Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?  (Przeczytany 18337 razy)

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 19, 2015, 20:49:11 »




Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 19, 2015, 21:07:36 »
ozz, zorro - dla was ;D ;D ;D - czekam - tylko nie nocą
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 19, 2015, 21:26:37 »
Ale wy jesteście skurw.....ny,jak wam nie wstyd pisać takie bzdety o naszym PREZYDENCIE
piecia

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 19, 2015, 21:29:21 »
chyba o waszym , ......synu
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 20, 2015, 01:58:00 »
Duda moim Prezydentem też nie jest jest kukłą ,marionetką ja nie wybrałam pana Dudy na Prezydenta.Świat się śmieje z tego co się dzieje w Polsce .Wiadomo że Polską rządzi mały nienawistny  człowieczek pan Kaczyński .Co On sobą reprezentuje? Oprócz kota nić nie posiada ,prawa jazdy nie ma konta nie ma i taki człowiek  rządzi Polską ? Rodzina jest dla niego najważniejsza tylko czyja  bo nie Polaków  przeciętnych ludzi  .Obsadzanie stanowiskami ludźmi skorumpowanymi to skandal .Dla mnie to mały tchórzliwy człowiek który chowa się za plecami innych ludzi . Wystarczy popatrzeć na ostatnie notowania .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 20, 2015, 06:43:57 »
Swiat sie smieje? Gdzie, kto, kiedy? Konkrety.

Bo ja poki co widze tylko soczysty bol dupy Niemcow o to, ze juz nie beda mogli Polski dymac na prawo i lewo.

Storczyk, twoja wypowiedz jest tak populistyczna, ze az kipi. Konkrety podaj, a nie ogolnikowy belkot. Bo jak kogos osadzasz o korupcje to juz jest mocny zarzut.

Czekam.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 20, 2015, 09:55:03 »
To może podaj przykłady tego dymania nas przez Niemcy na lewo i prawo? Jak już tak o konkretach rozmawiamy :) A ich ból dupy jest głównie o to, że z nowymi władzami ciężko idzie cokolwiek sensownego ustalić. I takie jawne olewanie własnych przepisów też jest przez nich dziwnie odbierane :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 20, 2015, 10:40:18 »
Nord Stream chociazby. Za czasow poprzedniej kadencji PiS - akcje z niejaka Steinbach czy jak to sie pisze. I temat biezacy - nacisk Niemcow na przyjmowanie uchodzcow, a wiemy, ze PiS jest mocno przeciw.

Serio, za poprzedniej kadencji tez Niemcy plakali, a narod sie klocil jak dzieci. Ale obnizenia podatkow byly za ich czasow. A podwyzki VAT, ktory mial byc na poziomie 23% țymczasowo, a ostatnio dowiedzielismy sie, ze jednak"nie da sie" zmniejszyc. A grabiez kasy z OFE, ktory to wg tej cudownej instytucji, ktora teraz sie broni byl spoko? Korupcja za PiS? Mam Sawicka placzaca przypomniec? Z jakiej partii ona byla, no zaraz? Wynajeci prowokatorzy, ktorzy za czasow "krzyza" tworzyli obraz PiS to czyja mogla byc sprawka? Proba prywatyzacji Lasow Panstwowych? A ograniczenie obywatelowi dostepu do informacji publicznych? No zgadnijcie, kto byl za, a kto przeciw.

Zrozumcie, tak placzecie na PiS i owszem, ta partia ma swoje wady, jak kazda, ale do przekretow PO jej naprawde daleko.

Krzyczycie teraz i bronicie demokracji. Nie chce nic mowic, ale to PO wprowadzilo ustawe ograniczajaca organizowanie zgromadzen. Wiec organizowanie zgromadzenia i pikietowanie na rzecz obrony demokracji wspolnie z partia, ktora faktycznie w jakims stopniu te demokracje ograniczyla jest co najmniej kuriozalne.

Takze takie pier.dololo jakie uprawia Storczyk jest dosyc zabawne. Same powtarzane przez media slogany. Polecam wylaczyc TV i wlaczyc myslenie. I przede wszystkim nie klocic sie wzajemnie. Wybory wygral PiS, byly legalne wiec maja prawo rzadzic po swojemu. Poki co dyktatury nie wprowadzaj, swobod obywatelskich nie ograniczaja, paszportow nie zabieraja, policja nie paluje wiec gdzie wy widzicie jakis problem?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 20, 2015, 13:17:31 »



Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 20, 2015, 19:31:12 »
odpowiedz nie na temat, co ma wstyd państwa duda za syna do czynów poprzednika? wybitny brak spójności w odpowiedzi, ale komo też nie był święty :)

« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2015, 19:35:24 wysłana przez anna.kupiec »

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 20, 2015, 21:26:23 »
Do  Dapola to Pan teraz z jesteś bez swojego Prezydenta
piecia

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 21, 2015, 15:34:38 »
nawet nie zdajesz sobie sprawy jak głęboko to mam i koło czego mi to lata. żegnam ozięble
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Czy rodzicom prezydenta nie jest teraz wstyd za syna?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 21, 2015, 17:46:33 »
Temat jest bezsensowny i nie ma nic wspólnego z polityką.
Zamykam.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.