Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie kupic mieszkanie  (Przeczytany 10239 razy)

Offline emzet

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« Odpowiedź #15 dnia: Września 07, 2016, 18:15:36 »
Bardzo dziekuje, odebralam wiadomosc i na pewno zadzwonie, nie mam teraz dostepu do kompa, wiec pisze z tel i nie bardzo mi wyszlo odpisanie na pw, dlatego tu odpisalam

Offline Witek84

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« Odpowiedź #16 dnia: Września 07, 2016, 18:27:22 »
Witam

Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 60m2 na 4 pietrze przy ulicy Okulickiego. Mieszkanie znajduje sie vis a vis przedszkola. Do lasu około 100m, sklep "Biedronka" 100m, poczta 200m. Spokojna okolica, mieszkanie świetnie zlokalizowana zwłaszcza dla rodziny z dziećmi. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Możliwe kupno bez pośredników.

Pozdrawiam

Post Merge: Września 07, 2016, 18:29:34
Witam

Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 60m2 na 4 pietrze przy ulicy Okulickiego. Mieszkanie znajduje sie vis a vis przedszkola. Do lasu około 100m, sklep "Biedronka" 100m, poczta 200m. Spokojna okolica, mieszkanie świetnie zlokalizowana zwłaszcza dla rodziny z dziećmi. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Możliwe kupno bez pośredników.

Pozdrawiam     
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2016, 18:29:34 wysłana przez Witek84 »

Offline Astaroth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« Odpowiedź #17 dnia: Września 07, 2016, 22:16:12 »
Ja natomiast jeżeli chodzi o okolice mogę polecić Roweckiego - Przyjaźni - Okulickiego, są przedszkola, szkoły podstawowe, spokojne osiedla, niedaleko jest boisko gdzie można pograć czy też bieżnia by pobiegać.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« Odpowiedź #18 dnia: Września 08, 2016, 23:49:42 »
Ja bym nigdy nie kupiła mieszkania na Roweckiego czy Okulickiego. Może i spokojne osiedla (chyba chodzi o to, że ludzie spokojni), ale tam jest tak ciasno, nie ma gdzie zaparkować auta. Dosłownie blok na bloku. Chwalę sobie mieszkanie na Wróblewskiego od strony lasu. Na osiedlu jest przedszkole, szkoła podstawowa, ponadpodstawowa, cmentarz, sklepy, przychodnia, apteki, ryneczek, obiekty sportowe, place zabaw, blisko do przystanków autobusowych i parków. Co prawda też są kłopoty z parkowaniem, ale tak jest wszędzie. Za to mamy dużo przestrzeni między blokami i trawniki. Oczywiście jest też dużo do zrobienia na osiedlu.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« Odpowiedź #19 dnia: Września 09, 2016, 08:20:44 »
ale tam jest tak ciasno, nie ma gdzie zaparkować auta.

To fakt, ale są jeszcze parkingi strzeżone. Poza tym, jak każdy chce zaparkować pod swoim oknem, to zawsze będzie za mało. Myślę, że problem z miejscami parkingowymi istnieją w każdym mieście.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« Odpowiedź #20 dnia: Września 09, 2016, 13:58:03 »
No akurat Roweckiego jest tak specyficznym miejscem, że zaparkować po godz 18 jest prawie wręcz niemożliwe. Często gęsto musiałem jeździć aż pod leningrady a to już jest uciążliwe. Mieszkam teraz na Mieszka i z parkowaniem nie ma najmniejszego problemu.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« Odpowiedź #21 dnia: Września 10, 2016, 08:04:24 »
Zaparkować w godzinach popołudniowych na częsci osiedli w Policach to dramat. Ja jestem zadowolona wracam i zawsze mam miejsce auto pod samą bramką :) Jeden z plusów zmiany miejsca zamieszkania wcześniej musiałam sporo drałować po auto.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !