowiedź Starosty i Burmistrza. Może po tej krótkiej lekturze okaże się, że pytania powinien Pan skierować jednak do innego ugrupowania?

A na ul.26-kwietnia ciemno jak w d... u murzyna to p.Tokarczyk już nie widzi!
Ulica 26 kwietnia to droga gminna, a ja jestem radnym powiatowym, więc w zasadzie powinien Pan się zwrócić do radnego miejskiego reprezentującego ten okręg. Jeśli dobrze pamiętam, to tym radnym jest Krystian Kowalewski. Możemy jednak o tym porozmawiać - zapraszam na spotkanie w Galeriadotti na Targowisku Miejskim, w każdy czwartek o 16-18. Przedyskutujemy problem i zdecydujemy co da się z tym zrobić. Jeśli oczywiście zależy Panu na rozwiązaniu, a nie tylko na forumowej krytyce. Ja w każdym razie będę czekał.
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #27 dnia: Września 17, 2016, 11:14:50 »
A może wystarczy tylko poszerzyć jezdnię, bo miejsce jest i dołożyć pas do skrętu, tak jak to jest koło domluxu, netto i lotosa? rondo to by się przydało na skrzyżowaniu ulic Woj. Polskiego, Asfaltowej, Dębowej i Piłsudskiego, widziałem nawet projekt, ale nikt o tym nie mówi, czy temat poszedł w zapomnienie?
pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #28 dnia: Września 17, 2016, 15:19:18 »
Pas do skrętu w lewo miałby sens? tylko w przypadku skrętu w kierunku Lidla od strony wiaduktu a też nie daje gwarancji płynnego ruchu(trzeba przepuścić pojazdy jadące od strony obecnego ronda) a skręcając w lewo wyjeżdżając od strony Lidla  taki pas niczego nie zmienia musisz przepuścić pojazdy jadące z lewej.   

Post Merge: Września 17, 2016, 20:33:51
Dodam jeszcze że są państwa i rozwiązania preferujące ronda gdzie odległość między nimi jest mniejsza od 100 metrów i nie spowalnia to ruchu a wręcz przeciwnie. Jest to najtańsze i skuteczne rozwiązanie jestem jak najbardziej za.   
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2016, 20:33:51 wysłana przez nomi9 »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Inicjatywa budowy ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej-wyjazd z Lidla
« Odpowiedź #29 dnia: Września 18, 2016, 08:32:29 »

Narysować kółeczko jak to robią w UK i po robocie.

Chodzi tylko o zasadę ruchu.



No ale u nas trzeba rondo ZBUDOWAĆ. Najlepiej z murem wokół, żeby nikt przez środek nie przejechał, obsadzić środek kwiatami, walnąć pomnik tupolewa a wszystko to musi pokropić wodą gruby ksiądz.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...