Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zbieramy na dwa pomniki w Warszawie - zostań wolontariuszem... - wspomóż nas...  (Przeczytany 7790 razy)

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Poseł Susuki ogłosił wczoraj akcję sprzedaży cegiełek w nominałach 20, 50, 100, 200, 500 i 1000 zl. Cel jest szczytny - jednym z nich jest pomnik samego Lecha Kaczyńskiego a drugi to pomnik wszystkich innych ofiar wypadku komunikacyjnego pod Smoleńskiem. Oba będą zlokalizowane na Krakowskim Przedmieściu.
Cegiełki będą do nabycia również w biurze szczecińskim PiS. Zachęcam Państwa do wsparcia finansowego inicjatywy, do włączenia się w szczytną akcję oraz do współpracy w rozprowadzaniu cegiełek. Liczy się każdy grosz - to jest bardzo istotne dla osób poległych... Należy mieć gest, warto okazać wsparcie, pokażmy nasz patriotyzm...
Potrzeba około 2 milionów zł, każdy grosz się liczy a budżety domowe z pewnością zniosą ten koszt, bo cel jest szczytny...

http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2016-08-09/pis-sprzedaje-cegielki-smolenskie-rusza-zbiorka-pieniedzy-na-budowe-pomnikow/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2016, 08:05:52 wysłana przez anna.kupiec »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Dobrze, że nie chcą budować z pieniędzy nas wszystkich - publicznych, bo miała byś o czym krzyczeć.
A tak widzę, że się zaangażowałaś i reklamując zbiórkę zostałaś pierwszym wolontariuszem w Policach.

 ;D

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
miło mi, taki miałam cel, uważam, że nawet publiczne środki są warte tak szczytnej inicjatywy... dziękuję za wsparcie...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Budujta orliki, a nie pomniki
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Tylko mam mieszane uczucia, bo jak można zbierać na pomnik jeżeli stołeczny konserwator zabytków stwierdził, że miejsce gdzie mają stanąć pomniki jest strefą zamknięta, gdzie nie ma mowy o postawieniu pomników. Jak można zbierać na pomnik, jeżeli nie ma miejsca lokalizacji?
Chyba zaczynam się czuć, jakbym dała parę złotych jakiemuś czwartakowi pod netto, by na górkach indiańskiech pogrążył się we mgle...
A tak liczyłam na logiczność i zgodność z przepisami prawa tego projektu... Zwłaszcza, gdy zbiera się pieniądze od ludzi, którzy wiążą koniec z końcem... To jest postawa chrześcijańska... Brawo!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2016, 16:31:32 wysłana przez anna.kupiec »

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
co to za bełkot... w pierwszej kolejności apelujesz o datki a potem stwierdzasz ze zostałaś zrobiona w maliny

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ptactwo odpowiednio potraktuje te pomniki.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
nie bełkot tylko.... ironia...  czytanie ze zrozumieniem sie kłania, nie tylko rozróżnianie literek, ale też głębszego sensu...

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
anna.kupiec, pisz tak, by inni mieli szansę na zrozumienie Twojej wypowiedzi. Ja też zrozumiałam tak, jak polo. Wyłóż nam, o co chodzi w Twoich wywodach. 

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Liczy się każdy grosz - to jest bardzo istotne dla osób poległych...

Serio nie zauważyliście ironii i przekąsu w tym poście?  Nie jesteście nowi na tym forum i już chociażby po wcześniejszych postach Anna.kupiec bez żadnego wysiłku intelektualnego można było odgadnąć intencję autora w.w wpisu.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
dapol, nie śledzę każdego użytkownika tego forum. Uważam, że wszystkie wypowiedzi powinny być jasne i zrozumiałe dla każdego. Nie piszę z przekąsem, bo chcę, by każdy mnie zrozumiał wprost. Nie liczę na domyślność innych użytkowników i oczekuję wzajemności. Piszę albo mówię wprost. Nie ma wtedy niedomówień.   

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
a czy ktoś z Państwa ma może dostęp do informacji kto sfinansowal projekt i wydruk cegiełek na pomniki i jaki był tego koszt? nie mogę dotrzeć do tej informacji a nie mówi się o tym nic... przecież to są koszty i to nie są grosze...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
kto sfinansowal projekt i wydruk cegiełek na pomniki i jaki był tego koszt? nie mogę dotrzeć do tej informacji a nie mówi się o tym nic... przecież to są koszty i to nie są grosze...

Rany... To staje się powoli śmieszne, akurat takie rzeczy dzisiaj, to są groszowe sprawy :) Ale tak na pocieszenie tym, co nienawidzą PiSu mogę w "tajemnicy" powiedzieć, że znając ich mentalność, to sami się wyłożą na łopatki. Pytanie tylko, kto po nich?

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Słuszna inicjatywa Pani Anno.
Gdzie i kiedy Pani będzie stała z puszką, aby móc wesprzeć akcję ?

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
dziękuję za wsparcie, stoję z reguły w ciepłe dni na przejściu pomiędzy netto a górkami indiańskimi, jest tam taki mały placyk, który świeci się i odbija promienie słoneczne, tak dla efektu, bo akcja jest światła... zapraszam... tylko bez drobnych proszę, bo przynajmniej 2 mln na pomniki potrzebujemy. Mam nadzieję, że w całej Polsce zbierzemy tyle...