Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Minister Gowin bez pardonu krytykuje decyzje obozu PiS - czyli swojego rządu...  (Przeczytany 2813 razy)

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Chyba jest coś nie tak, jeżeli minister krytykuje decyzje własnego rządu. Czyżby psychotyczny monolit Kaczyńskiego dotykała powoli erozja?
Polecam poniższy artykuł.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19434467,gowin-w-liscie-do-studentow-nie-wszystkie-decyzje-obozu-rzadzacego.html
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2016, 07:51:19 wysłana przez anna.kupiec »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
anna.kupiec, czy nie lepiej byłoby dawać te wszystkie ciężko wyszukane linki w jednym wątku, zamiast zakładać cały czas nowe?
Przecież kopiujesz cały czas linki dotyczące jednego tematu.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Wątek "chcieliście PiS" to taki woreczek w którym kotłują się przeróżne kwestie i by ich być świadomym, to trzeba do tego wątku wejść. Mój każdy temat dotyczy PiS - ale konkretnie innego problemu i ten problem jest na wierzchu a nie w kociołku... To nie jest spam ani zaśmiecanie forum, to jest wyodrębnianie każdego problemu z osobna w taki sposób, by nie szukać kartofla w garze zupy...
Liczyłam, że odniesie się pan do ciężko wyszukanego linka a panu przeszkadza jednak co innego... dlaczego?...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2016, 10:46:30 wysłana przez anna.kupiec »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Temat mi wcale nie przeszkadza. Każdy może sobie wyrażać swoją opinię. Jest demokracja. (chociaż niektórzy uwierzyli, że nie ma) Chodzi mi i na pewno też innym użytkownikom tego forum o jego nie zaśmiecanie. Wszystkie te linki dotyczą tego samego tematu: "znalezione artykuły antypisowskie"  To tak jak bym zakakładał np. osobne wątki: kozaki kupione w Policach, kozaki kupione w Niemczech, kozaki kupione w Szczecinie, kozaki zielone, kozaki niebieskie.....

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2016, 20:21:17 wysłana przez pol »