Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Minister Szałamacha szuka jelenia...  (Przeczytany 4736 razy)

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Minister Szałamacha szuka jelenia...
« dnia: Maja 05, 2016, 22:12:05 »
Dlaczego nie skierował listu takiego do prezesa Kaczyńskiego?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-rzeplinski-z-zakazem-wypowiedzi-publicznych-minister-szalamacha-odpowiada/h00m4y

Nie ma Tuska, winę trzeba na kogo innego zwalić. Rząd czuje pismo nosem, jaki ruch 13 maja zostanie wykonany i już wprowadza się taktykę wskazywania winowajcy... Podłość ludzka nie zna granic!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2016, 22:21:46 »
Podłość ludzka nie zna granic!

Profesor Andrzej Rzepiński (były komuch), prezes Trybunału Konstytucyjnego powołany na stanowisko za rządów PO, jako przykładny sędzia zupełnie "apolityczny"... O czym my w ogóle rozmawiamy.

P.S. Nie jestem PiSiorem.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 05, 2016, 23:55:56 »
Gdzie jest administrator? Jak długo jeszcze tolerowanie będzie otwieranie co rusz nowych wątków antypis codziennie po emisji faktów. Czy frustracja Anny kupiec nie jest już wystarczająca.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 06, 2016, 07:31:07 »
Już dawno proponowałem tej pani, by założyła wątek "linki anty pis" i tam wklejała te ciężko wyszukane artykuły.

Wszystko dotyczy jednego tematu.
To tak jakbym założył 2500 nowych wątków dzieląc te linki:
http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/
http://markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-ii-od-1500-do-1799/
http://markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-3-od-1800/





piotrzpl

  • Gość
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 06, 2016, 08:53:33 »
Gdzie jest administrator?
administrator jest jak zamiast " ł " napisałem " l " i uznał to za niespuszczalny błąd ortograficzny, a szczerze powinien zareagować w przypadku tej pani bo za dużo tworzy tych tematów, robi się to  niesmaczne i denerwuje 

antypis codziennie
no tak zwolenników może to denerwować delikatnie mówiąc, a  miała być tak dobra zmiana na lepsze a tu znowu d... co zrobią to kicha, a na marginesie to pis szuka juz winnych tylko ze nie na swoim podwórku,

Profesor Andrzej Rzepiński (były komuch), prezes Trybunału Konstytucyjnego powołany na stanowisko za rządów PO

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Rzepli%C5%84ski
no tak był ale został wywalony, i zobacz sobie na zasługi tego człowieka, a po za tym najwięcej posłów komunistów jest w PiS, jak widze co pisowi nie wychodzi to wina PO i Tuska i komuchów

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 06, 2016, 09:22:14 »
Gdzie jest administrator? Jak długo jeszcze tolerowanie będzie otwieranie co rusz nowych wątków antypis codziennie po emisji faktów. Czy frustracja Anny kupiec nie jest już wystarczająca.


Zapewne jeszcze nie wytrzeźwiał po majówce.

Masz przycisk do zgłaszania nieodpowiednich treści, użyj go, a nie krzyczysz na forum i pokazujesz swe oburzenie.

Mnie nie przeszkadza zakładanie co rusz nowego tematu o różnych 'akcjach' rządu, jak dla mnie jest czytelniej ;)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 06, 2016, 09:38:03 »
no tak był ale został wywalony, i zobacz sobie na zasługi tego człowieka

No tak, na początku w PZPR, a potem w "Solidarności". Takich chorągiewek było znacznie więcej, 1 maja w pochodzie nosili sztandary, a parę lat później po upadku komuny, baldachim w Boże Ciało.

a po za tym najwięcej posłów komunistów jest w PiS

Akurat najwięcej to chyba w SLD i innych lewicowych partiach, nieistotne, największym błędem jest to, że ci ludzie nadal uczestniczyli i uczestniczą w rządzeniu krajem.
 
jak widze co pisowi nie wychodzi to wina PO i Tuska i komuchów

Tusk i PO zostawili po sobie sporo syfu, trzeba być ślepym, by tego nie widzieć. Co do nowej władzy, to jeszcze jest za wcześnie, by oceniać, jak na razie to kwik oderwanych od koryta jest głośniejszy od wszystkich innych, znacznie ważniejszych dla Polski spraw. Doskonale pamiętam ostatnie rządy PiSu, też mam sporo wątpliwości, co do ich pomysłów, ale nie będę bezmyślnie się przyłączał do tych, którzy tak naprawdę dobro Polski mają daleko gdzieś (co wielokrotnie już pokazali) i pod płaszczykiem obrony demokracji walczą o własne interesy.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2016, 09:41:41 wysłana przez DEtonator »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 06, 2016, 10:12:53 »
ja nigdy nie twierdziłem ze po PO/PSL wszystko jest pieknie ładnie i licznie i nie ma nic do roboty, tez uważam ze zostawili bałagan i ich rządy mi sie nie podobały dlatego nie głosowałem na nich, ale to co robi  pis   zwłaszcza w temacie TK to żadna partia takich cyrków nie robiła i nie przestrzegał prawa zwłaszcza konstytucji. Powiem ci ze najbardziej wku.... jest to ze zwykli prawnicy bez tytułu  ziobro, kempa widza lepiej od największych autorytetów prawa i znajomości konstytucji w Polsce i świata, nie wspomnę o  tu o komisji Wenckiej czy radzie europy, które twierdza ze pis łamie prawo. nawet sp. Lech Kaczyński nie kwestionował orzecznictwa TK na którego powołują się politycy pis

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 06, 2016, 15:11:20 »
Minister Szałamacha stwierdził dziś, że sprawę z trybunałem należy wyciszyć - ale ciekawe dlaczego nie rozwiązać...  dlaczego władza wykonawcza nie widzi problemu w tym, że chce wywrzeć wpływ na władzę sądowniczą? Na obniżenie ratingu wpływa przecież cała opinia o Polsce a nie wyłącznie sprawa z trybunałem - Himalaje hipokryzji...
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2016, 15:15:48 wysłana przez anna.kupiec »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Minister Szałamacha szuka jelenia...
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 12, 2016, 19:17:59 »
Podłość ludzka nie zna granic!

Profesor Andrzej Rzepiński (były komuch), prezes Trybunału Konstytucyjnego powołany na stanowisko za rządów PO, jako przykładny sędzia zupełnie "apolityczny"... O czym my w ogóle rozmawiamy.

P.S. Nie jestem PiSiorem.
Autorem i sprawozdawcą ustawy o TK ,tej która 9 marca wyleciała w kosmos był komunistyczny prokurator Piotrowicz,którego nikt z PZPR nie wyrzucał.Nowi kaczystowscy nominaci w TK są tak mocno apolityczni ,że dostają biegunki przed kolejnymi rozprawami i muszą iść na zwolnienie.Choroba zaczęła ich atakować kiedy "omyłkowo" wzięli udział w spotkaniu przy kawie 9 marca,legitymizując działalność TK.Po reprymendzie zbawcy będą notorycznie chorować.   
jestem gorszego sortu